Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

pasxalis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Θέλω να ρωτήσω αν στον αριθμό ταυτότητας χρειάζεται και τ κενό μεταξύ των γραμμάτων και των αριθμών;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
τα γράφεις όλα συνεχόμενα.
 

pasxalis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
κοιτα εγω τ ειχα κανει χωρις κενο αλλα κ παλι δεν μ τσεκαραν κατι τετοιο..απλα ειδαν ταυτοτητα για ονοματα κτλ κτλ κ αυτο...οποτε λογικα δν υπαρχει θεμα...οχι κ απολυτα σιγουρα βεβαια μην σε παρω και στ λαιμο μ ;)
 

nicolle

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
την βοήθεια σας...σύμφωνα με τα παραπάνω, τελικά είτε Φ είτε F στη ταυτότητα δεν παίζει ρόλο...αλλά αν η ταυτότητα είναι απο τις παλιές που γράφει τα στοιχεία με ελληνικά γράμματα (εκδόθηκε το 1993) για πτήση εσωτερικού (Χανιά)θα έχω πρόβλημα? ( στην κράτηση τα έγραψα με λατινικούς χαρακτήρες)έχει ταξιδέψει κάποιος με παλιά ταυτότητα? Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
την βοήθεια σας...σύμφωνα με τα παραπάνω, τελικά είτε Φ είτε F στη ταυτότητα δεν παίζει ρόλο...αλλά αν η ταυτότητα είναι απο τις παλιές που γράφει τα στοιχεία με ελληνικά γράμματα (εκδόθηκε το 1993) για πτήση εσωτερικού (Χανιά)θα έχω πρόβλημα? ( στην κράτηση τα έγραψα με λατινικούς χαρακτήρες)έχει ταξιδέψει κάποιος με παλιά ταυτότητα? Ευχαριστώ
Βγάζεις καινούργια ταυτότητα σε μια μέρα και με μηδενικό κόστος. Περισσότερο χρόνο θα σου πάρει να περιμένεις απάντηση για το αν πετας με παλιά ;)
 

nicolle

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Βγάζεις καινούργια ταυτότητα σε μια μέρα και με μηδενικό κόστος. Περισσότερο χρόνο θα σου πάρει να περιμένεις απάντηση για το αν πετας με παλιά ;)
Ευχαριστώ paefstra, εγώ μάλλον θα προλάβω να την αλλάξω, αλλά ταξιδεύει αύριο γνωστός και δεν θα προλάβει, οπότε θα πάει με την παλιά και θα δούμε τί θα γίνει...........

Σχετικά με τα υγρά στις χειραποσκευές, ως 100 ml το μπουκαλάκι και 1lit στο σύνολο, αλλά όλες μου οι συσκευασίες είναι πάνω απο 100ml.

Μπορώ απλά να πάρω από πχ. φαρμακείο άδεια μπουκαλάκια των 100 και να γεμίσω με αυτά είτε το σαμπουάν ή αντηλιακό κλπ????? Δεν θα μου ζητηθεί να αποδείξω τί είναι αυτό μέσα στο μπουκάλι?

Και με το υγρό φακών επαφής να φανταστώ οτι πρέπει υποχρεωτικά να πάρω συσκευασία ταξιδιού???
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Μπορεις να τα βαλεις σε αλλα μπουκαλακια,αλλα γιατι να μην αγορασεις,μικρες συσκευασιες...ολα τα σουπερ μαρκετ εχουν...υποθετω,οτι πας μονο με χειραποσκευη,γιατι αν εχεις βαλιτσα,δεν υπαρχει προβλημα με ποσοτητα υγρων....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom