Τσεχική Δημοκρατία Διαμονή στην Πράγα

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
παιδια μια ερωτηση..το Best Western Hotel Páv που οπως φαινεται ειναι στο 1 αξιζει τον κοπο?και τα κριτηρια απαντησεως αν γινεται να ειναι και σαν ποιοτητα αλλα και περισσοτερο σαν τοποθεσια...παρακαλω την βοηθεια σας....
Έχω μείνει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και στο συνιστώ ανεπιφύλακτα. Είναι πολύ όμορφο και σε καλή τοποθεσία, πας παντού με τα πόδια. Αν το βρεις σε καλή τιμή κλείστο, μην το σκέφτεσαι καθόλου!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Έχω μείνει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και στο συνιστώ ανεπιφύλακτα. Είναι πολύ όμορφο και σε καλή τοποθεσία, πας παντού με τα πόδια. Αν το βρεις σε καλή τιμή κλείστο, μην το σκέφτεσαι καθόλου!
+1 και απο μενα!;)
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Λοιπον αγαπητα μου παιδια εφοσον βρεθηκαν ατομα που εμειναν λεω να παω εκει...τωρα επειδη το σχολιο καποιου που ελεγε για τιμες,για φαγητο και για ψωνια θα επεμβω τωωωωρα και ερχεται η ερωτηση!!!που να παω για φαγητο?που να ψωνισω???(?χαχαχαχαχαχαχχαχα)

Και απ αυτα πουεχω διαβασει απο εδω οντως πιστευω οτι δεν ειναι και κατι ιδιαιτερο η οτι θα μου πεσουν τα σαγονια αλλα για κοντα στην ελλαδα και για ενα τριημερο ειναι ταμαμ πιστευω...η γνωμη σας??
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Να μείνεις στο CLOISTER INN στο κέντρο της παλιάς πόλης. Το συστήνω Α Ν Ε Π Ι Φ Υ Λ Α Κ Τ Α. Απο τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω μείνει, πολύ οικονομικό, πολύ κεντρικό, πολύ καθαρό, ανακαινισμένο, μεγάλο δωμάτιο, σούπερ μπάνιο, με καλό πρωινό και σερβίρει και δωρεάν ροφήματα στο lobby!
 

Eva_m

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
τελικά που βολεύει καλύτερα για διαμονή; παλιά πόλη ή κέντρο πράγας;
 
Μηνύματα
23
Likes
2
Hotel sax ειναι μπουτικ ξενοδοχειο πολυ κοντα στο κεντρο και στην αμερικανικη πρεσβεια!μα το προτιμησετε ποιοτικο και ζεστο!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.289
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom