Ερώτηση για Μπάλο-Γραμβουσα - Χανια

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Jose μην αγχώνεσαι για τον δρόμο, άμα οδηγάς ήρεμα και αργά δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, κι εμείς με το ΑΤΟΣ (το οποίο είναι δικό μας) δεν βρήκαμε κάποια δυσκολία.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
Jose μην αγχώνεσαι για τον δρόμο, άμα οδηγάς ήρεμα και αργά δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, κι εμείς με το ΑΤΟΣ (το οποίο είναι δικό μας) δεν βρήκαμε κάποια δυσκολία.
να είδες τώρα... μια μου λένε έτσι μια γιουβέτσι... τελοσπάντων θα αποφασίσω τελευταία στιγμή αν είναι... :cool:

thanks
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
αν ο δρόμος είναι όπως οι φωτογραφία που μου στείλανε νομίζω ότι πάει...
μερικοί μου τα είπαν πολύ τραγικά....
οι ντόπιοι τι λέτε?
 

Attachments

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
ανεβάζω και μια ακόμα από τον ίδιο δρόμο
 

Attachments

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Aν ειναι οπως τις φωτογραφιες,μου φαινεται καλος για αμαξι.
Υπολογισε αν δεν κανω λαθος οτι ειναι γυρω στα 9 χλμ.
 

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρικη
Μια χαρα ειναι ο δρομος απλα μετα εχει και περπατημα. Εγω εχω να παω απο τον δρομο απο τοτε που μπηκε το καραβακι!
 

Elenask

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ-XΑΒΑΗ!
Ημουν περσυ τον Αυγουστο εκεί,αξίζει η επισκεψη αλλά όντως έχει παρα πολύ κόσμο με το καραβάκι!Εγω δεν βρισκω λόγο όταν είσαι χαλαρός στις διακοπές να ταλαιπώρείσαι με ανηφόρες κατηφόρες και 40 βαθμούς κελσίου!!!!
Ξανασκέψου το για το αμάξι....
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Ετσι ακριβώς είναι ο δρόμος...
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
ok οποτε θα παω με τω αμάξι, ... δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να περιμένω ποτε θα φύγει το καραβάκι, θέλω να φύγω οποτε μου έρθει k ας έχει περπάτημα, δεν με πειράζει...
thanks παιδιά σε όλους
 

MAKAKAS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
μπαλος

καλησπερα σας,θα ταξιδεψω κ εγω για χανια τον αυγουστο κ επειδη ολοι οι φιλοι που εχουν παει μεχρι στιγμης,εχουν πει οπωσδηποτε να επισκεφτω μπαλο,θελω να ρωτησω αν οντως μπορει να παει αμαξι ως εκει.Παντως κατι φιλοι που πηγαν πριν απο 3 καλοκαιρια μου ειπαν οτι παραλιγο να το σπασουν το αμαξι μεχρι να φτασουν(κατσικοδρομος),αφηστε που μετα το παρκινγκ το κατεβασμα απο τα σκαλοπατια διαρκει περιπου 1/2 ωρα!!Γνωριζει κανεις σας αν τυχον εχουν φτιαξει το δρομο?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ολα καλά ,αρκεί να μην πάς με τέτοιο αμάξι σαν του jose ,αυτό το κόκκινο εκεί ,πολύ χαμηλό μου φαίνεται!!!!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
μένω στα χανιά . πήγαινε με το καραβι απο κίσσαμο ,για να εισαι σίγουρος .αν δεν εισαι λάτρης του περπατήματος προτίμησέ το ..........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom