ΗΠΑ Έκδοση VISA για Αμερική

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
αντε να δουμε
ΤΗΑΝΧ
 

christofer

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
παιδια ευχαριστω πολυ για τιν βοηθεια...τελικα την πηρα την visa,και σχετικα ευκολα..
ξερει κανεις τι ειναι τα αστερακια * κατω απο την φωτο στη visa???εγω εχω ενα..
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Λίγο άκυρο, αλλά την συνέντευξη την δινεις στα αγγλικά??
 

christofer

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Λίγο άκυρο, αλλά την συνέντευξη την δινεις στα αγγλικά??
βασικα περνας απο 3 σταδια..αλλα την κυριως συνεντευξη την δινεις στα ελληνικα..μιλανε ολοι οι υπαληλοι εκτος απο εναν,δυο...που ετσι κ αλλιως αυτοι απλα σου παιρνουν αποτυποματα..
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ποια ειναι τα 3 σταδια;
 

christofer

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Μη γελάς καθόλου, το θέμα είναι σοβαρό και σηκώνει επανάσταση. :LOL: Άκου διόδια στον Άγιο Στέφανο. Ξύλο θέλουν. Σηκώνει ξεχωριστό topic το θέμα. Τρέχω.
βγαλτε την μεσα στον δακτηλιο..
λοιπον..οπως μπαινεις στην πρεσβια παιρνεις νουμερακι...
την πρωτη φορα που ερχεται το νουμερο σου δινεις τα χαρτια σου και το διαβατηριο σου και τσεκαρεται αν ειναι ολα συμπληρωμενα σωστα..
μετα καθεσαι και περιμενεις μεχρι να ξαναδεις το νουμερο σου και να πας να δωσεις αποτυποματα που σου παιρνουν με ηλετρονικο τροπο..
ξανακαθεσαι λοιπον και περιμενεις για τριτη φορα να δεις το νουμερο σου ωστε να δωσεις και την συνεντευξη..:clap:
σε καμια περιπτωση δεν πετας το νουμερο σου γιατι με αυτο θα παραλαβεις μετα απο δυο μερες την visa..
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μετα απο δυο μερες;;
την επομενη δεν την παιρνεις την βιζα;;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα άσχετα μηνύματα διαγράφηκαν. Όποιος θέλει να μιλήσει για το αν είναι ενδιαφέρουσα η αμερική ή όχι, ας ανοίξει δικό του θέμα. Εδώ το τόπικ είναι για τη διαδικασία έκδοσης VISA, νομίζω είναι ξεκάθαρο.
:spam:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
βγαλτε την μεσα στον δακτηλιο..
λοιπον..οπως μπαινεις στην πρεσβια παιρνεις νουμερακι...
την πρωτη φορα που ερχεται το νουμερο σου δινεις τα χαρτια σου και το διαβατηριο σου και τσεκαρεται αν ειναι ολα συμπληρωμενα σωστα..
μετα καθεσαι και περιμενεις μεχρι να ξαναδεις το νουμερο σου και να πας να δωσεις αποτυποματα που σου παιρνουν με ηλετρονικο τροπο..
ξανακαθεσαι λοιπον και περιμενεις για τριτη φορα να δεις το νουμερο σου ωστε να δωσεις και την συνεντευξη..:clap:
σε καμια περιπτωση δεν πετας το νουμερο σου γιατι με αυτο θα παραλαβεις μετα απο δυο μερες την visa..
υποθετω αν κατι δεν ειναι συμπληρωμενο σωστα, υπαρχει δυνατοτητα διορθωσης εκεινη την στιγμη;
ή οπως στα διαβατηρια μας παλια, παιρνεις τον ----- , κ ξανα μανα απο την αρχη....
 

turms

Member
Μηνύματα
2.069
Likes
2.829
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
παιδια επειδη τα εχω ολα σχεδον ετοιμα για ταξιδι, κ εχω αγχωθει με την Βιζα, δωστε μου κουραγιο....

πειτε μου οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας....

δεν ειμαι τρομοκρατης...:shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom