ΗΠΑ Ηνωμένες Πολιτείες - Ταξίδι δρόμου

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
απιστευτες φωτογραφιες! αναβεις φωτιες και αντε να σβησουν!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Το ταξίδι μας πραγματοποιήθηκε και ηταν υπέροχο , σας ευχαριστώ όλους για τος πληροφορίες!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια

MAURH THUELLA

Member
Μηνύματα
8
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
NEW YORK
Ονειρεμένο Ταξίδι
NEW YORK
Τελειο ταξιδι φιλε μου και ελπιζω να τα καταφερουμε και οι υπολοιποι!!!ΑΝ μπορει καποις να μου πει πως αρχιζω νεα σσυζητησς γιατι ειμαι καινουριος!!:icon_redface:
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.730
Likes
14.330
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Τελειο ταξιδι φιλε μου και ελπιζω να τα καταφερουμε και οι υπολοιποι!!!ΑΝ μπορει καποις να μου πει πως αρχιζω νεα σσυζητησς γιατι ειμαι καινουριος!!:icon_redface:
Αν το θέλετε πολύ θα το πραγματοποιήσετε το ταξίδι σας!
Για την ερώτηση που έχεις: πηγαίνεις στο Forum, διαλέγεις θέμα συζήτησης και τότε εμφανίζεται στο πάνω μέρος ο τίτλος (λίγο δεξιά είναι) Νέο Θέμα οπότε κάνεις κλικ και ξεκινάς. Ελπίζω να ήταν αυτό που ρωτούσες.
 

MAURH THUELLA

Member
Μηνύματα
8
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
NEW YORK
Ονειρεμένο Ταξίδι
NEW YORK
Αν το θέλετε πολύ θα το πραγματοποιήσετε το ταξίδι σας!
Για την ερώτηση που έχεις: πηγαίνεις στο Forum, διαλέγεις θέμα συζήτησης και τότε εμφανίζεται στο πάνω μέρος ο τίτλος (λίγο δεξιά είναι) Νέο Θέμα οπότε κάνεις κλικ και ξεκινάς. Ελπίζω να ήταν αυτό που ρωτούσες.
ευχαριστω!:)
 

dimitsab

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλήσπερα σας ..Τον επομενο μηνα εχω προγραμματισει ταξιδι Νεα Υορκη-Κοννεκτικατ-Βοστωνη!! Εχω την εξης απορια: Στα πρατηρια βενζινης και συγγεκριμενα στους αυτοματους πωλητες καυσιμων, δεχονται Ελληνικες πιστωτικες καρτες? Εχω ακουσει οτι πολλοι εχουν προβλημα με αυτο... πληρωνατε με μετρητα εντος του πρατηριου ή με καρτα?
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.730
Likes
14.330
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Καλήσπερα σας ..Τον επομενο μηνα εχω προγραμματισει ταξιδι Νεα Υορκη-Κοννεκτικατ-Βοστωνη!! Εχω την εξης απορια: Στα πρατηρια βενζινης και συγγεκριμενα στους αυτοματους πωλητες καυσιμων, δεχονται Ελληνικες πιστωτικες καρτες? Εχω ακουσει οτι πολλοι εχουν προβλημα με αυτο... πληρωνατε με μετρητα εντος του πρατηριου ή με καρτα?
Στα βενζινάδικα για πρακτικούς λόγους (άμεσος επιμερισμός του κόστους) συνήθως πληρώνουμε με μετρητά. Δε νομίζω όμως ότι θα υπήρχε πρόβλημα να πληρώσει κάποιος με πιστωτική. Τη δέχονται σίγουρα γιατί φέτο στην Αλάσκα πληρώσαμε μια φορά, ίσως όμως ήταν και στον Καναδά. Για 100% σιγουριά ρώτησε κάποιον άλλον που πήγε πρόσφατα και έκανε χρήση της κάρτας του.
Σε αυτόματους πωλητές ποτέ δεν πήγαμε γιατί φοβόμαστε ότι άν κάτι συμβεί, άντε να βρεις άκρη. Πάντως σίγουρα θα βρεις βενζινάδικο οπουδήποτε με υπαλλήλους.
Επίσης, αν δεν το ξέρεις ήδη, μπορείς να κάνεις ανάληψη από ΑΤΜ με τη χρεωστική σου κάρτα. Πληρώνεις 2-3 δολάρια προμήθεια στους αμερκάνους και άλλα 10 ευρώ στην ελληνική τράπεζα. Όμως παίρνεις μετρητό.
Καλά να περάσετε.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Καλήσπερα σας ..Τον επομενο μηνα εχω προγραμματισει ταξιδι Νεα Υορκη-Κοννεκτικατ-Βοστωνη!! Εχω την εξης απορια: Στα πρατηρια βενζινης και συγγεκριμενα στους αυτοματους πωλητες καυσιμων, δεχονται Ελληνικες πιστωτικες καρτες? Εχω ακουσει οτι πολλοι εχουν προβλημα με αυτο... πληρωνατε με μετρητα εντος του πρατηριου ή με καρτα?
Τις δεχονται παντου , τον Μαιο ταξιδεψα και πληρωναμε με πιστωτική .
 

dimitsab

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Τις δεχονται παντου , τον Μαιο ταξιδεψα και πληρωναμε με πιστωτική .
Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας ..ειναι πολυ χρησιμες ! Εχετε δοκιμασει να πληρωσετε με πιστωτικη σε αυτοματο πωλητη καυσιμων... το εχει πετυχει;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom