Τουρκία Ξενοδοχειο στην Πολη

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ονειρεμένο Ταξίδι
οπουδηποτε στον κοσμο
Καλησπερα παιδια και καλο καλοκαιρι σε ολους.Ευχομαι τα καλυτερα ταξιδια για τον καθενα σας. Εγω φετος το καλοκαιρι διαλεξα Κωνσταντινουπολη. Θα ηθελα την βοηθεια σας για ξενοδοχειο. Ποιο μερος ειναι ιδανικοτερο κατα την γνωμη σας για να βρω ξενοδοχειο και να εχω σχετικα ευκολη προσβαση παντου, καλη τοποθεσια κλπ.Ευχαριστω πολυ.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
το θεμα Κωνσταντινουπολη και ξενοδοχεια εχει αναλυθει αμετρητες φορες.

για αρχη πατα στην αναζητηση και θα δεις πολλα θεματα γιαυτο που ρωτας.
εχουν γινει μαλιστα πολλες αντιπαραθεσεις για το θεμα ποιο ειναι το ιδανικο μερος να μεινεις στην πολη.Σουλταναχμετ η Μπειογλου?

υπαρχουν πολλες καλες επιλογες με καλη σχεση ποιοτητας και τιμης σε ξενοδοχεια στην πολη.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Καλησπερα παιδια και καλο καλοκαιρι σε ολους.Ευχομαι τα καλυτερα ταξιδια για τον καθενα σας. Εγω φετος το καλοκαιρι διαλεξα Κωνσταντινουπολη. Θα ηθελα την βοηθεια σας για ξενοδοχειο. Ποιο μερος ειναι ιδανικοτερο κατα την γνωμη σας για να βρω ξενοδοχειο και να εχω σχετικα ευκολη προσβαση παντου, καλη τοποθεσια κλπ.Ευχαριστω πολυ.
Ποσα λεφτα θες να δωσεις την ημερα, τι τυπος ταξιδιωτη εισαι , να σου πουμε ....:p:p
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ονειρεμένο Ταξίδι
οπουδηποτε στον κοσμο
80 με 100 ευρω την ημερα πανω κατω, να ειναι σε καλη τοποθεσια και να εχει ευκολη προσβαση.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
κοιτα δεν ξερω αν εχεις καποια ιδεα απο Κων/πολη αλλα θα σου πω για να προσανατολιστεις λιγακι..

υπαρχει η παλια πολη Σουλταναχμετ που σχεδον ολα τα αξιοθεατα βρισκονται εκει.δηλαδη Αγια Σοφια,Μπλε τζαμι,Τοπ Καπι,η μεγαλη κλειστη αγορα,η αγορα μπαχαρικων κτλ απλα απο το βραδακι και μετα ειναι αρκετα ηρεμα εως νεκρα.εχει ομως πολλα αξιολογα και εξαιρετικα ξενοδοχεια.

απ την αλλη η περιοχη Μπειογλου και συγκεκριμενα στον πεζοδρομο της Ιστικλαλ και κοντα στην πλατεια Ταξιμ ειναι το ζωντανο κομματι της πολης.γινεται πανικος ολη τη μερα και νυχτα με πολλες επιλογες σε φαγητο και νυχτερινη διασκεδαση.επισης η πλατεια Ταξιμ ειναι το κεντρο των ΜΜΜ με λεωφορεια,τραμ,μετρο οποτε ειναι βολικη περιοχη απο αποψη μετακινησεων.

οποτε διαλεγεις και παιρνεις!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
80 με 100 ευρω την ημερα πανω κατω, να ειναι σε καλη τοποθεσια και να εχει ευκολη προσβαση.
απαπαα εσυ βλεπω διαθετεις χρημα! Χλιδα χοτελ δηλαδη... χμ πες μας και σε ποια περιοχη θες να μεινεις
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ονειρεμένο Ταξίδι
οπουδηποτε στον κοσμο
Eχω βρει καναδυο ξενοδοχεια κοντα στην γεφυρα του Γαλατα και αλλα 3 περιπου στην πλατεια Ταξιμ. Δεν πολυψηνομαι για την περιοχη Σουλταναχμετ παρολο που ειναι η πρωτη φορα που παω στην Πολη. Ελπιζω να μου βγει οκ. Η περιοχη κοντα στην γεφυρα του γαλατα ειναι οκ σαν περιοχη?
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ονειρεμένο Ταξίδι
οπουδηποτε στον κοσμο
απαπαα εσυ βλεπω διαθετεις χρημα! Χλιδα χοτελ δηλαδη... χμ πες μας και σε ποια περιοχη θες να μεινεις
δεν ξερω αν κανεις πλακα αλλα τα περισσοτερα που εχω βρει ειναι γυρω στα 100 ευρω με πρωινο. Μπορει να μην εχω ψαξει πολυ γιατι σημερα το αποφασισαμε οποτε ισως δεν εχω ψαξει αρκετα:(
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Eχω βρει καναδυο ξενοδοχεια κοντα στην γεφυρα του Γαλατα και αλλα 3 περιπου στην πλατεια Ταξιμ. Δεν πολυψηνομαι για την περιοχη Σουλταναχμετ παρολο που ειναι η πρωτη φορα που παω στην Πολη. Ελπιζω να μου βγει οκ. Η περιοχη κοντα στην γεφυρα του γαλατα ειναι οκ σαν περιοχη?
Οταν λες γεφυρα του Γαλατα εννοεις απο τη μερια του Σουλταναχμετ ή απο απεναντι? Εγω θα σου προτεινα να μεινεις προς Ταξιμ
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ονειρεμένο Ταξίδι
οπουδηποτε στον κοσμο
Απο την μερια της Ταξιμ εχεις δικιο δεν το εγραψα πριν σορρυ
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
η γεφυρα του γαλατα με την Ταξιμ εχουν μια αποσταση.δεν ειναι κοντα ωστε να λες πηγαινοερχομαι χαλαρα.παλι ειναι αβολα.

το ιδανικο ειναι να μεινεις πανω η γυρω απ τον πεζοδρομο της Ιστικλαλ.εχει παρα πολλα ξενοδοχεια καθε κατηγοριας.

το ποσο που διαθετεις ειναι αρκετα καλο για τα δεδομενα της πολης.
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ονειρεμένο Ταξίδι
οπουδηποτε στον κοσμο
Ευχαριστω για την πληροφορια φιλε γιατι νομιζα οτι ειναι σχετικα κοντα η ταξιμ με την περιοχη του γαλατα. Καμια καλη προταση για ξενοδοχειο εκει?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom