Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''11 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    56
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Συνάντηση για τα 11 χρόνια του TravelStories

Παρασκευή 21 Οκτωβρίου

Μπαρ La Soiree de Votanique

Καστοριάς 37, Βοτανικός

'Ωρα: 21.00 και μετά.

Παρακαλώ δηλώστε τη συμμετοχή σας.


(Μετρό Κεραμεικός, γραμμή 3 ή Μεταξουργείο, γραμμή 2 - περισσότερο περπάτημα)
https://www.google.gr/maps/place/La...83,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x9fef2be2d0fefc0f

Για πάρκινγκ διαβάστε αυτό το μήνυμα http://www.travelstories.gr/communi...ση-10-Χρόνια-travelstories.52649/#post-600536
(βέβαια από πέρυσι μπορεί να υπάρχουν διαφοροποιήσεις)
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Ελπίζω να μπορέσουμε να κατέβουμε με τη σύζυγο αυτή τη φορά :)
Ας γυρίσουμε Ελλάδα πρώτα, και θα κοιτάξω να κάνω το "ίσως" ναι. @hydronetta , να είσαι εκεί :cool:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ελπίζω να μπορέσουμε να κατέβουμε με τη σύζυγο αυτή τη φορά :)
Ας γυρίσουμε Ελλάδα πρώτα, και θα κοιτάξω να κάνω το "ίσως" ναι. @hydronetta , να είσαι εκεί :cool:
если вы приходите, я должен быть там! αλλά μην περιμένει η σύζυγος ότι τα μιλάω φαρσί.... άλλο το τι γράφω μετά από αρκετή σκέψη, διορθώσεις και βοήθεια. Μ'εκείνη την Καμτσάτκα τι έγινε;
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
если вы приходите, я должен быть там! αλλά μην περιμένει η σύζυγος ότι τα μιλάω φαρσί.... άλλο το τι γράφω μετά από αρκετή σκέψη, διορθώσεις και βοήθεια. Μ'εκείνη την Καμτσάτκα τι έγινε;
Τι να γίνει, τη φάγαμε κι αυτή, εριφθη και το φλουρί του φόρουμ στον κρατήρα του περίφημου Tolbachik ;)
Τώρα είμαστε στο Λενινγκραντ, όπως αρέσκεται να το αποκαλεί ο πατέρας μου, για να προσαρμοστουμε στα εγκόσμια, χεχεχε!
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Τι να γίνει, τη φάγαμε κι αυτή, εριφθη και το φλουρί του φόρουμ στον κρατήρα του περίφημου Tolbachik ;)
Τώρα είμαστε στο Λενινγκραντ, όπως αρέσκεται να το αποκαλεί ο πατέρας μου, για να προσαρμοστουμε στα εγκόσμια, χεχεχε!
Συμπληρώνω, ότι στο φατσοβιβλίο έχουν ήδη κυκλοφορήσει δείγματα οπτικού υλικού από εκεί που ξεκινάει η Ρωσία.. με την επιστροφή μας έχω δουλειά, πολλή δουλειά να ανεβάσω :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τι να γίνει, τη φάγαμε κι αυτή, εριφθη και το φλουρί του φόρουμ στον κρατήρα του περίφημου Tolbachik ;)
Τώρα είμαστε στο Λενινγκραντ, όπως αρέσκεται να το αποκαλεί ο πατέρας μου, για να προσαρμοστουμε στα εγκόσμια, χεχεχε!
Δεν βλέπω ενθουσιασμό.... αλλά για να μην είμαι off topic, ΠΜ
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Τι να γίνει, τη φάγαμε κι αυτή, εριφθη και το φλουρί του φόρουμ στον κρατήρα του περίφημου Tolbachik ;)
Τώρα είμαστε στο Λενινγκραντ, όπως αρέσκεται να το αποκαλεί ο πατέρας μου, για να προσαρμοστουμε στα εγκόσμια, χεχεχε!
Σωστά το αποκαλεί ο πατέρας σου. Λένινγκραντ λέγεται. Ακούς εκεί
"Αγία Πετρούπολη". Και μόνο αισθητικά να το πάρεις, δεν υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στα δύο ονόματα.
Κανονίστε την πορεία σας. Σας αναμένουμε στη συνάντηση οπωσδήποτε!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
εχει γενεθλια η μικροτερη μου..κι ελεγα να περναγα μια βολτα..δεν πειραζει,να περασετε τελεια και να γραψετε τι εγινε με ολες τις βρωμικες λεπτομερειες..
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
γεια! αν ρεπαρω ή δουλευω πρωινη θα ερθω με τον φιλο μου! μολις βγει προγραμμα οκτωβρη θα ενημερωσω και στα σιγουρα! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom