Νέα Ζηλανδία Πετώντας από τα 15.000 πόδια ...

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
ιωαννα σε θελω μαχιμη:haha::haha::haha:
μη κολωνεις...κλεισε τα ματια και .....
ενταξει βρε παιδι μου..μαχιμη..αλλα οχι και ετσι...εχω ζησει και σε στρατιωτικο περιβαλλον..αλλα μεχρι ενος σημειου..
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ενταξει βρε παιδι μου..μαχιμη..αλλα οχι και ετσι...εχω ζησει και σε στρατιωτικο περιβαλλον..αλλα μεχρι ενος σημειου..
...λοιπον εσυ ιωαννα οπως εχω ξαναγραψει εχεις διδακτορικο στην εξευρεση χαμηλων ναυλων...
ελπιζω να μου βρεις για βιεννη 1/1.........και ασε τα αλματα και τα g's force για τη getwoman kai εμας...α ξεχασα και το θανο:haha::haha:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
...λοιπον εσυ ιωαννα οπως εχω ξαναγραψει εχεις διδακτορικο στην εξευρεση χαμηλων ναυλων...
ελπιζω να μου βρεις για βιεννη 1/1.........και ασε τα αλματα και τα g's force για τη getwoman kai εμας...α ξεχασα και το θανο:haha::haha:

ασε.. με καμμια skyeurope σε βλεπω να πηγαινεις!!!! η austrian ειναι απο τώρα πανακριβη..πας όμως σε 2 ωριτσες με καλες ωρες πτησεις...
αξιζει τα λεφτα της...και εγω την χρυσοπληρωσα τα χριστουγεννα...
δεν ξερω αλλα εγω τον χειμωνα αποφευγω τις ανταποκρισεις....θελω μια πτηση...
θα κοιταξω...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.426
Likes
7.800
Ευχαριστω για την προειδοποίηση, να το έχω γενικα στο νου μου, για οτιδηποτε άλλο παρεμφερές, αλλά δεν επρόκειτο να το δοκιμάσω με τίποτε. Ακροφοβια γαρ (τεράστια).

Τι τα θέλω και εγω τα κορδελάκια:D Ακροφοβίες, δισκοκήλη, άθλιο στομάχι. Που πα ρε Καραμήτρο;
Ταξιδιώτης προς απόσυρση δηλαδή ε? :haha::haha::haha: Πλάκα κάνω! :haha::haha::haha:
Κι εγώ έχω αρχίσει να έχω υψοφοβία, ακροφοβία, κλειστοφοβία κ.ό.κ.
Μ' αρέσει που συμμετέχω και στο group με τα extreme sports!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ταξιδιώτης προς απόσυρση δηλαδή ε? :haha::haha::haha: Πλάκα κάνω! :haha::haha::haha:
Απόσυρση; Moi? Never, Jamais!
Τραβάτε με κι ας κλαίω! Σκέψου οτι στη Βιρμανία πήγα και με ρήξη μηνίσκου και όταν γύρισα χειρουργήθηκα. Να φανταστείς οτι επί τόπου, ειχα αγοράσει ενα μπαστουνι του βιρμανικου στρατού, ξύλινο το οποίο αποσυναρμολογείτο και τα κομμάτια του έμπαιναν στο σακκίδιό μου. Για παν ενδεχόμενο. Ευτυχώς που δε χρειάστηκε. Η μέση μου όμως υπέφερε γιατί και οι δρόμοι ήταν μέσα στη λακούβα και τα αμορτισέρ των αυτοκινήτων ήταν για κλάματα. Πάντως αυτό που μου έχει μείνει είναι οτι λόγω της ανόητης ακροφοβίας μου δεν μπήκα στο αερόστατο, πάνω από τον αρχαιολογικό χώρο του Bagan, που συγκριτικά με αυτά που περιγράφει η Gextowoman είναι σα να καβαλάς πατίνι. :haha: Τέλος πάντων νομίζω οτι όντως είμαι για επισκευή και πέταμα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.426
Likes
7.800
Απόσυρση; Moi? Never, Jamais!
Τραβάτε με κι ας κλαίω! Σκέψου οτι στη Βιρμανία πήγα και με ρήξη μηνίσκου και όταν γύρισα χειρουργήθηκα. Να φανταστείς οτι επί τόπου, ειχα αγοράσει ενα μπαστουνι του βιρμανικου στρατού, ξύλινο το οποίο αποσυναρμολογείτο και τα κομμάτια του έμπαιναν στο σακκίδιό μου. Για παν ενδεχόμενο. Ευτυχώς που δε χρειάστηκε. Η μέση μου όμως υπέφερε γιατί και οι δρόμοι ήταν μέσα στη λακούβα και τα αμορτισέρ των αυτοκινήτων ήταν για κλάματα. Πάντως αυτό που μου έχει μείνει είναι οτι λόγω της ανόητης ακροφοβίας μου δεν μπήκα στο αερόστατο, πάνω από τον αρχαιολογικό χώρο του Bagan, που συγκριτικά με αυτά που περιγράφει η Gextowoman είναι σα να καβαλάς πατίνι. :haha: Τέλος πάντων νομίζω οτι όντως είμαι για επισκευή και πέταμα.
Προσκυνάμε ΕΡΣΗ!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Πάντως αυτό που μου έχει μείνει είναι οτι λόγω της ανόητης ακροφοβίας μου δεν μπήκα στο αερόστατο, πάνω από τον αρχαιολογικό χώρο του Bagan, που συγκριτικά με αυτά που περιγράφει η Gextowoman είναι σα να καβαλάς πατίνι. :haha:




Aν σου πω οτι το αεροστατο μου δινει φοβο,δε θα με πιστεψεις!Φετος ελεγα να κανω εδω μια βολτα αλλα δε το βλεπω,για την ωρα...τουλαχιστον.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
getwoman........μη μας τρελαινεις..
''ελευθερου'' και να κολωνεις στα αεροστατα των αδερφων μογκολφιε...που ακουστηκε...
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Κλεινει το τηλεφωνο και μου λεει και ακριβως φευγει το αεροπλανο!
Ναι αλλα ειναι παρα 25 προλαβαινουμε,του λεω.
Προλαβαινουμε,μου λεει και βαζει μπρος το αυτοκινητο και κατευθυνομαστε προς το αεροδρομιο του Taupo. Σε 20 λεπτα ημασταν εκει. Το πρωτο αεροπλανο ηταν ηδη γεματο, τοτε παμε για το δευτερο Η καλυτερα ο αντρας μου παει για το δευτερο!
εγινε ως εξης : σηκωσα τα ποδια μου και εβαλα τα χερια μου κατω απο τα γονατα και γλιστρησα πανω στο γρασιδι..............
[BREAK=Φωτογραφίες]

ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!το διάβασα και μ' έπιασε τρέμουλο...να είστε καλά...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Σε ζηλεύω που το έπραξες. Εμένα ο συνταξιδιώτης μου αρνιόταν και μόνο στην ιδέα, το θεωρούσε επικίνδυνο σωματικά κι άσε που για να πετάξεις ήθελαν ενα σωρό λεφτά (πάνω από 150 ευρώ) και έχοντας κάνει τόσο έξοδα για να πάμε ΝΖ, αυτό θα μας έβγαζε εκτός προϋπολογισμού
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom