Διαγωνισμός Καλύτερης Ταξιδιωτικής Ιστορίας: Ευρώπη

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
[imga="right"]http://www.travelstories.gr/files/globeman.gif[/imga]
Μετά την ολοκλήρωση της υποβολής συμμετοχών, ξεκινάει σήμερα η ψηφοφορία για τον διαγωνισμό για τις καλύτερες Ταξιδιωτικές Ιστορίες της Ευρώπης.

Η ψηφοφορία θα διαρκέσει 1 μήνα, μέχρι τις 3/12 στις 13.00. Αυτή τη φορά τα δώρα είναι περισσότερα, καθώς τα μέλη θα κερδίσουν προϊόντα travelstories (μπλουζάκια, κούπες, καπελάκια).

Πιο συγκεκριμένα:

- Ο 1ος του διαγωνισμού θα κερδίσει προϊόντα travelstories επιλογής του αξίας 60 ευρώ
- Ο 2ος θα κερδίσει προϊόντα travelstories
επιλογής του αξίας 45 ευρώ
- Ο 3ος θα κερδίσει προϊόντα travelstories
επιλογής του αξίας 30 ευρώ

Τα δώρα είναι προσφορά του www.stampadiko.gr, το οποίο φιλοξενεί μπλουζάκια, κούπες, και άλλα προϊόντα όχι μόνο του TravelStories αλλά και άλλων clubs.

Τα μέλη καλούνται να ψηφίσουν τρεις και ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ προτιμήσεις τους , οι οποίες προφανώς πρέπει να μην είναι η δική τους ιστορία (για τους 16 που έλαβαν μέρος). Καλό διάβασμα :D
 
Last edited:

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
το οτι τα αποτελεσματα ειναι κρυφα,εχει ακομη περισσοτερο σασπενς!μπραβο αφεντικο πολυ καλη ιδεα!αντε ψηφιστε συμφορουμιτες!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον επειτα απο σκεψη και ενα φρεσκαρισμα στις ιστοριες - τις διαβαζω παντα ολες ακομα και τις Ευρωπαικες :lol: - ψηφισα!
Καλη επιτυχια σε ολους σας!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παιδιά, τα βρήκα...μπαστούνια!

Παιδεύτηκα αρκετά, μέχρι να καταλήξω :roll: κι αυτό αποδεικνύει το επίπεδο, όλων των συμμετεχόντων...

Οπως και να 'ναι, έπρεπε ν΄αποφασίσω και με μεγάλη δυσκολία, ψήφισα μόνο ΜΙΑ ιστορία :(

Πραγματικά, τούτη τη φορά, θα ήθελα να ψήφιζα περισσότερες...

Συγχαρητήρια σε όλους σας και καλή επιτυχία!:grouphug:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Αφου βγαινουν 3 νικητες,θα μπορουσαμε να ψηφιζουμε και 3 ιστοριες.:rolleyes:

Def για την καταμετρηση των ψηφων οταν ανοιξουν οι καλπες --και πεσει περισσοτερη δουλεια --καλεσε εμενα εφορευτικη επιτροπη :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πραγματικα αν μπορουσαμε να ψηφισουμε τρεις ιστοριες θα ηταν καλα αφου κι εγω για να ειμαι ειλικρινης ημουνα αναμεσα σε τρεις..δυσκολα αποφασισα.

xene μην ανησυχεις , μια χαρα θα μετρησουν τις ψηφους τα παιδια , εσυ να περιμενεις να ερθει η δικη μας σειρα για διαγωνισμο :lol::lol:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Πραγματικα αν μπορουσαμε να ψηφισουμε τρεις ιστοριες θα ηταν καλα αφου κι εγω για να ειμαι ειλικρινης ημουνα αναμεσα σε τρεις..δυσκολα αποφασισα.

xene μην ανησυχεις , μια χαρα θα μετρησουν τις ψηφους τα παιδια , εσυ να περιμενεις να ερθει η δικη μας σειρα για διαγωνισμο :lol::lol:
Το τελευταιο να το παρω σαν απειλη.....:haha::haha:
Μαζι σου δεν διαγωνιζομαι....παω πασο.....:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχετε δίκιο για τις ψήφους, θα έπρεπε να είναι τρεις.

Έκανα την αλλαγή και πλέον μπορείτε να ψηφίζετε περισσότερες από μία Ιστορίες, αλλά σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ να επιλέγετε μόνο ΤΡΕΙΣ.

Λόγω της αλλαγής, όσες ψήφοι είχαν μπει αφαιρέθηκαν, σας παρακαλώ ψηφίστε ξανά (δεν ήταν και πολλές εξάλλου :) )

Όσοι θέλουν ψηφίζουν και λιγότερες ιστορίες, αλλά όσα μέλη ψηφίσουν πάνω από 3, οι ψήφοι τους θα αφαιρεθούν.

Για πάμε τώρα να δούμε!!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Thanks, Def για την κατανόηση...;)

Ψήφισα! :)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Φυσικά και δεν ψήφισα, ακόμη.:haha:
Ο λόγος: θέλω να διαβάσω ολες τις ιστορίες μια προς μία.
Από τότε που ξεκίνησε η αντιστροφη μέτρηση της ψηφοφορίας, εχω διαβάσει μόνο 2. Απομένουν αλλες 13.
Εχω βάλει ενα χρονοδιάγραμμα, 1 ιστορία την ημέρα!
Ελπιζω να προλάβω να τις διαβάσω όλες εως τέλος του μήνα...
Κα λίγο πριν το καταμεσήμερο της 3ης του Δεκέμβρη:haha:, θα ρίξω τα 3 μου κουκιά!

Επί τη ευκαιρία:
δεν ανοιγουμε και κανενα τοπικ για στοιχήματα; :bleh:
Ποιος θα βγει πρωτος, δευτερος τριτος. με τη διαφορά ψηφων κ.α; Ε, τι λετε; :haha::D

Πέρα απο την πλάκα,
ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά για τις, εξαιρετικής ποιότητας, γλωσσικής, λογοτεχνικής, δημοσιογραφικής, ιστορίες...
Με ταξιδεύουν με τρόπο μοναδικό σε μέρη πολυ ωραία.!!!:clap:
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Kαλή επιτυχία σε όλους παιδιά και καλό διάβασμα! :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.503
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τις διάβασα όλες κι επέλεξα. Το κριτήριο δεν ήταν μόνο λογοτεχνικό, αλλά έλαβα υπόψη και την πρακτική χρησιμότητα της κάθε ιστορίας (αν αποκόμισα κάποια χρήσιμη πληροφορία, κάτι που να με βοηθήσει σε μελλοντικό ταξίδι).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom