Τατζικιστάν Διακοπές από τα Lidl!! (Τατζικιστάν)

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ατακτη Δημητρουλα ..κακο κοριτσι!!!Κλεινε και κανα χοτελι in advance!!!

ΥΓ.Εχω θειο συνταξιουχο πρεσβη ....θες να σε φτιαξω?Αφου το εχεις με τις δημοσιες σχεσεις!!!
Ριξε τηλέφωνο του Μπάρμπα. Φτιάξε με και σε ενα μήνα υποσχομαι οτι δεν θα απαιτειται βιζα για το εξωτικό, τουριστικό Μπαγκλαντες. Κι αυτό Κλεο είναι δέσμευση. 210....?
υγ Ελπίζω τον θειο να μην τον λένε Εμανουελε Γκρατσι.. θα έχουμε θέμα..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εκανα κοννε με το θειουλη.....φτιαξε μας ντιμ,εμας τους απανταχου κατατρεγμενους ταξιδιωτες...
Απεταξαμην τη βιζα!!! 090-909090
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
To παρατράβηξα. Επανέρχομαι να δώσω Τατζικισταν (Νο 1 ταξιδιωτικό προορισμό στον κόσμο περικαλώ) στον λαό.
Τα σχόλια τυπου "τι μουλάρα αναξιόπιστη είναι τούτη?" παρακαλώ να διαγραφούν (αν κακοπροαιρετα/άδικα υπάρξουν). Ευχαριστω.
Τα σχόλια τύπου "Τώρα το θυμηθηκες?" παρακαλώ να διαγραφούν .. (αν κακοπροαιρετα/άδικα υπάρξουν) . Ευχαριστώ.
Τα σχόλια τύπου "ήμουν νιος και γερασα" παρακαλώ να διαγραφουν (αν κακοπροαιρετα/άδικα υπάρξουν). Ευχαριστώ.
Τα σχόλια τύπου "ότι θυμάσαι χαίρεσαι" παρακαλώ να διαγραφούν (αν κακοπροαιρετα/άδικα υπάρξουν). Ευχαριστώ.
Τα σχόλια τύπου τύπου "Τατζικισταν??? Τι διάολο ειναι αυτό? κανά καινούργιο είδος Αρμένικου τζατζικιού ή έχει σχέση με υποκατηγορία τζιτζικιού? να παραμείνουν. Αγαπάμε σουρεάλ και ημιμάθεια γιατί ανοίγουμε ορίζοντες. Ευχαριστω.
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Στη ζωή μου είπανε ότι η υπομονή είναι αρετή... Έτσι άρχισα και εγώ να περιμένω...
- Περιμένω την έναρξη του 7ου κύκλου game of thrones, του 2ου κύκλου stranger things και του 6ου κύκλου girls hbo.
Περιμένω τη προβολή του Rogue One: a Star Wars story και το Star Wars: Episode VIII
- Περιμένω να καταφέρει ο σύντροφος να πάρει μια άδεια της προκοπής άνω του τετραημέρου για να πάμε κάπου μακρινά, τριτοκοσμικά και εξωτικά.
- Περιμένω την κυβέρνηση να τηρήσει τις προεκλογικές δεσμεύσεις της :cool:.
- Περιμένω πότε η Δήμητρα θα ολοκληρώσει ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ! (ναι πληθυντικός - ιστορίΕΣ - ξέρει αυτή)

Όπως βλέπεις φιλενάδα, σε βάζω στα επίπεδα Game of Thrones και Star Wars και σε συγκρίνω με την αναμονή της αδείας και της κυβερνητικής ατζέντας...
Πόση αρετή πια!!!! :bleh::bleh::bleh:
Δώσε Τζατζίκια στο λαό!!! :clap::clap::clap:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Όπως βλέπεις φιλενάδα, σε βάζω στα επίπεδα Game of Thrones και Star Wars και σε συγκρίνω με την αναμονή της αδείας και της κυβερνητικής ατζέντας...
Απο άποψη "ποιός τελικα θα φανει πιο αξιόπιστος? "Η Dim Kyr ή η κυβέρνηση" -είναι εμφανες... άστο.... έχω χάσει.. Νομίζω ότι πιο εύκολα θα καταργηθεί ο ΕΝΦΙΑ, τα μνημόνια, και τα λοιπά, παρά εγώ θα φανώ φερέγγυα . Και αυτό είναι δέσμευση!

υγ1 Τι γινεται με το Νεπαλ φερεγγυα φιλεναδα? (αρπα τη)
υγ2. STFKF Κρύψου: ειδοποίησα τους μοντερειτορ. ΧΑ!
υγ3. Τίποτις. Απλά για μπούγιο έβαλα υγ.3.
 
Last edited:
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Απο άποψη "ποιός τελικα θα φανει πιο αξιόπιστος? "Η Dim Kyr ή η κυβέρνηση" -είναι εμφανες... άστο.... έχω χάσει.. Νομίζω ότι πιο εύκολα θα καταργηθεί ο ΕΝΦΙΑ, τα μνημόνια, και τα λοιπά, παρά εγώ θα φανώ φερέγγυα . Και αυτό είναι δέσμευση!
.
Δήμητρα τι να πω... "Τσίπ-ρ-α" δεν έχεις πάνω σου!
Άσε τα τρέιλερ και τις μεγάλες δηλώσεις, δεν βλέπεις τι γίνεται, μαύρο σε τέσσερα κανάλια θα έχουμε... Και σε ρωτώ τι θα κάνουμε, πως θα περνάει η ώρα μας;;;
Μη μας αφήνεις με τη χαρά, δώσε μας περιπέτειες από την χώρα με τα Τζατζίκια!

ΥΓ. Οσο για το Νεπάλ - μόλις ανέβασα 2 κεφάλαια φιλενάδα (άρπα τη πίσω!!!)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Στου Αχρόρ το μαγαζί, θα κλειδωθούμε όλοι μαζί

-Θα του δώσω ότι ζητάει. Τέρμα η συζήτηση.
-Δηλαδή άμα σου ζητήσει την σπλήνα σου θα την δώσεις?
-Ναι. Και εσένα άμα ζητήσει, πάλι θα σε δώσω. Και μακάρι να το κάνει εδώ που τα λέμε.
Θα γλιτώσω απο τις παλαβομάρες σου και θα πάω διακοπές σε πολιτισμένα
μέρη όπως Αγγλία. Ακους εκεί! Τατζικιστάν!! Που τα βρίσκεις ήθελα να ξερα...

Ο καυγάς είχε αρχίσει άγριος με αυξάνουσα δυναμική. Ο Αχρόρ -με τις παντόφλες- προσπαθούσε να συμβιβάσει αναρωτώμενος "που διάολο τους βρήκα αυτούς?", ο ταξιτζής φώναζε τα δικά του ακατάληπτα, οι Ελληνες τσακώνοντας ΚΑΙ μετασξυ τους και ηόλη κατάσταση θυμίζε πίνακα του Νταλι. Ενός μεθυσμένου Νταλί.
Φώτα είχαν αρχίσει να ανάβουν στα διπλανά σπίτια και η προοπτική να περάσουν την πρώτη τους νύχτα εις την μπουζού δια διατάραξη κοινής ησυχίας ερχόταν προς το μέρος τους με ιλιγγιώδη ταχύτητα. Βέβαια αυτό δεν ήτο και κακό: Διαμονή με ασφάλεια και σιγουρία. Δεν το λες και λίγο...

Τελικά την λύση την έδωσε ο Γκιούλιβερ: Πλήρωσε αυτά που ζήταγε ο ταρίφας συν και κάτι ψιλά για να ξεμπερδεύει και να κοιμηθεί. Νόμιζε.

Στην οικία του Αχρορ 4 τα ξημερώματα.

-Θα κοιμηθώ. Επιτέλους ... θα κοιμηθώ....
-Κοιμήσου. Εγώ πάω για τσισα.
-Στο καλό και καλή επιτυχία.

Στην τουαλέτα του Αχρόρ 4.12

-Ηρέμισε Dim.. ηρέμισε... κάποιος θα σε βγάλει έξω.. ας κρατήσω την ψυχραιμία μου.. απλά φράκαρε η πόρτα δεν είναι τίποτε... έχει ξανασυμβεί .. ψυχραιμία... Τι να κάνω? σκέψου... Τι? Χμμμ...αραγε είναι μεγάλη αγένεια να αρχίσω να γκαρίζω τα μαύρα μεσάνυχτα στο ξένο σπίτι? είναι? Μάλλον ναι.. αλλά..
Σώπα καλέ... Αυτά συμβαίνουν συνέχεια: Καλείς κάποιον στο σπίτι σου, αυτός κλειδώνεται στην τουαλέτα και φυσικό και επόμενο να ουρλιαζεις για να σε βγάλει. Που είναι το παράλογο? Τι κι αν ξυπνήσεις με τις φωνές σου όλη την οικογένεια και 8-9 παρακείμενα σπίτια? .Στο κάτω κατω αυτοί φταινε: έχουν χάλια πόρτες.
Ουφφφ... θα πάθω κλειστοφοβία εδώ μέσα... ούτε παράθυρο δεν έχει για να βγω απο εκεί. Αν και εδω που τα λέμε μάλλον καλύτερα, γιατί αμα με έπαιρνε μάτι κανας γείτονες του Αχρορ να βγαίνω, θα φωναζε την αστυνομία και θα είχαμε άλλα ντραβαρα... Θεέ των ταξιδιών, τον καλό βοήθησε Γουίλ...
Οχι . θΑ κρατηθώ κυρία. δεν θα φωνάξω. Είμαι μια κυρία. Θα υπομένω το μαρτύριο μέχρι κάποιος να έρθει να με βγάλει. Κυρία. Δεν θα φωνάξω. Τελεία. Κυρία. Με αξιοπρέπεια. Ευγένεια. Υπομονή. Ηθος. Αυτή είμαι εγώ. Σιγά μην αρχίσω τις γκαρίκλες στο ξένο σπίτι, ακόμα δεν πάτησα το πόδι μου. ΟΧΙ. ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ!!! ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ.



Από την τουαλέτα του Αχρόρ 4. 13

ΓΚΙΟΥΛΙΒΕΡΡΡΡΡ... ΓΚΙΟΥΛΙΒΕΡΡΡ.... ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ.... Καλεεεεεέ.... κάποιος να με βγάλει.... ΓΑΜΩ ΤΙς ΠΟΡΤΕΣ ΣΑΣ!!!!
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.327
Likes
3.460
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Τελικά τα κατάφερες κ βγήκες ή παγιδεύτηκες εκεί αιώνια κ γι'αυτο δε μας γράφεις τη συνέχεια ?? :p
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τελικά τα κατάφερες κ βγήκες ή παγιδεύτηκες εκεί αιώνια κ γι'αυτο δε μας γράφεις τη συνέχεια ?? :p
Ω ναι! βγήκα. Αλλά όπως θα διαβάσεις στην συνέχεια, καλύτερα να έμενα εκεί.
Δεν θα με έτρωγε το αγιάζι της νύχτας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.626
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom