Ινδία Περιπετειες στην Απιστευτη Ινδια!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Επειδή τελώ ακόμα υπό το σοκ του αφηγηματικού χειμάρρου, αρκεί να σου πω ότι κόλλησα και δεν πήγα σινεμά όπως σκόπευα;
Το καλυτερο κομπλιμέντο που μου έχουν κάνει.
(ναι είμαι φλύαρη: η οικονομία του λόγου δεν με χαρακτηρίζει...)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Το καλυτερο κομπλιμέντο που μου έχουν κάνει.
(ναι είμαι φλύαρη: η οικονομία του λόγου δεν με χαρακτηρίζει...)
Τι να την κάνεις κορίτσι μου την οικονομία λόγου όταν η αφήγηση έχει τσαγανό; Εγώ ξέρω ότι διάβασα μονορούφι επί δυο ώρες ένα ολόκληρο ταξιδιωτικό μυθιστόρημα (μισό για την ακρίβεια, το υπόλοιπο το χρωστάς, να μην ξεχνιόμαστε, ε?) και χάρη σε σένα ξανάζησα βήμα βημα το ταξίδι μου στο Ραζαστάν το 1996. (σε πολύ πιο ταχύ βήμα είναι αλήθεια αλλά και σε σαφώς πιο πολυτελείς συνθήκες αυτή τη φορα, αυτό να λέγεται):). Συνέχισε λοιπόν "φλύαρα" por favor. Σου πάει και μας πάει!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μωρέ δίκιο έχεις! Να μαζευτώ και να στρωθώ και να μου έρθει και η έμπευση...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Έρση τι έγινε;; Ακόμα δεν μαζεύτηκες, χρόνο κλείνουμε σε λίγο από την αρχή της ιστορίας!!! Οι φωτο της ερήμου καταπληκτικές με αποκορύφωμα το ηλιοβασίλεμα με τον κόκκινο ουρανό. Αλήθεια τι φωτογραφική χρησιμοποιείς;
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
ΕΡΣΗ πολλές οι πληροφορίες και οι εικόνες που μας έδωσες.. Ευχαριστουμε! Νομίζω πως η Ινδία ειναι ένα ταξίδι μετά απο το οποίο γυρνας διαφορετικός (κάτι που κατα την γνώμη μου ισχύει για κάθε ταξίδι, λίγο ή πολυ).. Ενα ταξίδι σχολείο..
Αυτή η τόσο πλούσια ιστορία κρίμα ειναι να μείνει έτσι, μισή.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Ευχαριστώ θερμά την piccolo_mondo που έφερε στην επιφάνεια αυτή την καταπληκτική ιστορία κι έτσι την ανακάλυψα κι εγώ. Πέρασα όλο το πρωινό διαβάζοντάς την και τώρα αισθάνομαι μαγεμένη.
Χίλια ευχαριστώ και στην Έρση μας, βεβαίως βεβαίως! Θα μου άρεσε πολύ να διάβαζα και την συνέχεια!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Πέρασα όλο το πρωινό διαβάζοντάς την και τώρα αισθάνομαι μαγεμένη.
Χίλια ευχαριστώ και στην Έρση μας, βεβαίως βεβαίως! Θα μου άρεσε πολύ να διάβαζα και την συνέχεια!
Κι εγώ μόλις τελείωσα την ανάγνωση!Στην πραγματικότητα ρούφηξα κάθε λέξη!
Θέλω κι εγώ τη συνέχεια διακαώς!Έστω και σε περίληψη.
Δε θα μας αφήσεις παραπονεμένους φαντάζομαι...
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Πω λαυράκι που ξετρύπωσα! 29 σελίδες με αναμνήσεις και σχόλια! (από το λίγο που είδα ήδη... έχει πράμα!) Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom