Παπούτσια για ταξίδια

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
amsterdam σε βρίσκω πολύ ενημερωμένο και συμφωνώ με τα γούστα σου!!
ε !! μας αρέσει και το ωραίο στύλ πως να το κάνομε!!:bleh:
Το hobby μου μέχρι και πριν 5 χρόνια ήταν το shopping,shopping,shopping,shopping,shopping....:haha:
Στυλ έχουμε και περισσεύει κιόλας,λεφτά δεν έχουμε..:D
 

daskalitsa

Member
Μηνύματα
35
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αχ, πότε με το καλό;
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού εκτός Ευρώπης
Πολύ καλά ,πανάλαφρα για περπάτημα έχω βολευτεί αθλητικό μποτάκι Lamborgini.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Α! Παλι καλα που υπαρχει και σε μποτακι!
Γιατι απο Lamborgini μονο το τρακτερ θα με επαιρνε να αγορασω. Και που να το βαλω κιολας που δεν ειμαι και αγροτισσα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Α! Παλι καλα που υπαρχει και σε μποτακι!
Γιατι απο Lamborgini μονο το τρακτερ θα με επαιρνε να αγορασω. Και που να το βαλω κιολας που δεν ειμαι και αγροτισσα!
έρση σε βρίσκω αδιάβαστη!!:D
και που να δείς το ferrari σε πουά ankle!!
αχ ...παω να διαβάσω το αγαπημένο μου cosmopolitan..:rolleyes:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.828
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Asics & New Balance είναι οι αγαπημένες μου εταιρείες.
Για την άλλη που λές,έχω μόνο ένα μοντέλο το γνωστό που φοράει όλη η Ελλάδα,αλλά για χρήση lifestyle και μόνο..
αν μιλαμε για την ιδια, εγω το τελευταιο ζευγαρι που πηρα πριν πεντε χρονια, οταν το φοραω εχω ενοχλησεις στον αστραγαλο στο ποδι που εχει την ελαχιστη πλατυποδια

ασε που οι σολες κανουν ενα θορυβο, λες και πατας πανω σε σαμπρελα που ξεφουσκωνει.....περπατω στο γραφειο και ολοι λενε: α ερχεται ο Κων/νος
 

toeraki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
για χειμώνα ό,τι πρέπει είναι τα τόσο χαριτωμένα μποτάκια UGG...πολύ ξεκούραστα
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
Είχα και εγώ μονίμως τεράστια προβλήματα με τα παπούτσια,συνήθως ότι κομψό δεν μου έβγαινε και βολικό.Πρόσφατα-στις χειμερινές εκπτώσεις-τόλμησα και πήρα τα MBT.Είναι μια εταιρεία αμερικάνικη θαρρώ,στο διαφημιστικό τους φυλλάδιο χρησιμοποιούν την έκφραση ANTI-SHOE,σίγουρα χοντροκομμένα αλλά βρήκα την υγειά μου στο ταξίδι που έκανα το Πάσχα.Ρίξε μια ματιά στο www.mbt.com...


Μπήκα στο site που λες καθώς επίσης σέρφαρα και γενικότερα να βρω κατάστημα αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη και δεν βρήκα. Βρήκα μόνο για Αθήνα, Λαμία! και Σέρρες!!!. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω στη Θεσσαλονίκη τέτοια παπούτσια?
 

candy

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ελβετια κ μπαλι
ξανα γεια σας!!!
λοιπον διαβασα ολο το θεμα συγκρατησα τις μαρκες που ειπατε, αλλα εχω μια απορια, αν θυμαστε θα παμε παρισι 7-14 ιουλιου, ιδεα δεν εχω πως θα ειναι ο καιρος, ελεγα να κυκλοφορησουμε με τα αθλητικα μας, βεβαια δεν εχουν αεροσολες κτλ ειναι κλασσικα αθλητικα.
εχω κ ενα ζευγαρι nike για τεννις τωρα που το θυμηθηκα!
καλυτερα για καλοκαιρι ειναι να προτιμησουμε κατι σε σανδαλι ή αθλητικο?
θα ψαξω κ τις καλτσουλες που προτεινετε σιγουρα μια καλη καλτσα βοηθαει, κ θα δω κ για πατους. εχω αρκετο κουντεπιε κ συνηθως εκει ποναω μετα απο περπατημα! επισης (οι γυναικες θα με καταλαβουν) δε θελω να ειναι ακομψο! δεν γινεται σε ολες τις φωτος να βγαινω χωρις τα ποδια μου:lol:
τα camper ειδα εχουν κομψα παπουτσακια!
εσεις τι ειδος παπουτσιου προτεινετε για το καλοκαιρι?
 

jacamar

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
τα πιο βολικά για μένα είναι ugg μποτάκια τον χειμώνα και crocs μπαλαρίνες το καλοκαίρι!
 

LINI

Member
Μηνύματα
6
Likes
4
Μπήκα στο site που λες καθώς επίσης σέρφαρα και γενικότερα να βρω κατάστημα αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη και δεν βρήκα. Βρήκα μόνο για Αθήνα, Λαμία! και Σέρρες!!!. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω στη Θεσσαλονίκη τέτοια παπούτσια?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ MBT.ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΣΥ ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!:D
 

pop

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκυο, Νέα Υόρκη
Hello girls and boys...μιας και μιλάμε για παπούτσια και κουρασμένα πόδια δεν βοηθάτε κι εμένα απο δώ? :) Το πρόβλημα είναι οτι είμαι σε κατάστημα πολλές ώρες την ημέρα ορθοστασία και δεν έχω βρεί ένα παπούτσι να με βολέψει. Πάντα στο τέλος της ημέρας πονάνε πολύ τα πόδια μου..Για ορθοστασία τι προτείνετε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.630
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom