Τουρκία ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ 2016 ξανα κ ξανα κ ξανα...

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Πολύ σε χαίρομαι εσένα που κάνεις αυτά τα υπέροχα ταξίδια μόνος σου και τα απολαμβάνεις τόσο πολύ! Να είσαι γερός να ξανά και ξανά και ξανά πας !
η αρχη των ''μοναχικων'' ταξιδιων εγινε απο την λατρεια μου για την Κωνσταντινουπολη.οταν πηγα την πρωτη φορα,την πρωτη μερα ειπα στον εαυτο μου οτι εδω θα ξαναρθω εστω κ μονος! ετσι κ εγινε...δεν εκλεισε χρονος κ το πρωτο σολο ταξιδι ηταν εκει.μετα ακολουθησαν πολλα ακομα!!!:):):)
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
η αρχη των ''μοναχικων'' ταξιδιων εγινε απο την λατρεια μου για την Κωνσταντινουπολη.οταν πηγα την πρωτη φορα,την πρωτη μερα ειπα στον εαυτο μου οτι εδω θα ξαναρθω εστω κ μονος! ετσι κ εγινε...δεν εκλεισε χρονος κ το πρωτο σολο ταξιδι ηταν εκει.μετα ακολουθησαν πολλα ακομα!!!:):):)
Τα πιο ομορφα ταξιδια ειναι αυτα που κανεις μονος!..πας οπου θες..σταματας οταν θες..χανεσε οταν θες...ασε που δεν εχεις κανεναν μαζι σου να γκρινιαζει!:haha:
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Τα πιο ομορφα ταξιδια ειναι αυτα που κανεις μονος!..πας οπου θες..σταματας οταν θες..χανεσε οταν θες...ασε που δεν εχεις κανεναν μαζι σου να γκρινιαζει!:haha:
εχεις απολυτο δικιο!!! κανεις οτι θες χωρις να ρωτας κανενα!!!:clap::xalara:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom