Ιστορία του μήνα - Φεβρουάριος 2012 / Μάρτιος 2012

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Νέος διαγωνισμός Ιστορία του Μήνα!

Άλλες 20 συναρπαστικές ιστορίες από τα παλιά περιμένουν τις 3 πολύτιμες ψήφους σας.

Έχετε περίπου 3 εβδομάδες
για να τις διαβάσετε και να επιλέξετε τις αγαπημένες σας.
Μην χάσετε αυτήν την ευκαιρία ;)!


 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
α ωραια , στρωνομαι στο διαβασμα !
Δωσε πράγμα στο λαό :clap:. Είμαστε λίγοι οι κολλημενοι με τους διαγωνισμους αλλά είμαστε ωραίοι !:haha:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Ευχαριστούμε @katkats για τον κόπο που κάνεις να ετοιμάζεις το διαγωνισμό...κατά τ'άλλα έχουμε διάβασμα, ελπίζω να προλάβουμε να τις διαβάσουμε...
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Πω πω..ήδη έπεσαν οι δύο ψήφοι...αλλά υπάρχει σοβαρό πρόβλημα πλέον....δε φτάνει με τίποτα η τελευταία, όσο κι αν την τεντώσω...:confused:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ευχαριστούμε @katkats για τον κόπο που κάνεις να ετοιμάζεις το διαγωνισμό...κατά τ'άλλα έχουμε διάβασμα, ελπίζω να προλάβουμε να τις διαβάσουμε...
Θα προλάβουμε, αν και οι καλές ιστορίες είναι πολλές. Έχουμε σύστημα :)
Πω πω..ήδη έπεσαν οι δύο ψήφοι...αλλά υπάρχει σοβαρό πρόβλημα πλέον....δε φτάνει με τίποτα η τελευταία, όσο κι αν την τεντώσω...:confused:
Να ποιος το έχει ρίξει στο διάβασμα, πρωί - πρωί :p
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Ουφφφφ τα κατάφερα να τις διαβάσω και να ψηφίσω. Και κάποιες ήταν και πολύ μεγάλες....Έπεσε πολύ διάβασμα αλλά τουλάχιστον θυμήθηκα πολύ καλές ιστορίες.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Συνεχίζω να αδυνατώ να ρίξω την τελευταία ψήφο... Και πάνω στην απελπισία μου σκέφτηκα τούτο. Δε θα ήταν πιο ενδιαφέρουσα και αντιπροσωπευτική η διαδικασία αν είχαμε τη δυνατότητα να δίνουμε ψήφο σε πέντε ιστορίες αντί για τρεις, με αντίστοιχη διαβάθμιση από μέρους μας; Δηλαδή ένα πεντάρι, ένα τεσσάρι κοκ. Νομίζω και πιο λίγες πιθανότητες ισοβαθμιών ίσως, και μια αλλαγή ρε παιδιά :)
Δεν ξέρω αν γίνεται και αν έχει ήδη αναφερθεί και απορρίφθηκε, αλλά προσωπικά μου φαίνεται καλύτερη επιλογή. Κάτι αντίστοιχο με τον αιώνιο διαγωνισμό περί πρεωτευουσών :rolleyes:
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Τελικά έβγαλε λευκό καπνό η κούτρα μου..ασκήσαμε το εκλογικό μας δικαίωμα, αν και επιμένω να συζητηθεί το θέμα που ανέφερα πιο πάνω περί διαδικασίας ψήφων :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Έριξα και εγώ τις ψήφους μου, μετά από ένα σχετικό διάβασμα.
Δεν έχουν μείνει πολλές μέρες. Σπεύσατε!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Και αυτός ο διαγωνισμός ολοκληρώθηκε και είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω τους νικητές :p

1η θέση
Η @FRIDA08 με την ιστορία Πρώτο ταξίδι (στην Ασία) έτυχε ναύλος για το νότο. Βιετνάμ - Καμπότζη και ολίγον από Ταϊλάνδη.

2η θέση
Η @St.Adamantidou με την ιστορία Τα Τελευταία Σύνορα

3η θέση
Ισοβάθμησαν:
Η
@LULLU με την ιστορία Κατω απο τα ποδια της Ερωπης...
και
η mod μας @Nedelja με την ιστορία Beograd or Be(er)ograd? Živeli!

Θηλυκή υπόθεση λοιπόν τα βραβεία.
Συγχαρητήρια στις νικήτριες, αλλά και σε όλους τους συγγραφείς των ταξιδιωτικών ιστοριών που διαγωνίστηκαν.

Έρχεται σύντομα νέος διαγωνισμός...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
ένα μπράβο σε όλους, όλες οι ιστορίες ήταν υπέροχες...... και διπλό μπράβο στους νικητές.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Ευχαριστώ πολύ αγαπητοί συνφορουμήτες για την διάκριση.

Ευχαριστίες σε όλους τους αναγνώστες, συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και πιο πολλά μπράβο σε αυτούς που ταξιδεύουν και ονειρεύονται ταξίδια σε πείσμα των καιρών και των media!

Κρατάτε φίλοι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom