Κούβα Ο maltakias στην Κούβα

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Άσε που όσο και να ζητάει κάποιος ένα ευχαριστώ αν δεν γουστάρει ο άλλος δεν το δίνει.
Γιατί μωρέ τσάμπα είναι....ήθελα να βάλω και'γω πριν αλλά ήταν 50 στρογγυλά και είπα να μη το χαλάσω αλλά τώρα που το χάλασε κάποιος άλλος πάρε και ένα από μένα....πολύ ωραία η ιστορία σου....
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γιατί μωρέ τσάμπα είναι....ήθελα να βάλω και'γω πριν αλλά ήταν 50 στρογγυλά και είπα να μη το χαλάσω αλλά τώρα που το χάλασε κάποιος άλλος πάρε και ένα από μένα....πολύ ωραία η ιστορία σου....
Έλα,πες στον κόσμο πόσα σου έδωσα για να βάλεις το ευχαριστώ τελικά.
Αφού ξεμπροστιάστηκα.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Έλα,πες στον κόσμο πόσα σου έδωσα για να βάλεις το ευχαριστώ τελικά.
Αφού ξεμπροστιάστηκα.
Έλα μια χαρά, για ένα πήγαινες, κοίτα πόσα τσίμπησες! :D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Όλα έχουν το τίμημα τους σ' αυτήν την (τραβελστορική) ζωή, τι να κάνεις..
 

Pantelicio

Member
Μηνύματα
24
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πολύ όμορφη και γεμάτη η ιστορία σου και καταπληκτικές φωτογραφίες! Όσο σκέφτομαι ότι πέρσι τέτοιες μέρες ήμουν εκεί με πιάνει μια μελαγχολία....
 

AlexG

Member
Μηνύματα
144
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα γίνονται...
εξοχη διηγηση... πραγματικα οσες φορες και να πηγαινω στην Κουβα δεν τη χορταινω αν και η αληθεια είναι οτι εχει εξευρωπαιστει/εξαμερικανιστει λιγο, σε συκριση με το 2000 που ειχα παει πρωτη φορα.. ισως να εχει χασει και λιγο από τον αερα της και την 'αιγλη' που είχα πρωτοδει πριν απο 12 χρονια
 

antonist

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
υπεροχη αφήγηση, πολύτιμες οι πληροφορίες, και ελπίζω όταν με το καλό γυρίσω να τη φυλάξω μέσα μου την εμπείρια μου εκεί, όπως και εσύ :)
 

kostão

Member
Μηνύματα
46
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία-Καταλονία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες-Σαλβαντόρ-
Ένα έχω να πω: αν ήταν τώρα να πάω πρώτη φορά στην Κούβα αυτό θα ήθελα να διαβάσω. Ενημέρωση με στοιχεία και σωστές λεπτομέρειες, ιδέες για εκδρομές και για μέρη να πάει κάποιος, ανεβάζεις το ενδιαφέρον του αναγνώστη, φωτογραφίες υψηλού επιπέδου. Και αυτοί που πήγαν θέλουν να ξαναπάνε. Μακάρι να μπορούσα και εγώ έτσι να αποδώσω τις εμπειρίες μου από τη χώρα.
 

papastef

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ψήνεται...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερική, Β. Πόλος
Είναι το καλύτερο άρθρο που έχω διαβάσει για την Κούβα (ίσως και το καλύτερο από όλα όσα διαβάσει εδώ). :clap::clap::clap::clap::clap:

Καλή αντάμωση στα γουναράδικα!

Μέχρι τότε να είσαι καλά και να ταξιδεύεις
 

Maria G

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σκέφτομαι για γαμήλιο ταξίδι στην Κούβα τον Αύγουστο. Δεν εχω κάνει ποτε ομαδικό ταξίδι, πάντα μεμονωμενα. Στην Κούβα θα τα καταφέρουμε μόνοι μας ή καλύτερα με γκρουπ? Μπορείτε να με βοηθησετε σχετικα με ξενοδοχεια και μετακίνηση. Να νοικιάσουμε αμάξι? Και ποια θεωρείτε καλύτερα ξενοδοχεία?
Ευχαριστώ εκ των προτερων.
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Αρχικά, να μην πάτε Αύγουστο. Είναι χάλια ο καιρός.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.338
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom