Τουρκία Κωνσταντινούπολη

kroti

Member
Μηνύματα
22
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές Ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
Πετάω αύριο με turkish airlines.Mόλις είδα πως σήμερα οι πτήσεις ακυρώθηκαν λόγω χιονοθύελλας.Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα στην αυριανή μου πτήση.Περιμένω νέα από συνταξιδιώτη μου που θα ενημερωθεί σχετικά.Παρεπιπτόντως δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει σε περίπτωση ακύρωσης.Δικαιώματα,το επόμενο βήμα κλπ. Αχ ένα ταξιδάκι μετά από καιρό είπα να κάνω και...ελπίζω να μην ακυρωθεί.
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
dpapatsimpas Συμφωνω με τον προλαλήσαντα,εάν δεν πας καντικιοι(που πήγαμε εμείς στο παζαρι της Τρίτης και πάθαμε πλάκα)παρε το τραμ και κατέβα στη στάση grand bazaar και μη μπεις μέσα στο μεγάλο παζάρι καθόλου,απλά οποίο στενο σου κανει κέφι εξερευνησε το,αν περνάς καλά θα φτάσεις στο eminonou χωρίς να το χεις καταλάβει και θα χεις δει τα πάντα απο αγορές,παζάρια, μαγαζιά!!!α(πληροφοριακά) και όπως είπα και στην ιστορία μου πολυ καλά ανταλλακτήρια,όσο αγοράζουν τόσο πουλάνε το νόμισμα!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Πετάω αύριο με turkish airlines.Mόλις είδα πως σήμερα οι πτήσεις ακυρώθηκαν λόγω χιονοθύελλας.Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα στην αυριανή μου πτήση.Περιμένω νέα από συνταξιδιώτη μου που θα ενημερωθεί σχετικά.Παρεπιπτόντως δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει σε περίπτωση ακύρωσης.Δικαιώματα,το επόμενο βήμα κλπ. Αχ ένα ταξιδάκι μετά από καιρό είπα να κάνω και...ελπίζω να μην ακυρωθεί.
Welcome to the club...είμαι στον ελεύθερο.βενιζ.και μόλις αναβλήθηκε η πτήση με Aegean .Εμεις κλείσαμε την αναχώρηση μας για το βράδυ.Πιστευω να γίνει!στο in.gr διάβασα,οτι ξεκινάνε οι πτήσεις.Μας έδωσαν κουπόνια για φαγητό.Και αυτό προς το παρόν...και γω ελπίζω να φύγω το βράδυ:)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Welcome to the club...είμαι στον ελεύθερο.βενιζ.και μόλις αναβλήθηκε η πτήση με Aegean .Εμεις κλείσαμε την αναχώρηση μας για το βράδυ.Πιστευω να γίνει!στο in.gr διάβασα,οτι ξεκινάνε οι πτήσεις.Μας έδωσαν κουπόνια για φαγητό.Και αυτό προς το παρόν...και γω ελπίζω να φύγω το βράδυ:)
Ελα αισιοδοξία παρακαλώ:lol:

Θα γίνουν οι πτήσεις σας.Πόσες μέρες θα κλείσει πιά το αεροδρόμιο της Πόλης;

Καλά να περάσετε:xalara:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
όσο αγοράζουν τόσο πουλάνε το νόμισμα!!
Συγγνώμη, αν ισχύει αυτό, για ποιό λόγο το δουλεύουν το μαγαζί; Για να περνάει η ώρα; Δεν έχουν τίποτ' άλλο να κάνουν;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Σου ευχομαι να μην εχεις αλλη αναποδια,να φτασεις μια χαρα και να περασεις τελεια.
 

kroti

Member
Μηνύματα
22
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές Ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
karfitsa κι εγώ ελπίζω οι πτήσεις μας να πραγματοποιηθούν κανονικά!Καλά να περάσουμε! :)
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Το αεροδρόμιο άνοιξε ήδη.Μερικές ώρες ήταν το πρόβλημα.
Με μια γρήγορη ματιά και λίγο liveatc, δεν βλέπω να έχει εξομαλυνθεί η κατάσταση. Το πρόβλημα είναι οτι δεν απογειώνονται πτήσεις και δεν υπάρχει χώρος για παρκάρισμα.
Τώρα προσγειώνεται μία πτήση επειδή έφυγε η πτήση για JFK αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Καρφίτσα καλό ταξίδι :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
@karfitsa Καλή τύχη και καλό ταξίδι. Κι αν ταλαιπωρηθείς λίγο να σκέφτεσαι την ξελογιάστρα Πόλη! Θα περάσετε τέλεια!
 

dpapatsimpas

Member
Μηνύματα
134
Likes
199
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Ιραν
dpapatsimpas Συμφωνω με τον προλαλήσαντα,εάν δεν πας καντικιοι(που πήγαμε εμείς στο παζαρι της Τρίτης και πάθαμε πλάκα)παρε το τραμ και κατέβα στη στάση grand bazaar και μη μπεις μέσα στο μεγάλο παζάρι καθόλου,απλά οποίο στενο σου κανει κέφι εξερευνησε το,αν περνάς καλά θα φτάσεις στο eminonou χωρίς να το χεις καταλάβει και θα χεις δει τα πάντα απο αγορές,παζάρια, μαγαζιά!!!α(πληροφοριακά) και όπως είπα και στην ιστορία μου πολυ καλά ανταλλακτήρια,όσο αγοράζουν τόσο πουλάνε το νόμισμα!!
ευχαριστω φιλος για την πληροφορια.Καλα ταξιδια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.462
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom