Αναβάθμιση πλατφόρμας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Έγινε πριν από λίγο αναβάθμιση της πλατφόρμας του forum στην τελευταία της έκδοση. Αν δείτε οποιοδήποτε πρόβλημα, παρακαλώ να το αναφέρετε εδώ.

Μια από τις νέες λειτουργίες που προστέθηκαν είναι η πολλαπλή παράθεση. Δουλεύει ως εξής: σε κάθε μήνυμα τώρα εκτός από το κουμπάκι "απάντηση" υπάρχει και ένα κουμπάκι "+παράθεση" . Πατώντας αυτό το κουμπάκι σε διάφορα μηνύματα, αυτά μπαίνουν σε ένα "κουβά", και όταν θέλετε να τα ενσωματώσετε στο μήνυμά σας, πατάτε το κουμπί "εισαγωγή παραθέσεων" στη φόρμα της απάντησης.

:)
 

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Καλημέρα, δεν ξέρω αν έγινε με την αναβάθμιση, αλλά όταν πάω να προσθέσω ταξίδι στο χάρτη, δεν μου εμφανίζει πόλεις όπως π.χ. New york, Toronto :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλημέρα!
Μια και μιλάμε για αναβάθμιση, λέω να καταθέσω εδώ μια σκέψη που έκανα (δεν ξέρω αν ταιριάζει σ' αυτό το θρεντ).
Σκεφτόμουν, λοιπόν, πως θα ήταν χρήσιμο το θέμα με τίτλο "Χαρίζονται σε ταξιδιώτες" (ή κάπως έτσι) να εμφανίζεται μόνιμα στην αρχική σελίδα του σάιτ, έτσι ώστε ανά πάσα στιγμή να μπορούν να ενημερώνονται όλοι και όχι μόνο αυτοί που τυχαία θα "πέσουν" πάνω στο θέμα.
Το λέω αυτό, επειδή κάποιες προσφορές ισχύουν για περιορισμένο χρονικά διάστημα.
Ελπίζω να μη γράφω μπούρδες (γιατί είμαι και ολίγον ασχετούλα). :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το τόπικ που αναφέρεις έχει ένα μήνυμα κάθε μήνα, δε βλέπω να έχει αρκετή κίνηση ώστε να δικαιολογεί την προβολή που λες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλημέρα, δεν ξέρω αν έγινε με την αναβάθμιση, αλλά όταν πάω να προσθέσω ταξίδι στο χάρτη, δεν μου εμφανίζει πόλεις όπως π.χ. New york, Toronto :)
Το πρόβλημα με το χάρτη θα πρέπει τώρα να έχει διορθωθεί. :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.277
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έγινε πριν από λίγο αναβάθμιση της πλατφόρμας του forum στην τελευταία της έκδοση. Αν δείτε οποιοδήποτε πρόβλημα, παρακαλώ να το αναφέρετε εδώ.

Μια από τις νέες λειτουργίες που προστέθηκαν είναι η πολλαπλή παράθεση. Δουλεύει ως εξής: σε κάθε μήνυμα τώρα εκτός από το κουμπάκι "απάντηση" υπάρχει και ένα κουμπάκι "+παράθεση" . Πατώντας αυτό το κουμπάκι σε διάφορα μηνύματα, αυτά μπαίνουν σε ένα "κουβά", και όταν θέλετε να τα ενσωματώσετε στο μήνυμά σας, πατάτε το κουμπί "εισαγωγή παραθέσεων" στη φόρμα της απάντησης.

:)
Nice catch, το λέω στον developer να το δει :)
Ωραίο αυτό με τις παραθέσεις. (δοκιμή)
 

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Δεν ξέρω αν οφείλεται στην αναβάθμιση, αλλά εδώ και λίγο καιρό μου εμφανίζει σταθερά ότι έχω 4 αδιάβαστα μηνύματα στο φόρουμ ("Νέα μηνύματα 4"). Όταν κλικάρω επάνω σε αυτό μου εμφανίζει "Δεν έχετε αδιάβαστα μηνύματα. Αν θέλετε δείτε όλα τα πρόσφατα μηνύματα", το οποίο είναι και το σωστό.

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χμ οκ άσε να το ψάξω, κάτι υποψιάζομαι.
 

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Κάτι που σκέφτηκα μόλις τώρα: μήπως στα νέα μηνύματα περιλαμβάνονται οι ειδοποιήσεις? Έχω συμπτωματικά (?) τέσσερις ειδοποιήσεις...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όχι καμία σχέση. Είναι πιθανόν να είναι διαγραμμένα μηνύματα, το ψάχνω.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εμφανίζεται και πάλι η δραστηριότητα του κάθε μέλους,κλικάροντας δηλαδή το όνομα μέλους από τη λίστα των on line βλέπεις τι κυττάζει...was last seen:viewing thread κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.624
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom