Διαγωνισμός Ταξιδιωτικής Φωτογραφίας #2: Ευρώπη!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πάμε λοιπόν για τον 2ο διαγωνισμό του TravelStories που και αυτός θα είναι φωτογραφικός.

ΕΔΩ λοιπόν θα βρείτε μια νέα κατηγορία στη γκάλερύ μας, στην οποία τα μέλη καλούνται να ανεβάσουν ΜΙΑ φωτογραφία τους, που θα συμμετάσχει στο διαγωνισμό. Το θέμα είναι ελεύθερο, αρκεί δηλαδή η φωτογραφία να είναι τραβηγμένη σε κάποιο ευρωπαϊκό σας ταξίδι, αλλά μπορεί να έχει ότι θέμα θέλετε. Η Ελλάδα δε συμπεριλαμβάνεται σε αυτό το διαγωνισμό, θα κάνουμε στο μέλλον ξεχωριστό διαγωνισμό για Ελλάδα. :)

Λόγω καλοκαιριού, και για να υπάρξει μεγάλη συμμετοχή, η Υποβολή συμμετοχών θα γίνει μέχρι 23:59 της Κυριακής 7 Σεπτεμβρίου. Στη συνέχεια οι συμμετοχές θα κλείσουν και τα μέλη θα ψηφίσουν τη φωτογραφία που τους αρέσει περισσότερο από αυτές που συμμετέχουν. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει 2 εβδομάδες.

Σας υπενθυμίζω ότι επιτρέπεται συμμετοχή ΜΟΝΟ με ΜΙΑ φωτογραφία. ;)

Ο νικητής του διαγωνισμού, αφού επιδείξει το ΑΡΧΙΚΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ πλήρους ανάλυσης της φωτογραφίας που έχει κερδίσει, θα πάρει το γνωστό δωράκι, ένα μπλουζάκι TravelStories.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ειπα να κανω την αρχη... καποιος πρεπει να την κανει... αν και μαλλον δεν αποδιδει οσο η κανονικη αναλυση, την λατρευω!!!! καλη μας επιτυχια....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
2ος διαγωνισμος! τελεια :clap:
Ευρωπη ισον δε θα συμμετεχω με φωτο , αλλα με ψηφο σιγουρα.
Και η v.z. κανει ποδαρικο με μια φωτο που καταλαβαινω γιατι τη λατρευει..καλη αρχη καναμε!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μπράβο βρε Ζωη με την ζωντανια σου!!! ευχαριστω για τα καλα σου λογια....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Συγχαρητηρια για τον δευτερο διαγωνισμο,και καλη επιτυχια σε οσους λαβουν μερος.!!
Να θεωρησω οτι η Ελλαδα ειναι Ευρωπη?:rolleyes: η δεν εχει να κανει,σχετικα με τον συγκεκριμενο διαγωνισμο.
 

marigoula

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη-Βέρνη-Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα-Βραζιλία-Λατιν.Αμερ
Συγχαρητηρια για τον δευτερο διαγωνισμο,και καλη επιτυχια σε οσους λαβουν μερος.!!
Να θεωρησω οτι η Ελλαδα ειναι Ευρωπη?:rolleyes: η δεν εχει να κανει,σχετικα με τον συγκεκριμενο διαγωνισμο.
Και γω την ίδια απορία έχω....:roll:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχετε δίκιο δεν το διευκρίνησα. Όχι η Ελλάδα δε συμπεριλαμβάνεται σε αυτό το διαγωνισμό, τον θεωρούμε διαγωνισμό "εξωτερικού".

Θα κάνουμε ξεχωριστό διαγωνισμό μόνο για Ελλάδα. :)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Άντε να βλέπω συμμετοχές. Όλοι την έχετε την Ευρώπη. Ακόμη και η Ζωή :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θανο θα με κανεις να ξεθαψω καμια φωτο απο Μαδριτη και να συμμετεχω μου φαινεται...
Κι αν υποψιαστω οτι θα κερδισω διαγωνισμο που αφορα την Ευρωπη...θα φαω το διαβατηριο μου :bleh::bleh:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
προσπάθησα τρεις φορές να ανεβάσω φωτό και ενώ ολοκληρώνεται η διαδικασία και μου λέει ότι η φωτό μου ανέβηκε επιτυχώς, μετά δεν μπορώ να την δω..:(:(:mad:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στείλε μου προσωπικό μήνυμα να δούμε μαζί τί πρόβλημα έχεις.
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Διαμαρτύρομαι εντόνως! Γιατί εμείς οι Ευρωπαίοι μπορούμε να βάλουμε μόνο μία φωτογραφία. Τι θα κάνω εγώ τώρα που ξεχώρισα επτά και δεν μπορώ να διαλέξω?
Αίσχος. Θα περιμένω την κόρη μου να έρθει από την εξοχή να διαλέξει εκείνη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.669
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom