Αμοργός Αμοργός

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Όταν είχαμε πάει, νοικιάσαμε ένα getzάκι (νομίζω) από τα Κατάπολα!
Και αν θυμάμαι καλά ήταν αρκετά φθηνά

 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
κι εγω αυτο ειχα δει πρωτα και χαρηκα!πιστευα κι εγω οτι αφου στο site δεν κανει το διαχωρισμο ολα καλα.αλλα πηρα τηλ για να το σιγουρεψω και μου ειπαν οτι σας εγραψα πιο πανω δυστυχως... και οχι τπτ αλλο ξεκιναω απο μακρυα και μου βγαινει πιο οικονονικο να παρω το δικο μου παρα να παω με κτελ μεχρι αθηνα κ μετα να νοικιασω... ασε που διαβασα οτι το οδικο δικτυο ειναι χαλια αρα θα με βολευε το δικο μου σε τετοιους δρομους.

Μίλησες με τα κεντρικά της BlueStar? Γιατί πριν από λίγο που μίλησα εγώ και ρώτησα και αυτό, μου είπαν ότι η τιμή για ΙΧ είναι ίδια, είτε είναι τζιπ είτε όχι, ανεξάρτητα από μέτρα!Μήπως τους δίνεις την εντύπωση ότι μιλάς για φορτηγό ή κάτι άλλο από ΙΧ;
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Ναι βρε συ!!!! Τους είπα τον τύπο αυτοκινήτου με ρώτησαν πόσα μέτρα είναι και τους είπα 5 μέτρα. Και μου είπαν ότι οχήματα πάνω από 4 μέτρα θεωρούνται φορτηγά....
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Όταν είχαμε πάει, νοικιάσαμε ένα getzάκι (νομίζω) από τα Κατάπολα!
Και αν θυμάμαι καλά ήταν αρκετά φθηνά

Frenchman ωραίος!!! Τη γυναίκα έβαλες να οδηγεί κι εσύ αραχτός;;; Γιατί μας κάνετε έτσι; χαχαχαχα
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Δεν έχει πρόβλημα ρε συ, της έχω βάλει ειδικό τιμόνι να μην έχει παράπονα :D

awww.anekdotakias.gr_wp_content_uploads_2012_12_timoni_gia_ginaikes.jpg


ΥΓ: Πλάκα κάνω, με ένα φιλαράκι είχα πάει :)
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαίω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πέρα από την πλάκα πολύ βολικό...... χαχαχαχα!!!!!!!!! σε ευχαριστώ πολύ πάντως. Εγώ βρήκα αυτό: http://www.thomas-rental.gr/gr/ για 7 μέρες που θα μείνω κάνει καλές τιμές. Αν και είμαι σε αναζήτηση αυτοκινήτου από τα κοντινά πρόσωπα της οικογενείας. Μη σας πώ ότι άμα είναι να το πληρώσω φορτηγό, παίρνω το φορτηγό του μέλλοντα σύζυγου βάζω ένα στρώμα και γλυτώνω και τη διαμονή!!!!
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Εισαι σίγουρη ότι το τζιπ είναι 5 μέτρα; γιατί μου φαίνονται πολλά για τζίπ...
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Ναι βρε συ δε ξέρω τί αυτοκίνητο έχω;; Άλλωστε το γράφει και στο βιβλίο του αυτοκινήτου τις διαστάσεις. Δεν είναι πολλά τα μέτρα για τζιπ στην οικογένεια έχουμε και Ι.Χ που είναι 5 μέτρα. Άλλωστε δεν υπάρχει πρόβλημα πια. Μας ξελάσπωσε μέλος της οικογένειας και βρέθηκε τουτού!!!!!!!!!
 

blade_

Member
Μηνύματα
180
Likes
168
να σας ρωτησω κατι.απο συγκοινωνια τι παιζει?σκεφτομαι να μεινω στην καστελοπετρα και το να πας με αυτοκινητο απο Θεσσαλονικη ,2 ατομα,κοστιζει σχδον 500 ευρω..και επειδη φραγκο δε παιζει,αλλα θελω να παω,αναρωτιεμαι αν βγαινει με λεωφορεια..
 

KaloGourouni

Member
Μηνύματα
44
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Σκεφτόμασταν απο Ναξο να παμε Αμοργό.Αλλα μας είπαν οτι εχει ωραιες παραλίες αλλα εινια μικρες και υπάρχει και γυμνισμός σε κάποιες απο αυτές.Αληθευει αυτό;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom