Θρησκεία και τουρισμός

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μα τι λετε τωρα αγαπητοι πως δεν γινονται θαυματα ; Εχει δικιο ο traveller ...

και εγω ημουνα παρουσα σε θαυμα και μαλιστα στο ΣΕΦ το 1999 ...
παιζουμε πεμπτο τελικο με τους γαυρους ,εχω καταφερει και ειμαι μεσα ελπιζοντας να φυγω σωα μετα το παιγνιδι , και ναι, κερδιζουμε και σηκωνουμε τη κουπα μεσα στο ΣΕΦ..
και αν δεν απατωμαι ηταν το πρωτο κυπελλο που κερδισε ομαδα εκτος εδρας ...
Αυτο δηλαδη δεν ειναι θαυμα ,οχι πες μου traveladdict ...:lol:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Τraveladdict δεν ξηγέσαι στη Σοφία καλά... εδώ σου μιλάει για πράματα και θάματα και συ δεν πιστεύεις σε τίποτε... Θαύματα γίνονται traveladdict ξύπνα!!

Καταθέσω εδώ την προσωπική μου εμπειρία... είδα θαύματα δυό φορές στη ζωή μου...

Την πρώτη στο Ισραήλ το 94... μιλάμε για το θαύμα των θαυμάτων... σηκώνετε ο χοντός ο Κορνήλιους 35 δεύτερα πριν να λήξει το παιχνίδι και μας το καλλάει το τρίποντο!! Θαύμα θαύμα φωνάζανε όλοι... ο Τόμπσον μέχρι τότε δεν είχε βάλει τρίποντο στη ζωή του... με μας το έβαλε... ούτε ξανάβαλε από τότε... έγινε θαύμα για να χάσουμε εμείς το κύπελο... έκανα μισή ώρα να σηκωθώ από την καρέκλα μετά... έβλεπα ροζ ελεφαντάκια μπροστά μου...

Θαύμα δεύτερο στο ΣΕΦ... παίζουμε με τους βαζέλες πέμπτο τελικό στο πρωτάθλημα... τους ρίχνουμε 35 πόντους στο κεφάλι και... θέλημα Θεού... παίρνει την μπάλα ο μέγιστος Μπακατσιάς και σηκώνετε για τρίποντο... απίστευτό θαύμα!! μέσα η μπάλα!!
όλο το γήπεδο άναψε κερί στο μπόι του Μπακατσιά εκείνη την ημέρα...

Κατάλαβες travelladict??? άντε μπράβο...
Aκομα επιμενω να σου συστησω καποιο συναδερφο...βεβαια δεν ξερω αν μετα θα μου ξαναμιλησει....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Famek δεν ξηγιέσαι καλά... μια φορά κι εγώ σε υποστήριξα κι εσύ μου την λες... τι αχαριστία Θεέ μου...

Θυμήθηκα κι άλλο θαύμα... ΟΑΚΑ τελευταία αγωνιστική... παίζουμε με τους κωλότουρκους και θέλουμε νίκη να πάρουμε το πρωτάθλημα... τους παίζουμε στο μισό γήπεδο αλλά γίνετε θαύμα και η μπάλα δεν μπαίνει μέσα με τίποτε... και δεν είναι μόνο αυτό... στο ογδόντα φεύγα βγαίνει στην αντεπίθεση ο Καραγκιοζόπουλος και γίνετε δεύτερο θαύμα... 0 -1... μιά επίθεση κάνανε ένα γκολ βάλανε... άμα δεν είναι αυτό θαύμα ποιό είναι???

Στα είπε και η Κική παραπάνω, άλλο τεράστιο θαύμα... ήρθανε και σηκώσανε οι βαζέλες πρωτάθλημα στο ΣΕΦ... υπάρχει άλλη μεγαλύτερη απόδειξη ότι γίνονται θαύματα???
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Famek δεν ξηγιέσαι καλά... μια φορά κι εγώ σε υποστήριξα κι εσύ μου την λες... τι αχαριστία Θεέ μου...

Θυμήθηκα κι άλλο θαύμα... ΟΑΚΑ τελευταία αγωνιστική... παίζουμε με τους κωλότουρκους και θέλουμε νίκη να πάρουμε το πρωτάθλημα... τους παίζουμε στο μισό γήπεδο αλλά γίνετε θαύμα και η μπάλα δεν μπαίνει μέσα με τίποτε... και δεν είναι μόνο αυτό... στο ογδόντα φεύγα βγαίνει στην αντεπίθεση ο Καραγκιοζόπουλος και γίνετε δεύτερο θαύμα... 0 -1... μιά επίθεση κάνανε ένα γκολ βάλανε... άμα δεν είναι αυτό θαύμα ποιό είναι???

Στα είπε και η Κική παραπάνω, άλλο τεράστιο θαύμα... ήρθανε και σηκώσανε οι βαζέλες πρωτάθλημα στο ΣΕΦ... υπάρχει άλλη μεγαλύτερη απόδειξη ότι γίνονται θαύματα???
χαχα ετσι ξεκινησε και η θωδη.....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
δλδ γίνεται να μη σβήνονται threads σαν αυτα και να έχουμε ένα χώρο να τα βάζουμε??? κατι σαν καδο ανακυκλωσης ας πουμε???:roll:

ακομη ξεφυσαμε μερικες ψυχες που σβηστηκε αυτο με τα ντοματινια και τα κεφτεδακια στην τοσκανη!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Έχουμε διαφορά ηλικίας... εγώ είμαι ένας σεβάσμιος κύριος 65+... η Θώδη είναι μικρότερη μου...

Για να καταλάβω κάτι... η Famek δηλαδή είναι ψυχίατρος και θα με συστήσει σε συνάδελφό της?? Αυτό δεν το δέχομαι... θέλω να με κουράρει η ίδια... και να έρθει όλο το φόρουμ να βλέπει!!

υ.γ. Συμφωνώ απόλυτα με την chrikky... όλο και κάποιος sporos θα βρεθεί και θα διαγράψει κομμάτια από αυτό το σουρεαλιστικό made by famek topic και θα ψαχνόμαστε μετά...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σεβασμος προς τους μεγαλυτερους μας FAMEK! Ειπαμε ο Traveller ειναι και καποιας ηλικιας,ο ανθρωπος καθε βραδυ στα καπη παει και εκει ακουσε και εμαθε για τα 3 θαυματα που μας εξιστορησε! Σεβασμος!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ο σπορος εχει πολυ δουλεια αν ειδικα ξεκινησει απο ολα τα μηνυματα σου τραβελερ....
επισης λυπαμαι δεν ειμαι ψυχιατρος και επισης δεν ειμαι αθηνα...και φυσικα δεν θα αναλαμβανα τον τραβελερ...
και συγνωμη που ξεχασα την ηλικια σου τοτε σε κατατασσω σε αλλη κατηγορια που λεγεται αλτσχαιμερ...και θελει ιατρειο μνημης...σορυ δεν ξερω απο αυτα...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Τον αδικεις.. μια χαρα θυμηθηκε τα 3 θαυματα...που ειναι το αλτσχαιμερ;;;
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Τον αδικεις.. μια χαρα θυμηθηκε τα 3 θαυματα...που ειναι το αλτσχαιμερ;;;
δυστηχως το αλτσχαιμερ περα απο προβληματα μνημης εχει και αλλα συμπτωματα πχ παραληρηματα...
αντε τραβελερ θα πας σε εναν αγωνα και θα γινεις καλα..ειδικα αν ειναι ελλαδα με τουρκια... και θα μαθουμε μετα και για 4ταρτο θαυμα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom