Τσεχική Δημοκρατία Διαμονή στην Πράγα

homer

Member
Μηνύματα
20
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Καλησπέρα.
Μόλις έκλεισα στο Design Elephant Hotel.... :)
Μήπως κάποιος συμφορίτης το έχει επιλέξει στο παρελθόν?
Η τιμή του ήταν πολύ καλή και τα σχόλια σε γενικές γραμμές πολύ καλά...το μόνο που με ανησυχεί είναι η απόσταση από το κέντρο!http://www.hotel-elephant.cz/?lan=en
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα.
Μόλις έκλεισα στο Design Elephant Hotel.... :)
Μήπως κάποιος συμφορίτης το έχει επιλέξει στο παρελθόν?
Η τιμή του ήταν πολύ καλή και τα σχόλια σε γενικές γραμμές πολύ καλά...το μόνο που με ανησυχεί είναι η απόσταση από το κέντρο!http://www.hotel-elephant.cz/?lan=en

Δεν έχω μείνει στο συγκεκριμένο, αλλά στο mercure που είναι πολύ κοντά. Αυτό που μπορώ να σου πω είναι να μην σε ανησυχεί η απόσταση από το κέντρο, γιατί είσαι στο κέντρο!
 

Stelios88

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα-Καλημερα σε ολους
Στις 8 Δεκεμβριου παω Πραγα με την κοπελα μου και κοιταμε για ξενοδοχεια..Παρακαλω τα παιδια που εχουν επισκεφτει την πολη να με ενημερωσουν που αξιζει να μεινει καποιος ωστε να ειναι λιγο μεσα σε ολα (στο δικο μας Μοναστηρακι) ας πουμε..κοντα σε σταθμο-αξιοθεατα-μαγαζια!Εχω ακουσει για την πλατεια Βενσεσλας (καπως ετσι) κ για κοντα σε σταθμους MUSTEK και MUSEUM
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Καλησπερα-Καλημερα σε ολους
Στις 8 Δεκεμβριου παω Πραγα με την κοπελα μου και κοιταμε για ξενοδοχεια..Παρακαλω τα παιδια που εχουν επισκεφτει την πολη να με ενημερωσουν που αξιζει να μεινει καποιος ωστε να ειναι λιγο μεσα σε ολα (στο δικο μας Μοναστηρακι) ας πουμε..κοντα σε σταθμο-αξιοθεατα-μαγαζια!Εχω ακουσει για την πλατεια Βενσεσλας (καπως ετσι) κ για κοντα σε σταθμους MUSTEK και MUSEUM
Η πόλη είναι χωρισμένη σε κομμάτια. Αν μείνετε στο Praha 1 θα είστε κέντρο!
 

Stelios88

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα.
Μόλις έκλεισα στο Design Elephant Hotel.... :)
Μήπως κάποιος συμφορίτης το έχει επιλέξει στο παρελθόν?
Η τιμή του ήταν πολύ καλή και τα σχόλια σε γενικές γραμμές πολύ καλά...το μόνο που με ανησυχεί είναι η απόσταση από το κέντρο!http://www.hotel-elephant.cz/?lan=e
Εμεινες ικανοποιημενος απο το ξενοδοχειο σκοπευω και εγω να κλεισω στο συγκεκριμενο!!Μπορεις να μου δωσεις καποια θετικα αρνητικα σε παρακαλω!
 
Last edited by a moderator:

homer

Member
Μηνύματα
20
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Εμεινες ικανοποιημενος απο το ξενοδοχειο σκοπευω και εγω να κλεισω στο συγκεκριμενο!!Μπορεις να μου δωσεις καποια θετικα αρνητικα σε παρακαλω!
Δεν μπορω να σου πω ακομα γιατι ταξιδευω για Πραγα το επομενο Σαβ/κο :)
Δεν ξερω σε τι τιμη το βρηκες αλλα να ξερεις οτι 10 ημερες περιπου πριν την ημερομηνια αφιξης εχει τις μεγαλυτερες προσφορες και να τις συγκρινεις με το σιτε του ξενοδοχειου.... αν προλαβαινω να σου πω εντυπωσεις οταν γυρισω (15/10) πολυ ευχαριστως!
 

tzavi

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
παιδια το masna residence prague superbyke το γνωριζει καποιος? εχει μεινει κανεις?
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Ελα και εγω σε αυτο εχω κλείσει.
Καλησπέρα.
Μόλις έκλεισα στο Design Elephant Hotel.... :)
Μήπως κάποιος συμφορίτης το έχει επιλέξει στο παρελθόν?
Η τιμή του ήταν πολύ καλή και τα σχόλια σε γενικές γραμμές πολύ καλά...το μόνο που με ανησυχεί είναι η απόσταση από το κέντρο!http://www.hotel-elephant.cz/?lan=en
Ελα και εγω σε αυτο εχω κλείσει.
Εαν πας νωρίτερα απο μενα .....06/12-11/12 περιμένω να μου πεις τις εντυπώσεις σου
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Τι ακριβώς σε απασχολεί? Είσαι καρακέντρο οπότε πρόβλημα με αποστάσεις δεν θα έχεις. Διάβασε κριτικές, δες φωτογραφίες και κλείσε σε όποιο σου κάνει κλικ
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Χαιρετώ την παρέα!!:clap: Έκλεισα κι εγώ χθες εισητήρια για Πράγα για το Μάρτη εκμεταλλευόμενη την προσφορά της eagean;). Είδα πολλές προτάσεις για διαμονή στο φόρουμ κ με ψάξιμο κατέληξα στο best western hotel pav που το πρότειναν αρκετοί στο συγκεκριμένο θέμα. Για 3 βραδια μου το δίνει 155 ευρω με πρωινό, νομίζω είναι ιδανικά. Διάβασα κ τα σχόλια στο booking. Από εσας ήθελα τη γνώμη σας αν πήγε κάποιος πρόσφατα. Εξακολουθείτε να το προτείνετε? Μόνο η καθαριότητα με νοιάζει αφού για εναν ύπνο κ ένα μπάνιο θα μας χρησιμεύσει. Ευχαριστώ παίδες:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.183
Μηνύματα
883.263
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom