Νάξος Νάξος

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Χωρα, εδω και εγω που ειχα μεταφορικο μεσο το μετανιωσα που εκλεισα πανω απο 15χλμ μακρια.
 

varvie

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Σ΄ευχαριστώ πολύ! Δεν έχω ιδέα απο το νησί , γι'αυτό και ρώτησα. Απ΄όσο μου είπαν , οι συγκοινωνίες είναι σχετικά καλές.. .. (?)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σ΄ευχαριστώ πολύ! Δεν έχω ιδέα απο το νησί , γι'αυτό και ρώτησα. Απ΄όσο μου είπαν , οι συγκοινωνίες είναι σχετικά καλές.. .. (?)

Σχετικά.. αν θες να γυρίσεις το νησί θα χρειαστείς σίγουρα αυτοκίνητο
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
εδώ μένω, τι θες να σου πω ότι είναι μάπα? ας απαντήσει κάποιος άλλος που θα ναι πιο αντικειμενικός
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Τέλειο το νησί πανέμορφο και λογικά φεύγεις με 2-5 κιλά παραπάνω ανάλογα με το πόσες μέρες θα μείνεις. Προς το παρόν κάνουμε αμμοβολή στην Πλάκα νομίζω αλλα πίνω τον πιο τέλειο καφε στο Πέτρινο..

Ειναι η δεύτερη φορά που ερχόμαστε και αν κολλημένη με την Κρήτη 45 χρόνια το έχω λατρέψει το νησί.
 
Last edited by a moderator:

varvie

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Μου έχουν πει πολλοί για το φαγητό!! Κανείς δεν μου είπε κάτι μέτριο! Ευχαριστω πολύ για τη βοήθεια!
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Καλησπέρα σας. Σκεφτόμαστε με μια φίλη μου να πάμε Νάξο φέτος. Το θέμα είναι πως μάλλον δεν θα έχουμε μεταφορικό μέσο. Που θα ήταν ιδανικό να μείνουμε ?
Νομίζω πως εδω, Αγία Άννα Άγιος Προκοπιος κλπ ειναι πολύ καλύτερα και εχει την πιο πυκνή συγκοινωνία που έχω δει ποτε!!! Κάθε 5 λεπτά βλέπω λεωφορεία και ένα βραδυ που καθόμασταν κατα τις 1.30 πέρναγαν ακόμη. Δεν ξέρω αν σταματάει καθόλου. Οι αποστάσεις δεν ειναι τεράστιες όποτε και ταξί να χρειαστεί δεν ξεπενταριαζεσαι υποθέτω.
 

varvie

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Τέλεια! Δεν έχω κλείσει ακόμα κάπου,αλλα ψάχνω.. Αρχές Σεπτέμβρη θα πάμε..
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Λογικά θα
Τέλεια! Δεν έχω κλείσει ακόμα κάπου,αλλα ψάχνω.. Αρχές Σεπτέμβρη θα πάμε..
βρεις καλύτερες τιμές αλλα φρόντισε μα έχεις και πισίνα γιατι υποθέτω θα φυσάει αρκετά. Αν και γύρω γύρω στο νησί σίγουρα θα υπάρχουν παραλίες που θα κόβει.
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Ετσι που φυσάει μήπως θα ειναι καλά να πάμε για μπάνιο προς Μουτσούνα; Ξέρει κανεις να μου πει που μένει εδω;
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.364
Likes
3.409
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Ετσι που φυσάει μήπως θα ειναι καλά να πάμε για μπάνιο προς Μουτσούνα; Ξέρει κανεις να μου πει που μένει εδω;
Είμαι Νάξο αυτή τη στιγμή. Ούτε να τη σκέφτεσαι σήμερα τη μουτσουνα σήμερα. Μια καλή σκέψη είναι ίσως ο αλυκος η οι πιο κοντινες στη χώρα Άγιος Γεώργιος κ Άγιος Προκόπιος. Αν κ γενικά είναι δύσκολη μέρα για μπάνιο σήμερα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.746
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom