Ερχεται και μενα η κουλουρα στο κεφαλι!

renachania

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
εγω ειμαι παλι.... σορρυ που σε πρηζω αλλα ενα ενα μου ερχονται!!!!:lol: η ζωη εκει ειναι ακριβη???? το φαι δηλαδη, καφεδες κ τετοια διαφορα.... σιγουρα εχει κ πολυ ακριβα κ φτηνα, αλλα σε γενικα πλαισια εννοω.... σε μια ταβερνα η ενα εστιατοριο αλλα οχι κυριλε πχ η σε ενα καφε-μπαρ... πως ειναι σε σχεση με την ελλαδα???????? εσεις μεινατε σε ΑΙ???? τα ξενοδοχεια ειναι ακριβα????? κ κατι τελευταιο, το αυτοκινητο που νοικιασατε ηταν δηλαδη σε καλη κατασταση, καινουργιο???? γιατι εχω ακουσει οτι κ τα γραφεια εχουν σαβουρες..... αυτες οι αποριες προς το παρων!!!!!!!! σορρυυυυυυυυυυυ που σου κανω το κεφαλι καζανι!!!!!!!!!!!:roll:
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
και εγω πρεπει να πηγαινω στην δουλεια για να βλεπω τι μου γραφεις! το αμαξι καινουργιο και ενα θα σουπω ετρωγα ψαρια με φουλ εχτρα με ποτο με 15€ τα 2 ατομα!
αστακους με 12 € το ατομο και τα λοιπα.. βεβαια εχει και τα μαγαζια τα ακριβα αλλα το πολυ στο ποιο ακριβο να δωσεις 20-25 το ατομο. τσαμπα απλα μην τρως απο τα τουριστικα εχεις πολλες επιλογες με τις καλυτερες των ανθρωπων που ψηνουν στην παραλια φρεσκα ψαρια με 5-6 €!!!!!!!!!!!!
 

renachania

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
παμφτηνα δηλαδη.... μια χαρα!!!!! κ κατι τελευταιο (εκτος αν μου ρθει κ τιποτα αλλο αργοτερα:lol:) τα ξενοδοχεια πως ειναι???? οχι τα AI, τα υπολοιπα, ειναι ακριβα???? κ ειναι σε καλη κατασταση???? θα βρουμε??? γιατι εμεις λεμε να κλεισουμε μονο τις 2-3 πρωτες μερες στο boca chica κ μετα να να το ψαχνουμε αναλογα με το πιο μερος μας τραβηξει να μεινουμε..... λεμε να παμε για περιπου ενα μηνα οποτε καταλαβαινεις εχουμε το περιθωριο να μην εχουμε συγκεκριμενο προγραμμα.....απλα αγχωνομαι εγω για τα λεφτα!!!! δεν ξερω πως ειναι εκει κ λεω θα μας φτασουν δεν θα μας φτασουν......:roll: σορρυ για την πολυλογια.......;)
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
οτι θες θα το βρεις και στις τιμες που θες. μποκα τσικα να πας εδω
BelleVue Dominican Bay - All Inclusive

πουθενα αλλου. με 65 € ημουν βασιλιας ετρωγα και επινα τελεια πραγματα οτι ωρα ηθελα. βεβαια δεν ειναι τα κρεβατια κινγ τζωρτζ αλλα τα σπαει σε ολα τα επιπεδα . και εχει και την παραλια την τελεια μπροσταα
 

renachania

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
ναι το κοιταξα αυτο γιατι το ειχα δει στη συζητηση που ειχες οταν γυρισατε απο το ταξιδι αλλα εμενα μου το βγαζει 100 τη βραδυα.. ισως λογο εποχης....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.420
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
"H Δομινικανή Δημοκρατία ή κοινώς Άγιος Δομίνικος, είναι κράτος της Καραϊβικής στο νησί Ισπανιόλα" wikipedia

αρα δεν είναι λάθος να λες Άγιος Δομίνικος
Αγιος Δομινικος, δηλαδή Santo Domingo λέγεται η πρωτεύουσα του κράτους.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
"H Δομινικανή Δημοκρατία ή κοινώς Άγιος Δομίνικος, είναι κράτος της Καραϊβικής στο νησί Ισπανιόλα" wikipedia

αρα δεν είναι λάθος να λες Άγιος Δομίνικος
Άρα είναι λάθος η Ελληνική wikipedia.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.334
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom