Εστιατόρια με Διεθνή κουζίνα

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Πήγα στο ΚΟΙ τελικώς.
Άντρες πεταμένα λεφτά...:D
Τρεις γυναίκες ρε άνθρωπε σε ψήναμε όλο το μεσημέρι για να πας στο Ασία, τι φωτογραφίες ανεβάσαμε, τι σάλια μας έτρεξαν (μπήκα μετά στο τρένο και ονειρευόμουν κεμπάμπ και παστουρμάδες) κι εσύ Mr. Cult is my middle name and stories for wildlings πήγες για shushi!!!

:bleh::bleh::bleh:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Άντρες πεταμένα λεφτά...:D
Τρεις γυναίκες ρε άνθρωπε σε ψήναμε όλο το μεσημέρι για να πας στο Ασία, τι φωτογραφίες ανεβάσαμε, τι σάλια μας έτρεξαν (μπήκα μετά στο τρένο και ονειρευόμουν κεμπάμπ και παστουρμάδες) κι εσύ Mr. Cult is my middle name and stories for wildlings πήγες για shushi!!!

:bleh::bleh::bleh:
Ε αφού τα γράφατε "όλο το μεσημέρι", όταν εσείς τα γράφατε εγώ ήμουν στο τρίτο ναγκίρι, τα είδα όταν επέστρεψα. Άσε που δεν πολυτρώω ξύγκια και χοληστερίνες, χαλάνε τους κοιλιακούς, κάνουν ρυτίδες και προκαλούν αέρια. Πουστόψαρο και πάλι πουστόψαρο.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ε αφού τα γράφατε "όλο το μεσημέρι", όταν εσείς τα γράφατε εγώ ήμουν στο τρίτο ναγκίρι, τα είδα όταν επέστρεψα. Άσε που δεν πολυτρώω ξύγκια και χοληστερίνες, χαλάνε τους κοιλιακούς, κάνουν ρυτίδες και προκαλούν αέρια. Πουστόψαρο και πάλι πουστόψαρο.
Εντάξει ήξερα οτι η σχέση σου με το αλκοόλ συγκρίνεται με του Αλαφούζου και το ποδόσφαιρο αλλά η άνωθεν δήλωση σου με ξεπερνάει πραγματικά...να το κοιτάξεις τώρα που είσαι νέος.
Πάει άμα λέω εγώ οτι χαλάσανε οι άντρες...:bleh:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εντάξει ήξερα οτι η σχέση σου με το αλκοόλ συγκρίνεται με του Αλαφούζου και το ποδόσφαιρο αλλά η άνωθεν δήλωση σου με ξεπερνάει πραγματικά...να το κοιτάξεις τώρα που είσαι νέος.
Πάει άμα λέω εγώ οτι χαλάσανε οι άντρες...:bleh:
Δηλαδή να ανησυχώ ή να βάλω κι εγώ για δήμαρχος Αθήνας;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ντάξει λογικά η κατάσταση είναι αναστρέψιμη...πας στο Ασία τσακίζεις τα κεμπάμπ, το αποθανατίζεις, ,μας το προσκομίζεις και σώζεις την αντρική σου τιμή...:D

Διαφορετικά λυπάμαι άλλα δεν έχεις άλλη επιλογή, πρέπει να κατεβείς για δήμαρχος, αλλά εγώ προσωπικά δήμαρχο που δεν ξέρει να πιει και να φάει δεν τον ψοφίζω...:bleh:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Καλα κορίτσια έχω πάθει ζημιά κι εγώ με το Ασία! Μέσα σε 1.5 μήνα έχω πάει ήδη δυο φορές και την Παρασκευή ενδέχεται να ξαναπάω! Απλα άπαιχτο φαγητό! Και το κιουνεφέ όντως κόλαση (δεν χρειάζεται να το παραγγείλει κανείς τηλεφωνικά, αλλά την ώρα της παραγγελίας, θέλει κανα 45λεπτο να ετοιμαστεί).

Θα ανέβαζα κι εγώ φωτός, αλλα στις περισσότερες είμαι κι εγώ μέσα γεμάτη λάδια και γιαούρτια και δε λέει! :D
Άτιμες με καταστρέψατε. Έχασα το λογαριασμό του πόσο και τι έτρωγα. Τι υπέροχο φαγητό ήταν αυτό! Έχασα το κιουνεφέ όμως γιατί είχαν τελειώσει τα υλικά... Για φωτογραφίες, δεν υπάρχουν κι από μένα, πού να προλάβω...
Παρεμπιπτόντως, πήγα στο περσικό Αναχίτα, πιο κάτω του μετρίου, ούτε απ έξω δεν θα ξαναπεράσω. Μπορεί να φταίει και η σύγκριση με περσικό που έφαγα στο Λονδίνο με αυθεντική πίτα σε φούρνο χτιστό. Εδώ ήταν μια παραψημένη πίτα σε απλό φούρνο και οι γεύσεις επίπεδες.
 
Last edited:

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Άτιμες με καταστρέψατε. Έχασα το λογαριασμό του πόσο και τι έτρωγα. Τι υπέροχο φαγητό ήταν αυτό! Έχασα το κιουνεφέ όμως γιατί είχαν τελειώσει τα υλικά... Για φωτογραφίες, δεν υπάρχουν κι από μένα, πού να προλάβω...
Τέλεια! Welcome to the club! :D
Εγώ δεν κατάφερα να πάω πάλι ρε γαμώτο! Αλλά οσονούπω!
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Ασία και πάλι Ασία λοιπόν. Χάρη στα εκλεκτά κοιλιόδουλα μέλη του φόρουμ μυήθηκα κι εγώ :p. Το γαστρονομικό highlight της ανοιξιάτικης παραμονής μου στην πρωτεύουσα. Πώς το λένε ρε παιδιά αυτό το κεμπάπ που είναι τυλιγμένο με λεπτό φύλλο ζύμης;
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom