Τσεχική Δημοκρατία Διαμονή στην Πράγα

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Booking.com: Hotel Olympik, Πράγα, Τσεχία - 57 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Εχει μηπως καποιος μεινει σε αυτο το ξενοδοχειο?Προσπαθουν να με πεισουν οτι ειναι καλο μιας κ ολη μερα θα γυρναω κ δε χρειαζομαι το σουπερ αλλα βλεποντας εικονες κ κριτικες μου φαινεται αθλιο....Δε με θελει η Πραγα νομιζω...ολα πανε στραβα...κ η πτηση 4 το πρωι που δε βολευει...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Booking.com: Hotel Olympik, Πράγα, Τσεχία - 57 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Εχει μηπως καποιος μεινει σε αυτο το ξενοδοχειο?Προσπαθουν να με πεισουν οτι ειναι καλο μιας κ ολη μερα θα γυρναω κ δε χρειαζομαι το σουπερ αλλα βλεποντας εικονες κ κριτικες μου φαινεται αθλιο....Δε με θελει η Πραγα νομιζω...ολα πανε στραβα...κ η πτηση 4 το πρωι που δε βολευει...
Κάπως απόμερο δεν είναι; Εντάξει, σε κατοικημένη περιοχή, όπως διαφημίζουν...:xmas_mrgreen:Βρείτε κάτι πιο κεντρικό με παραπλήσια τιμή, για να μη γυρίζετε όλη μέρα κυριολεκτικά.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα αυτό είναι στου διαόλου την μανα το χοτέλ
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
αυτο προσπαθω να καταλαβω αν ειναι απομερο..θα ηθελα να ειμαι κεντρο με τα ποδια,δε με πειραζει το περπατημα.ξερει κανεις που βρισκεται το γηπεδο του γκολφ για να καταλαβω?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
και αυτό ακόμα ποιο μακριά είναι. Ψάχνε ξενοδοχείο στις περιοχές Πράγα 1 μέχρι και 4
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Booking.com: Hotel Olympik, Πράγα, Τσεχία - 57 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Εχει μηπως καποιος μεινει σε αυτο το ξενοδοχειο?Προσπαθουν να με πεισουν οτι ειναι καλο μιας κ ολη μερα θα γυρναω κ δε χρειαζομαι το σουπερ αλλα βλεποντας εικονες κ κριτικες μου φαινεται αθλιο....Δε με θελει η Πραγα νομιζω...ολα πανε στραβα...κ η πτηση 4 το πρωι που δε βολευει...
Ειναι δυνατον να μη μπορεις να βρεις ξενοδοχειο στην πραγα?
Τοσα καλα και φθηνα υπαρχουν.

Booking.com: Residence Tabor, Prague, Czech Republic - 581 Guest reviews. Book your hotel now!

Δοκιμασμενο,φθηνο,με πολυ καλο πρωινο,με σταση του τραμ απο κατω.

Επισης και αυτο.Βεβαια ακριβοτερο απο το προηγουμενο αλλα φυσικα πολυ καλυτερο.
http://www.booking.com/hotel/cz/sov...id=369756139bfe0c387c67cc7ae8ce6feaf86cd109X4
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
στο Ταμπόρ, έχω μείνει 10 φορές, και είναι από τα αγαπημένα μου
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Με ποια κριτηρια???Με το ενα κ μοναδικο κριτηριο οτι αργησα να κλεισω αεροπορικα,τωρα ειναι πανακριβα(600ευρω) κ ειπα πρωτη φορα να παω με γκρουπ λειτουργωντας μετα ανεξαρτητα,μονο για οικονομικο λογο.Κ προτεινονται αυτα τα δυο στα ταξιδιωτικα γραφεια που εχω μιλησει.Βλεπω πολυ πιθανο το ενδεχομενο των χριστουγεννων σε Ζαγοροχωρια η Καρπενησι αντι της Πραγας..... :xmas_confused:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom