Γερμανία ΒΟΗΘΕΙΑ1!!!

Μηνύματα
7
Likes
0
καπησπερα!! σας παρακαλω ζητω βοηθεια!! φευγουμε γερμανια για 5 μερες. σκεφτομαι να νοικιασω αυτοκινητο ή με τρενο? εχω πιστωτικη αλλα το αγορι μου θα οδηγαει,εγω δεν εχω διπλωμα. μπορουμε να κανουμε κατι τετοιο? απ'την αλλη φοβαμαι πολυ να νοικιασω αυτοκινητο μην μου βγαλουν στο τελος κανενα ποσο που δεν το περιμενω! ποιος ειναι ο οικονομικοτερος τροπος? θα βγαλουμε την rail pass για 3 μερες κοστιζει 150 € για τον καθενα. εσεις τι μου προτεινετε? ευχαριστω πολυ.
 
Μηνύματα
7
Likes
0
φρανκφουρτη- νιρεμβεργη
νιρεμβεργη -μοναχο
μοναχο- φρανκφουρτη
φρανκφουρτη- κολονια-κολονια-φρανκφουρτη
φρανκφουρτη- χαιδελβεργη και ξανα πισω. νομιζω οτι η ρειλ πας με 150€ θα με συμφερει τι λετε? φοβαμαι να παρω την ευθυνη για το αυτοκινητο:(
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
ναι! ξερω θα'ναι κουραστικα αλλα αξιζει!
με ποια λογικη επιλεξατε τις πολεις? Και κουραστικά ειναι, και δεν αξιζει.
Παντως η Γερμανια εχει πολύ καλο δικτυο τρένων. Αλλα απο την αλλη αμα ειναι να κανετε όλο αυτο, μπορει να ειναι καλυτερα με αμαξι
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Αφού αμέσως μετά την άφιξη φεύγετε για Μόναχο, γιατί δεν πετάτε εκεί από την αρχή και κάνετε τόσο μεγάλο κύκλο; Στο τέλος μπορείτε να επιστρέψετε από Φρανκφούρτη στην Ελλάδα.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βορεια Αμερικη
ioanna77insane said:
φρανκφουρτη- νιρεμβεργη
νιρεμβεργη -μοναχο
μοναχο- φρανκφουρτη
φρανκφουρτη- κολονια-κολονια-φρανκφουρτη
φρανκφουρτη- χαιδελβεργη και ξανα πισω. νομιζω οτι η ρειλ πας με 150€ θα με συμφερει τι λετε? φοβαμαι να παρω την ευθυνη για το αυτοκινητο:(
Πετάς για Μοχανο και πας Νυρεμβεργη, Χαιδελβεργη, Φρανκφούρτη, Κολωνια και φεύγεις ή απο εκει ή απο Ντυσελντορφ
 
Μηνύματα
7
Likes
0
το ξερω οτι ειναι κουραστικο.
αλλα εγω ρωτησα κατι εντελως ασχετο μ'αυτα. τι με συμφερει ρωτησα οχι αν θα κουραστω!!!:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom