Νάξος Νάξος

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
μια χαρα ειναι για διαμονη..
τι μηνα θα πατε??
εγω βεβαια, θα προτιμουσα πλακα για διαμονη (αν ηταν να μεινω προς τα κει - τα χει γραψει και η marya νομιζω σε καποια θεματα) μιας κ στον αγιο προκοπιο γινεται ο απολυτος πανικος!
θα παμε 21-26 Ιουλη, ναι το εχω διαβασει για Πλακα , απλα μ αρεσε το ξενοδοχειο και η τιμη του και αναρωτιεμαι αν ειναι καλη περιπτωση...
Χωρα ουτε να το σκεφτομαι ; γιατι ;
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
θα παμε 21-26 Ιουλη, ναι το εχω διαβασει για Πλακα , απλα μ αρεσε το ξενοδοχειο και η τιμη του και αναρωτιεμαι αν ειναι καλη περιπτωση...
Χωρα ουτε να το σκεφτομαι ; γιατι ;

εμεις ειχαμε μεινει χωρα (με σουπερ τιμη εχε υπ οψιν σου) αλλα δεν ειχαμε αυτοκινητο οποτε μας βολεψε μια χαρα γιατι δεν ψαχνομασταν για παρκαρισμα..εχει τοσα δωμάτια γενικα το νησι που ειναι ευκολο να πετυχεις σουπερ τιμη!
αν εχεις αυτοκινητο γιατι να μην μεινεις ομως εκτός χώρα?
ο αγιος προκοπιος σαν σημειο μια χαρα ειναι!εμενα με χάλασε λίγο ο τόοοοσος κόσμος στην παραλία + η φασαρία..αλλά οκ, αφου σ αρεσε το ξενοδοχειο κ η τιμη, τοτε βουρ!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
στον Αγιο Προκοπιο ειναι καλα για διαμονη; θα εχουμε αυτοκινητο....
Εμένα με χαλάει η πολυκοσμία του Άγιου Προκόπιου. Χωρίς βέβαια να συγκρίνεται με τα τέρατα που βλέπεις σε άλλα νησιά.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ελενη σιγουρα η Πλακα ειναι πιο ηρεμη ..αλλα κ στον Προκοπη δε γινεται κ της κακομοιρας .Η Χωρα ειναι στριμοκωλα για να μεινεις .Ο Προκοπης εχει ισως την καλυτερη παραλια του νησιου.Το Καστρακι που σου ειχα προτεινει το αλλο χοτελ σου πεφτει μακρια?
Οσο γιαυτο που βρηκες σημειωσε το γιατι μπορει να το χρειαστουμε καμια χρονια ...πιο πολυ μου αρεσει αυτο που παμε εμεις ,γιατι εχει απλα κ ηρεμια ..αλλα το δικο σου ειναι
πιο οικονομικο
με πισινα και αυτο
πιο κοντα στη χωρα

καλη περιπτωση αυτο που βρηκες παντως
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Ελενη σιγουρα η Πλακα ειναι πιο ηρεμη ..αλλα κ στον Προκοπη δε γινεται κ της κακομοιρας .Η Χωρα ειναι στριμοκωλα για να μεινεις .Ο Προκοπης εχει ισως την καλυτερη παραλια του νησιου.Το Καστρακι που σου ειχα προτεινει το αλλο χοτελ σου πεφτει μακρια?
Οσο γιαυτο που βρηκες σημειωσε το γιατι μπορει να το χρειαστουμε καμια χρονια ...πιο πολυ μου αρεσει αυτο που παμε εμεις ,γιατι εχει απλα κ ηρεμια ..αλλα το δικο σου ειναι
πιο οικονομικο
με πισινα και αυτο
πιο κοντα στη χωρα

καλη περιπτωση αυτο που βρηκες παντως
στον Προκοπη δε γινεται της κακομοιρας? Οταν πηγα εγω γινοτανε χαμος και εκει και χωρα :) . Ησυχα ειναι οντως στο Καστρακι -αλλα οχι ωραια- και ησυχα κι ωραια στο Πυργακι , που εχει και την περιφημη Χαβαη!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δε θα το ελεγα ...ελα Καλογρια Μεσσηνιας τον Αυγουστο να δεις τι γινεται απο κοσμο.
Εκτος αν πηγες Προκοπη τον Αυγουστο..οποτε δεν μπορω να ξερω.
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Τον Ιούλιο ο Προκόπης είναι μια χαρά.. τον Αύγουστο όμως δεν παλεύεται..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α καταλαβα ..για τετοια διαφορα μιλαμε δηλαδη.
 
Μηνύματα
31
Likes
2
Γεια σε ολους!!Να ρωτησω κατι.. η Πλάκα πόση ωρα ειναι με αυτοκινητο απο χωρα????Γιατι μιλησα με καποιον που εχει δωματια εκει και μου ειπε οτι ειναι 7χλμ......!μονο τοσο ειναι οντως????
 
Μηνύματα
51
Likes
45
Αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν 2 παραρτήματα του Waffle House στο νησί. Υπάρχει και 1 εδώ Αθήνα (στην Βουλιαγμένη) αλλά πέφτει λίγο μακριά από τον πολύ κόσμο.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σε ολους!!Να ρωτησω κατι.. η Πλάκα πόση ωρα ειναι με αυτοκινητο απο χωρα????Γιατι μιλησα με καποιον που εχει δωματια εκει και μου ειπε οτι ειναι 7χλμ......!μονο τοσο ειναι οντως????
Τοσο περιπου οσο σου ειπε ειναι .
 
Μηνύματα
31
Likes
2
Τοσο περιπου οσο σου ειπε ειναι .
Σ ευχαριστώ πολυ!!:) εχω βρει καλές τιμές και στην Πλάκα κ στην Αγία Άννα κ στον Άγιο Προκόπη. Καμια γνώμη για το ποιά περιοχή να επιλέξω τελικά??? στον Αγιο Προκόπη από ότι εχω διαβάσει εδω δεν θα ηρεμούμε ποτε ουτε αργα το βράδυ???
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.329
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom