Ουζμπεκιστάν Εσωτερικη πτηση στο Ουζμπεκισταν

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Καλημερα!
Εχει πεταξει καποιος με εσωτερικη πτηση στο Ουζμπεκισταν?
Ας δωσει πληροφοριες για τα αεροπλανα (ασφαλεια-ανεση).
Ευχαριστω.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Δυστυχώς η πρώην Σοβιετική Δημοκρατία του Ουζμπεκιστάν έχει κάνει δεξιά οπορτουνιστική στροφή και ξεπούλησε τα σοσιαλιστικά ιδεώδη... μαζί με αυτά ξεπούλησε-απέσυρε σχεδόν όλα τα υπερσύγχρονα και υπερασφαλή σοβιετικά αεροπλάνα της... έτσι λοιπόν αν είσαι τυχερή, μπορεί να πετάξεις μόνο με το απαύγασμα της αεροναυπηγικής που ακούει στο όνομα Ilyushin 114, αλλιώς θα περιοριστείς σε κάτι καινούργια καπιταλιστικά 320 ή κάτι αδιάφορα Avro... η ασφάλεια, παρά το προδοτικό ξεπούλημα, παραμένει εκ των ων ουκ άνευ...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Πεταει και 757 σε domestic... πηγα με 757 ένα BHK-TAS το Μάη που μας περασε. Εν πασει περιπτωσει, μια χαρα ειναι και τα αεροπλανα και τα αεροδρομια στο uzbekistan, με εξαιρεση το διεθνές στην Τασκενδη που εχει μαυρα χαλια.
 

irtat

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
παρακαλω θελω λεπτομερειες για vιsa του ουσμπεκισταν θα ταξιδεψω τον μαιο .Οι πληροφοριες που εχω μεχρι τωρα ειναι ,οτι ειναι πολυ δυσκολο να βγει .Παρακαλω εαν καποιοσ ξερει ασ μου δωσει ολα τα βηματα
 

irtat

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
απιθανη χωρα ,πολυ φτωχια, διαφθορα , και πολυ ευκολα ζεις το εχπρες του μεσονυκτιου,
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.321
Likes
3.440
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
απιθανη χωρα ,πολυ φτωχια, διαφθορα , και πολυ ευκολα ζεις το εχπρες του μεσονυκτιου,
Δε μας γραφεις κ μια ιστορια μιας κ υπάρχουν ελάχιστες απο κει ?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Όντως η διαφθορά βασιλεύει, αν και το εξπρές του μεσονυκτίου είναι ακόμα μακριά... Πάντως συμφωνώ και με το GTS, το βίαιο έγκλημα σπανίζει.
 

irtat

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
Δε μας γραφεις κ μια ιστορια μιας κ υπάρχουν ελάχιστες απο κει ?
ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ .
ΤΟ ΕΧΠΡΕΣ ΤΟ ΖΕΙΣ ΛΟΓΟ ΑΓΝΟΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΕ
ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΘΟΡΑ ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ,ΕΝ ΨΥΧΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΥΛΑΚΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ (ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤ5ΗΝ ΑΛΛΗ ). ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΤΑΞΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΔΟΥΝ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΖΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΝ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ .
ΤΟ ΕΧΠΡΕΣ ΤΟ ΖΕΙΣ ΛΟΓΟ ΑΓΝΟΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΕ
ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΘΟΡΑ ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ,ΕΝ ΨΥΧΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΥΛΑΚΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ (ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤ5ΗΝ ΑΛΛΗ ). ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΤΑΞΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΔΟΥΝ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΖΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΝ
Παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία και διόρθωσε το μήνυμά σου.

Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.
 

irtat

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ .
ΤΟ ΕΧΠΡΕΣ ΤΟ ΖΕΙΣ ΛΟΓΟ ΑΓΝΟΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΕ
ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΘΟΡΑ ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ,ΕΝ ΨΥΧΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΥΛΑΚΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ (ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤ5ΗΝ ΑΛΛΗ ). ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΤΑΞΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΔΟΥΝ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΖΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΝ
Παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία και διόρθωσε το μήνυμά σου.

Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.

συγνωμη θα προσεχω αλλη φορα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom