Ομορφιες των Βαλκανιων...

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Για πειτε μα οσοι εχετε βρεθει σε βαλκανικες χωρες, τι σας αρεσε πολυ, δωστε καμια φωτογραφια στο λαο! Η και οσοι δεν εχετε παει ακομα ποιες ειναι οι πολεις η τα χωριουδακια που εχετε βαλει στο ματι και τι ειναι αυτο που σας εχει κεντρισει το ενδιαφερον...
Ανοιγω το θεμα γιατι νομιζω τωρα με την κριση αρκετοι θα στραφουν προς τα κει...
 

Attachments

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Να, π.χ., ο χάρτης που έβαλες είναι είδη παλιός, αυτό είναι μια από τις ομορφιές των Βαλκανίων!!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Λείπει το Κόσοβο και το Μαυροβούνιο. Και η Σερβία αναφέρεται ως Γιουγκοσλαβία
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
YUGOSLAVIA ?????? οσο για την FYROM στις 5 Δεκεμβριου θα γινει η εκδικαση στην Χαγη για την ονομασια της χωρας ... Κανεις δεν βλεπω να ασχολειται στο Ελλαδισταν για το θεμα αυτο ... Επισης: H Μολδαβια ανηκει στα Βαλκανια;;;; Δεν ξερω,ρωταω ...

Τα Βαλκανια ειναι πανεμορφα,εχω επισκεφθει και ταξιδεψει στη Σλοβενια στη Κροατια και στη Σερβια .. Εχω διαβασει και ακουσει τα καλυτερα για το Μαυροβουνιο και ειναι ενα απο τα επομενα ταξιδια μου :)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
εβγαλα τη φωτο! ας ασχοληθουμε με το θεμα!:D
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Δεν πλήττεις, αν μη, τι άλλο στα Βαλκάνια! Λίγο είναι;
Τα πράγματα αλλάζουν από τη μια στιγμή στην άλλη!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Εγώ θα μπορούσα να ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες από Οχρίδα, Σκόπια και λίμνη και φαράγγι Matka που έχουν ένα ενδιαφέρον αλλά τις έχει η φωτογράφος mfish για επεξεργασία (τις περισσότερες άχρηστες μου τις έβγαλε...:haha::haha::haha:) οπότε τις πετάω το μπαλάκι...
Να υποθέσω οτι η Σλοβενία που κάποιοι τη θεωρούν στην ευρύτερη περιοχή είναι εκτός του post γιατί αντικειμενικά δεν έχει και πολλά βαλκανικά στοιχεία...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Τι να πρωτοπεί κανείς... Εγώ έχω πάει σε όλες τις χώρες (κάποιες τις έχω δει μόνο επιδερμικά, και σε κάποιες έχω πάει πολλές φορές), και δεν έχω καλυφθεί ακόμα. Στο παρελθόν έχουν γραφεί κατεβατά ολόκληρα για τις χώρες αυτές. Δεν τα αναζητάει κάποιος να τα παραθέσει εδώ πριν αρχίσουμε να ξαναγράφουμε τα ίδια πάλι?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
εχετε παει ακομα ποιες ειναι οι πολεις η τα χωριουδακια που εχετε βαλει στο ματι και τι ειναι αυτο που σας εχει κεντρισει το ενδιαφερον...
Οι Σέρβες.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Στο παρελθόν έχουν γραφεί κατεβατά ολόκληρα για τις χώρες αυτές. Δεν τα αναζητάει κάποιος να τα παραθέσει εδώ πριν αρχίσουμε να ξαναγράφουμε τα ίδια πάλι?
σωστος! θα προσπαθησω να το κανω:D
Θεουλης:haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.636
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom