Τουρκία Ξενοδοχειο στην Πολη

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ε σιγα 265? τη βραδια!δεν ειναι και Ciragan να εχει 565? το οικονομικοτερο δωματιο!

ειναι ομως υπεροχο.κακως δεν πηγα για εναν καφε να δω το εσωτερικο του.oπως και στο Ciragan Palace.
Μερικες φωτος απο το Pera Palace (οσες μπορεσα να τραβηξω)
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
για τα ξενοδοχεια που σου ανεφεραν συμφωνω...
-residence-συνηθως το βρισκεις σε πολύ καλη τιμη....αξιοπρεπης διαμονη σε πολύ καλο σημειο...αν ειστε δυο ατομα το δικλινο(double) ειναι λιγακι ...στριμοκωλο....τα twins λιγακι μεγαλυτερα...
-το pera tulip ειναι σαφως ανωτερο κυριως λογω ντιζαιν και εχει λιγο πιο μεγαλα δωματια...προσοχη να ζητατε δωματιο στην κυρια πτερυγα και οχι στην πισω ...εκει εχει πολύ θορυβο ...αν εχουν διαθεσιμοτητα ζητηστε να σας βαλουν στα μπροστινα δωματια του εβδομου ή ογδοου οροφο,εχουν φοβερη θεα στον κερατιο!!!!υποτιθεται οτι ειναι superior αλλα αν δεν εχουν πολυ κοσμο τα δινουν....
εχω και μερικα αλλα στο μυαλο μου αναλογης κατηγοριας αλλα το μονο που θα αναφερω γιατι το θεωρω πολύ καλο ειναι το mia pera...
Miapera Hotel |
συνηθως το βρισκει κανεις ακριβο αλλα το καλοκαιρι μπορει να το βρει και γυρω στα εκατο....ωραιο ξενοδοχειο στο καλυτερο σημειο ....δωματια μοντερνα και καινουρια σε κανονικο μεγεθος και καλο πρωινο ,πραγμα σπανιο στα ξενοδοχεια στην πολη....
τελος ,τις περισσοτερες φορες βρισκω καλυτερες τιμες απο το booking , σε αλλα σαιτ για την Πολη...κυριως στο yeego και στο gala....
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Δυστυχως το Residence εξαντληθηκε ρε γαμω το για τις ημερομηνιες που θελω.Πολυ ωραια....:(
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
εγω εμεινα σαυτο Booking.com: Hotel Residence

το θεωρω αξιοπρεπες και ιδανικο με αριστη σχεση ποιοτητας και τιμης.

η κεντρικη κριτικη στη σελιδα στο booking ειναι δικη μου:D

εκει θα καταλαβεις ποσο μου αρεσε.
Το εκλεισα για 1 βραδυ πριν πεταξουμε απο SAW...Μιας κ ειναι τοσο κεντρικο δεν εχει προβλημα απο φασαρια ή έχει καλη ηχομομωση;

+1 απο μενα. Πολυ καλο! Κι οντως εχω παει με γραφειο...:bleh: Κ νομιζω οτι τωρα (μετα ανακαινισης) συμφερει πιο πολυ με τουριστικο μιας κ εχει ανεβασει αρκετα την τιμη...

ΥΓ: Ετυχε να γνωρισω τον μανατζερ του ξενοδοχειου ..του στειλα μεηλ για να κλεισω απευθειας μεσω αυτου σε μεταγενεστερη επισκεψη, αλλα ο σπαγκος μου κατεβασε την τιμη μολις 15ευρω/νυχτα, (περα απ το οτι δεν με θυμοταν!:shock::bleh:) οποτε εκλεισα σ αλλο:lol:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Το εκλεισα για 1 βραδυ πριν πεταξουμε απο SAW...Μιας κ ειναι τοσο κεντρικο δεν εχει προβλημα απο φασαρια ή έχει καλη ηχομομωση;
στο δικο μας δωματιο στον 3ο οροφο δεν αντεληφθηκα καμια φασαρια.αν και διπλα εχει κατι κλαμπακια..τωρα για αλλα δωματια ισως πιο κοντα στο δρομο δεν ξερω.

αλλα αφου θα ειναι για ενα βραδυ μη σε απασχολει αυτο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το εκλεισα για 1 βραδυ πριν πεταξουμε απο SAW...Μιας κ ειναι τοσο κεντρικο δεν εχει προβλημα απο φασαρια ή έχει καλη ηχομομωση;
Εχει 2,3 μπαρακια διπλα , κανει λιγο φασαρια , δε νομιζω να δημιουργησει προβλημα. Εσυ ζητα τους για καλο και για κακο δωματιο στο τελευταιο οροφο. Δεν εχω μεινει καλοκαιρι εκει , μονο χειμωνα και τα παραθυρα ηταν κλειστα, οποτε δεν μπορω να εγγυηθω γιαυτο
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
ναι θυμαμαι οτι κι εσυ εισαι φαν και εχεις μεινει εκει;)

πραγματικα και οι 4 της παρεας μειναμε κατι παραπανω απο ευχαριστημενοι.

βεβαια υπαρχουν πολλα ξενοδοχεια στην περιοχη και σιγουρα ανωτερα.ειναι τι ζηταει ο καθενας.για μενα ηταν ιδανικο και ποιοτικο.

το Peak που παραθετει πιο πανω η ελεναρα ξερω οτι εκει πηγαινουν τα γκρουπ τα τουριστικα γραφεια.
Παρεμβαίνω αργούτσικα αλλα δεν πειράζει μιας και το θεμα διαβάζεται συνεχώς. Όταν πηγαμε στην Πόλη (με τουριστικο) μείναμε στο Peak...Έφυγα με αρνητικές εντυπώσεις...Να ξερετε ότι ειναι μοιρασμένο σε 2 πτερυγες. Έχει μια που φαινεται σουπερ (μάλλον και οι φωτο στο booking απο αυτην την πτερυγα ειναι) και μια πτερυγα που έβαλαν εμάς...Στο δωματιο μας ειχαμε θεματα με την καθαριότητα ασε που μας βαλανε να κοιμηθουμε με τη γυναίκα μου σε αντικριστα κρεβάτια.. Τα θετικά ειναι το πρωινό του και η θεση του.

Τεσπα μπορει να άλλαξαν τα πραγματα αλλά οταν πηγαμε εμεις πριν 2 χρονια ήτανε τραγικοι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.795
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom