Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

fcandreas

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Μπορεί βέβαια κάποιος να κατεβάσει την εφαρμογή από το Αγγλικό appstore δημιουργώντας ένα acc στο Αγγλικό appstore και μετα ξανασυνδέεται στο ελληνικό και η εφαρμογή συνεχίζει να λειτουργεί κανονικά. Εγώ αυτό έχω κάνει
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Μπορεί βέβαια κάποιος να κατεβάσει την εφαρμογή από το Αγγλικό appstore δημιουργώντας ένα acc στο Αγγλικό appstore και μετα ξανασυνδέεται στο ελληνικό και η εφαρμογή συνεχίζει να λειτουργεί κανονικά. Εγώ αυτό έχω κάνει
Και πως δημιουργείς account στο αγγλικό;;;πρεπει να αλλάξεις χώρα στις ρυθμίσεις στο I phone????
 

fcandreas

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Και πως δημιουργείς account στο αγγλικό;;;πρεπει να αλλάξεις χώρα στις ρυθμίσεις στο I phone????
Ναι δημιουργείς καινούριο account με αλλο mail, κατεβάζεις την εφαρμογή και μετά βγαίνεις και κάνεις log in πάλι στο κανονικό σου account.
πχ
δεν είναι τίποτα.
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
184
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα . πόσες μέρες πριν το ταξίδι μπορώ να κάνω check in για να μου δώσει θέσεις ? Ευχαριστώ
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Καλησπέρα . πόσες μέρες πριν το ταξίδι μπορώ να κάνω check in για να μου δώσει θέσεις ? Ευχαριστώ
Σου αντιγράφω από το site της Ryanair:
''Οι πελάτες οι οποίοι δεν αγοράζουν θέσεις μπορούν να κάνουν check-in από 7 ημέρες έως 2 ώρες πριν από την προγραμματισμένη ώρα αναχώρησής τους. Δωρεάν θέσεις στο αεροσκάφος θα είναι διαθέσιμες μεταξύ 4 ημερών και 2 ωρών πριν την αναχώρηση της πτήσης από τις 1 Νοεμβρίου 2016.''
 

sakidio

Member
Μηνύματα
14
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Καλημέρα! Ενώ δεν μου εμφάνισε επιλογή για ημερομηνία λήξης ταυτότητας πέρασε αυτόματα την 1/1/70! Το αφήνω ως έχει;
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.902
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλημέρα! Ενώ δεν μου εμφάνισε επιλογή για ημερομηνία λήξης ταυτότητας πέρασε αυτόματα την 1/1/70! Το αφήνω ως έχει;
Η ταυτότητα λήγει 15 χρόνια από την έκδοσή της.
 

manos777

Member
Μηνύματα
25
Likes
29
Καλησπέρα.Έχω ένα θέμα στο check in,στον αριθμό της ταυτότητάς μου έχω μπροστά δύο Ελληνικά γράμματα ΑΒ και δεν μου το περνάει,πως να το γράψω το ΑΒ?AB στα Αγγλικά ή AV?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα. ΑΒ με το πληκτρολόγιο στα αγγλικά.
 

manos777

Member
Μηνύματα
25
Likes
29
ευχαριστώ,άλλη μια ερώτηση,βάζω τα στοιχεία, πατάω συνέχεια και μετά βλέπω ότι έχουν βάλει από μόνοι τους μια ημερομηνία λήξης στο πρώτο άτομο,δηλαδή εμένα,για το δεύτερο άτομο της κράτησης ζητάει ημερομηνία λήξης...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.250
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom