Ηνωμένο Βασίλειο Μεγάλες εκπτώσεις στο Λονδίνο

djimagic

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Japan - Las Vegas
γεια σας παιδες! θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος, ( μαλλον γυναικες θα απαντησουν...:lol:), ποτε ειναι οι εκπτωσεις στο λονδινο! εχω ακουσει οτι ειναι την περιοδο της πρωτοχρονιας και οτι ειναι μεγαλες!!! (60-70%)! δεν ξερω αν ειναι αληθεια! αν καποιος/α ξερει ας μου πει!
ευχαριστω πολυ! Δημητρης!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Από τις 26 Δεκεμβρίου μέχρι τέλος Ιανουαρίου.
Αλλά όσο πιο νωρίς τόσο πιο καλά. Αν πας προς το τέλος Ιανουαρίου θα πέσεις στο τελείωμα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
τι εννοεις;;; καντο πιο λιανα;;;!!! η φτηνια τρωει τον παρα;;;!!!

τι να κανω πιο λιανα :shock:
εκπτωσεις μεγαλες σε ολα τα ειδη επωνυμα και μη

πχ μποτακι με σημα το δενδρακι :haha: 190 ευρω εδω ......75λίρες εκει :shock::shock:.
ειδικα τα trademark των πολυκαταστηματων είνια εξεφτελιστικα φθηνα :clap::clap::clap:
26/12 θα είμαι εκει :D:D
 

djimagic

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Japan - Las Vegas
μην τα ψωνισεις ολα!!! να προλαβουμε κι εμεις κατι που θα παμε λιγο πιο αργα!!!:lol::D
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
μην αγχωνεσαι το shopping στο λονδίνο ειναι ανεξαντλητο :cool::cool:
στις εκπτώσεις, για να μην ξεχνιόμαστε, μεγάλο ρόλο παίζει και η αρχική τιμή. και το Λονδίνο δεν είναι και το πιο φθηνό μέρος στον κόσμο. και εγώ έβλεπα εκπτώσεις 70% αλλά το τελικό ποσό ήταν απαγορευτικό.Ήθελα να αγοράσω επώνυμο κοστούμι ο έρμος. Εκεί που πραγματικά άξιζε τον κόπο ήταν στα χάρολντς
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ξεκινα το απο την oxford αλλα στο τελος θα καταληξεις στις καθετους της να ψωνιζεις, στα μεγαλα πολυκαταστηματα οι τιμες δεν ειναι τοσο καλες
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ξεκινα το απο την oxford αλλα στο τελος θα καταληξεις στις καθετους της να ψωνιζεις, στα μεγαλα πολυκαταστηματα οι τιμες δεν ειναι τοσο καλες
στις καθέτους όπως λεμε Bond street ,Regent street :shock::shock:
εκει θα του παρουν το σκαλπ :haha::haha:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Περισυ τα energie (jeans) στην carnaby ειχαν 40 λιρες και μετα απο 2 μερες, βρηκαμε τα ιδια παντελονια στη ρωμη την πρωτη μερα των εκπτώσεων 90 ευρώ ! και ειναι και ιταλικα!
Συμπερασμα το λονδινο στα ψωνια ειναι κορυφη!
(Χρηστο, παρα τις καθησυχαστικες σου δηλωσεις, εξακολουθω να σε φοβαμαι, πολυ αγριες διαθεσεις βλεπω :shock: :haha:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.757
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom