Ισπανία: αλυσίδα κακογουστιάς

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μαααα.... το γεγονός ότι ποστάρουμε σ' αυτό το θέμα δείχνει ότι αυτό δε μας λείπει, ...
τότε ποστάρετε κάτι σχετικό με το θέμα και αφήστε τις προσωπικές αναφορές και ιδίως όταν συνοδεύονται με αρκετή ειρωνεία, εντελώς κακόγουστη και αταίριαστη με το ύφος Σας. εμείς δεν ασχολήθηκαμε και ούτε πρόκειται με το άτομό Σας.
επιστροφή στο θέμα και τέλος από Μας.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
τότε ποστάρετε κάτι σχετικό με το θέμα
Ούτε ειρωνία, ούτε κακογουστιά (που μόνον Εσεις βλέπετε - το ύφος σας δεν το σχολιάζω, δεν είναι του επιπέδου μου), εντελώς σοβαρά, επαναλαμβάνω: Θεωρώ ότι το παρόν θέμα δεν έχει λόγο ύπαρξης. Μου είναι παντελώς αδιάφορο αν η Χ αλυσίδα εστιατορίων όπου γης βαφτίζει τα μαγαζιά της Mafia, Cosa Nostra ή Tutti Frutti. Έχω το δικαίωμα να πω τη γνώμη μου σ' ένα δημόσιο φόρουμ (όποια κι αν είναι αυτή) ή αυτό το δικαίωμα το έχουν μόνον αυτοί που Εσείς εγκρίνετε και είναι της αρεσκείας Σας;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ηρεεμηστε. Samion να τον αφηνεις τον babaduma να λεει τη γνωμη του γιατι αλλιως θα τη λεω εγω. Το εχω βιντζιο (ευχαριστω για τη διορθωση).
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
babaduma said:
Ούτε ειρωνία, ούτε κακογουστιά (που μόνον Εσεις βλέπετε - το ύφος σας δεν το σχολιάζω, δεν είναι του επιπέδου μου), εντελώς σοβαρά, επαναλαμβάνω: Θεωρώ ότι το παρόν θέμα δεν έχει λόγο ύπαρξης. Μου είναι παντελώς αδιάφορο αν η Χ αλυσίδα εστιατορίων όπου γης βαφτίζει τα μαγαζιά της Mafia, Cosa Nostra ή Tutti Frutti. Έχω το δικαίωμα να πω τη γνώμη μου σ' ένα δημόσιο φόρουμ (όποια κι αν είναι αυτή) ή αυτό το δικαίωμα το έχουν μόνον αυτοί που Εσείς εγκρίνετε και είναι της αρεσκείας Σας;
να σχολιαζετε οτι θελετε. απλα ζητησα να μην πιανετε το ονομα μου στα γραπτα σας. υπαρχουν και αλλοι τροποι ξεσπασματος. τους ανεφερα πριν.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
tripakias said:
Ηρεεμηστε. Samion να τον αφηνεις τον babaduma να λεει τη γνωμη του γιατι αλλιως θα τη λεω εγω. Το εχω βιντζιο (ευχαριστω για τη διορθωση).
οποιαδηποτε γνωμη επι του θεματος ειναι περισσοτερο απο αποδεκτη..αυτο περιμενω κιολας...ακομα και απο ψαροσουποφαγους. επι του θεματος ομως..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
να σχολιαζετε οτι θελετε. απλα ζητησα να μην πιανετε το ονομα μου στα γραπτα σας. υπαρχουν και αλλοι τροποι ξεσπασματος. τους ανεφερα πριν.
Το αυτό επιθυμώ και δι' Υμάς. Και τους χαρακτηρισμούς (που εμείς ποτέ δεν κάναμε για το άτομό Σας) να τους κρατάτε για τον εαυτό Σας. Όπως έχετε πει, "δεν είναι του ύφους Σας" (ή μήπως όχι; ).
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
babaduma said:
Το αυτό επιθυμώ και δι' Υμάς. Και τους χαρακτηρισμούς (που εμείς ποτέ δεν κάναμε για το άτομό Σας) να τους κρατάτε για τον εαυτό Σας. Όπως έχετε πει, "δεν είναι του ύφους Σας" (ή μήπως όχι; ).
δεν ξεκινησα τπτ ουτε αυτη τη φορα. τα γραπτα σας στη διαθεαη του κοινου. δεν σχολιαζω επιπλεον. εχω πιο σοβαρα θεματα να ασχοληθω. επι του θεματος εχετε κατι αλλο να πειτε περα απο το οτι ειναι μηδενικου ενδιαφεροντος? αν ναι, σας ακουμε με ενδιαφερον. αν οχι, στο καλο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δεν γραφετε τωρα για καμια κουζινα και να αφησετε τα Σας ?
Για να μπω on topic , μια απο τις πολυ κακογουστες κουζινες που εχω δοκιμασει ειναι η αλβανικη.
Τιγκα στο εντερο και στο συκωτι ..... Το μοναδικο πιατο το οποιο μου αρεσε και εκανε τη διαφορα στο τραπεζι ηταν το Fergese. Την πρωτη φορα το φαγαμε με μοσχαρι τη δευτερη με πιπεριες... Εξαιρετικο
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.052
Δεν γραφετε τωρα για καμια κουζινα και να αφησετε τα Σας ?
Για να μπω on topic , μια απο τις πολυ κακογουστες κουζινες που εχω δοκιμασει ειναι η αλβανικη.
Τιγκα στο εντερο και στο συκωτι ..... Το μοναδικο πιατο το οποιο μου αρεσε και εκανε τη διαφορα στο τραπεζι ηταν το Fergese. Την πρωτη φορα το φαγαμε με μοσχαρι τη δευτερη με πιπεριες... Εξαιρετικο

Έντερο και συκώτι?:roll:Έχεις δίκιο που τη θεωρείς απο τις χειρότερες.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ταξιδευω για να τρώω ή τρώω για να ταξιδεύω? Ιδου η απορία
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μιλωντας για αλυσιδες εστιατοριων ή ταχυφαγειων , η παρακατω σπαει κοκκαλα!
Αlbanian Fried Chicken
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom