Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
μόνο ο Θεός.......και ο Λίγδης.:bleh::haha:
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
θυμίστε μου λίγο ρε παιδιά. είναι να κάνω check in και θέλω να βάλω μετά βαλίτσα... απότι θυμάμαι γίνετε... είναι εύκολο να μου τo επιβεβαιώσει κάποιος ?
thanks
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
αλλά μετά, πληρώνεις και 5 ευρώ παραπάνω
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
πήγα να δοκιμάσω αλλα επιλέγοντας βαλίτσες σε ένα από τα 4 άτομα μου βγάζει extra 30 euro όχι 35 !!!!
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Παιδιά είμαι σ' αυτούς που το γράμμα του ΑΔΤ είναι το "Φ". Να το καταχωρήσω ως "F"; Θα έχω πρόβλημα;
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Παιδιά είμαι σ' αυτούς που το γράμμα του ΑΔΤ είναι το "Φ". Να το καταχωρήσω ως "F"; Θα έχω πρόβλημα;
Αν διαβασεις θα δεις οτι το βαζεις κανονικα ως Φ.στο λεω γιατι κ εγω το ρωτησα κ με εκραξαν λιγουλακι!!!:bleh:
Βεβαια εγω σε μια εβδομαδα θ κανω τσεκ ιν
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tokio
εκανα για ακομα μια φορα check in χθες με ταυτοτητα Φ... Οπως εινια το βαζεις!!!
 

diostyl

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Κάτι άλλο....Αν θέλω να προσθέσω extra βαλίτσα, θα πρέπει να το κάνω πριν το check in ή μπορώ να τη ν προσθέσω και μετά;(διάβασε κάποιες σελίδες αλλά δεν βρήκα κάποια αναφορά).
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Κάτι άλλο....Αν θέλω να προσθέσω extra βαλίτσα, θα πρέπει να το κάνω πριν το check in ή μπορώ να τη ν προσθέσω και μετά;(διάβασε κάποιες σελίδες αλλά δεν βρήκα κάποια αναφορά).
Εγω τις εβαλα απο πριν....βρε λιγο πιο πανω λεει ενα παιδι οτι κατα το τσεκ ιν βαζει παραπανω τιμη ανα βαλιτσα.βαλε πριν κ παρτην μαζι σου!!!ειπαμε κριση αλλα να ψωνισουμε κ για κανα ανθρωπο,κ για εμας!!!:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom