Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

Capitals

Member
Μηνύματα
25
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι - Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος της Ευρώπης
Να ρωτήσω... τα στοιχεία της ταυτότητας δεν μου τα ζήτησε όταν έκλεισα τα εισιτήρια... μου τα ζητάει έπειτα όταν κάνω το check-in ή δεν μου τα ζητάει καθόλου;
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Να ρωτήσω... τα στοιχεία της ταυτότητας δεν μου τα ζήτησε όταν έκλεισα τα εισιτήρια... μου τα ζητάει έπειτα όταν κάνω το check-in ή δεν μου τα ζητάει καθόλου;
Κατά το τσεκ-ιν σου ζητάει να δηλώσεις τα στοιχεία της ταυτότητάς σου.
 

Capitals

Member
Μηνύματα
25
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι - Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος της Ευρώπης
Κατά το τσεκ-ιν σου ζητάει να δηλώσεις τα στοιχεία της ταυτότητάς σου.
Ευχαριστώ, να ρωτήσω και κάτι αλλο.. επιτρέπεται να έχω στη χειραποσκευή φαγητο (τοστ, οποτε θεωρειται στερεο); οχι για να το φαω κατα την πτηση αλλα νατο εχω στη χωρα που πάω;;
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ευχαριστώ, να ρωτήσω και κάτι αλλο.. επιτρέπεται να έχω στη χειραποσκευή φαγητο (τοστ, οποτε θεωρειται στερεο); οχι για να το φαω κατα την πτηση αλλα νατο εχω στη χωρα που πάω;;
Αν δεν είναι υγρό μπορείς κανονικά να το έχεις μαζί σου και βέβαια μπορείς επίσης να το καταναλώσεις εντός του αεροπλάνου.
 

Capitals

Member
Μηνύματα
25
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι - Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος της Ευρώπης
Αν δεν είναι υγρό μπορείς κανονικά να το έχεις μαζί σου και βέβαια μπορείς επίσης να το καταναλώσεις εντός του αεροπλάνου.
Σε ευχαριστώ πολύ
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Να 'σαι καλά! Καλό ταξίδι!
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
184
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
καλησπέρα!
σε λίγες μέρες θα ταξιδέψω μαζί με ακόμη ένα άτομο με ryan δεν κλείσαμε τα εισητήρια όμως την ίδια ώρα (για οικονομικούς λόγους-είχε 1 θέση σε ποιο φθηνή τιμή και όταν έβαζα 2 άτομα δεν μ την έδινε, δεν ξέρω αν έκανα εγώ κάποιο λάθος)
υπάρχει όμως περίπτωση από τη στιγμή που θα κάνω την ίδια ώρα το check in να μου δώσει συνεχόμενες θέσεις? υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω?
 

cult

Member
Μηνύματα
44
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Θεωρητικα ισως(τονιζω ισως) αν κανετε το check in συνεχομενα ωρα μη αιχμης(3-4 τα ξημερωματα πχ)Ισως το πετυχετε (αφου το συστημα γεμιζει τις θεσεις μ ετη σειρα).ΚΑι παλι δεν ειναι σιγουρο αφου μπορει ο ενας να κατσει εμπρος και ο αλλος πισω.
Το μονο βεβαιο ειναι ν ακλεισετε τις αριθμημενες θεσεις με επιλεον χρεωση ομως.
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
184
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
ευχαριστώ πολύ!!
θα τα κάνω την ίδια ώρα και αφού δίνονται συνεχώμενα ας ελπίσω ότι θα είναι κοντά.
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Καλησπέρα!! Έχω κλεισει με ryanair εισιτήρια Θεσ/νίκη-Αθήνα με επιστροφή. Το check-in για την αναχώρηση έχει ανοίξει ενώ για την επιστροφή όχι ακόμη (για τις δωρεάν θέσεις). Προσπαθώ να κάνω το check-in για την πτήση αναχώρησης και επιλέγω για την επιστροφή check-in αργότερα μιας και δεν έχει ανοίξει ακόμη. Μου βγάζει όμως το εξής μήνυμα: "Σημαντικό - Ένα ή περισσότερα άτομα της ομάδας σας δεν έχει κάνει check-in για αυτήν την πτήση. Θέλετε να συνεχίσετε;". Και πρέπει να επιλέξω ή ΟΚ ή Cancel. Me to Cancel με γυρίζει πίσω στα check-in και με το ΟΚ δεν κάνει τίποτα. Κάνω κάτι λάθος μήπως? Μήπως πρέπει να κάνω και τα 2 check-in μαζί αφού ανοίξει και η επιστροφή?
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Τελικά την βρήκα την άκρη με το chat-πραγματικά πολύ εξυπηρετικό το chat, ούτε να ψάχνεις τηλέφωνα ούτε τίποτα. Ευχαριστώ όποιον είχε τη διάθεση να μου απαντήσει και δεν πρόλαβε!:)
 

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Εγώ πάντως πετάω την Πέμπτη για Ciampino και επιστρέφω την Κυριακή, οπότε περίμενα να κάνω το check in στο γνωστό τελευταίο 7ήμερο ώστε να μου δώσει τις δωρεάν θέσεις. Όλα πήγαν καλά και στα 2 check in και για τους 2 μας...και μάλιστα μας έδωσε διπλανές θέσεις και σε παράθυρο!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom