Ισπανία: αλυσίδα κακογουστιάς

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τον εχετε φαει τον ανθρωπο.Αφηστε τον να ηρεμησει!

Παω να φαω μια αραμπιατα να ηρεμησω!Απλο και γευστικο!
Ποιον έχουμε φάει ; Topic starter και flame poster είναι ο κύριος !
Εμείς έχουμε επιχειρήματα , αγαπητέ μου, τρανταχτά !!

Υ.Γ άντε Φάε την αραμπιατα σου και ελα πίσω με στοιχεία υπεράσπισης
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παω να φαω μια αραμπιατα να ηρεμησω!Απλο και γευστικο!
ε βεβαια..τι να φας? παελια να πας στο γαστρεντερολόγο σου? πατέ να πας στο νοσοκομείο? ή ωμό κρέας να πας στο νεκροτομείο? εύγε, εύγε..
Εμείς έχουμε επιχειρήματα , αγαπητέ μου, τρανταχτά !!
σαν? τις 6 μαρτυρίες για την αναξιοπιστία σου ως γευσιγνώστης?:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εσείς την bistecca σας πω την παίρνετε μεσιε ; Καλοψημενη; Αν ναι , παει καταστράφηκε
Το carpaccio μήπως ξέρετε ΤΙ ΕΊΝΑΙ ; Μάλλον όχι , γιαυτο είμαστε εδω για να σε μάθουμε
Carpaccio - Wikipedia, the free encyclopedia
Όσο για την παεγια , που πιπιλατε συνέχεια δεν την τρώω οπότε δεν μπορω να πω κάτι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εσείς την bistecca σας πω την παίρνετε μεσιε ; Καλοψημενη; Αν ναι , παει καταστράφηκε
Το carpaccio μήπως ξέρετε ΤΙ ΕΊΝΑΙ ; Μάλλον όχι , γιαυτο είμαστε εδω για να σε μάθουμε
Carpaccio - Wikipedia, the free encyclopedia
Όσο για την παεγια , που πιπιλατε συνέχεια δεν την τρώω οπότε δεν μπορω να πω κάτι.
εμφάνισα ποτέ το carpaccio (που ελάχιστοι ξέρουν) ως ενα κορυφαίο πιάτο? γιατι το ωμό το θεωρείτε ως την αποθέωση της γαλλικής κουζίνας... άσε που έχουν εντελώς διαφορετική εμφάνιση και προτετοιμασία. άλλο ταρταρ , αλλο carpaccio άλλο σούσι ξέρεις..όλα ωμά αλλά όχι ολα στο ίδιο καζάνι..αλλά θα μου πεις θέλει εκλεπτυσμένο ουρανίσκο για να καταλάβει καποιος τη διαφορά, που προφανώς δεν διαθέτεις. οπότε διάβασε ιταλόφιλους, σημείωσε τις άριστες προτάσεις εστιατορίων, άρχισε να τα επισκέπτεσαι κ σε μερικά χρόνια τα ξαναλέμε..
την παεγια ενδεικτικά την ανεφερα..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε ... Διύλιζεις τον κωνωπα
Δεν μπορω όταν έχω δίκιο , δε μπορω !! :clap::clap:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εσείς την bistecca σας πω την παίρνετε μεσιε ; Καλοψημενη; Αν ναι , παει καταστράφηκε
Το carpaccio μήπως ξέρετε ΤΙ ΕΊΝΑΙ ; Μάλλον όχι , γιαυτο είμαστε εδω για να σε μάθουμε
Carpaccio - Wikipedia, the free encyclopedia
Όσο για την παεγια , που πιπιλατε συνέχεια δεν την τρώω οπότε δεν μπορω να πω κάτι.
Αυριο το μενου θα εχει bistecca γουελ νταν!!

Μια φορα πηγα να φαω ρερ και δεν τα καταφερα και με κοιτουσαν περιεργα οι τριγυρω μου!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
ε βεβαια..τι να φας? παελια να πας στο γαστρεντερολόγο σου? πατέ να πας στο νοσοκομείο? ή ωμό κρέας να πας στο νεκροτομείο? εύγε, εύγε..

σαν? τις 6 μαρτυρίες για την αναξιοπιστία σου ως γευσιγνώστης?:bleh:
αμα φας trippa alla romana πού θα πας?:)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλα ειναι ωρα αυτη για κοπελες να ειναι ξυπνιες?

Για γρηγορα να ξαπλωσουμε.

Ξαπλωσον!

Αντε γιατι δεν εχω παει και ποτε παρισι και ζηλευω.Αλλα θα πρεπει να τα μαθω ολα αυτα με τα ρερ το μετρο για να μην γινει μπερδεμα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν βαρεθηκες ρε Samion με την προπαγανδα;

Σκεφτομαι την ψαροσουπα και μου 'ρχεται να ξερασω.
Παντως για να μην αδικο τη γειτονα -αν και το φαγητο της δεν μου πολυαρεσει- δεν εχω μεινει νηστικος σε κανενα ιταλικο εστιατοριο στο εξωτερικο (εκτος Ιταλιας εννοω). Δυστυχως στη Ρωμη μονο μια καρμποναρα μου αρεσε (ολα τα υπολοιπα ηταν η πληρης αποτυχια).

το ξέρω ότι τη δίνω σε αρκετούς και τους σπάω τα νεύρα (κ χαίρομαι..:D) αλλά ταυτόχρονα διασκεδάζω κ 3-4 φίλους..:haha:..
Ειναι καλο να 'χεις βιτζιοζιους φιλους...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και με τον τραχανά χορταινεις , αλλα δεν το λες και επιτομη της ελληνικης κουζινας..............
Πόση παστα να φας πια σε αυτη τη ζωη?:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom