Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Αζόρες-Μαδέιρα
καλημέρα!!! βρίσκω εισητήρια ρόδο-milan(bergamo) και η τιμή είναι 260ευρω για 2άτομα (με επιστροφή ,συμπεριλαμβανομένων των φόρων:clap:). είναι ασφαλής η εταιρεία; έχετε ταξιδέψει ποτέ με την ελ λόγω εταιρεία;
 

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
έχω ταξιδέψει 3-4 φορές χωρίς κανένα πρόβλημα. είμαι fan

μια φορά, Μιλάνο-Λονδίνο με επιστροφή 34 ευρώ: 0,5 να πας, 0,5 να ρθεις και 33 οι φόροι!!!
 

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Αζόρες-Μαδέιρα
αυτέ είναι τιμές!!! χαίρομαι!!!
μάλλον αρχίζω να οργανώνω άλλο ένα ταξιδάκι!!!
ευχαριστώ πολύ!!!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Όπως έχει αναφερθεί και σε κάποιο άλλο νήμα αν θυμάμαι καλά, πρόσεξε τις κρυφές χρεώσεις.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Είναι low cost εταιρεία, συνήθως είναι σε απομακρυσμέμα αεροδρόμια, δεν έχει φυσικά φαγητό και κάθεσαι όπου θέλεις και προλάβεις.Αλλά αυτά εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Ταξίδεψα 3-4 φορές με Ryanair την μία μου σπάσανε τη βαλίτσα (δεν είχα πληρώσει ασφάλεια και έτσι δεν δικαιούμουν τίποτα) αλλά τις άλλες δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
και εγω εχω βρει κατι φτηνα εισιτηρια απο βερολινο για οσλο με αυτη την εταιρεια, και αναρωτιομουν τι σοι ειναι γιατι δεν εχω ξανα ταξιδεψει και οι τιμες της μου εκαναν πολυ εντυπωση...:roll:

αρα απ' οτι λετε, δεν εχουμε εμπιστοσυνη για το πως θα παραλαβουμε τις βαλιτσες μας, για το αν θα βρουμε να κατσουμε, και φαγητο μηδεν..

ενταξει εδω που τα λεμε, και οι εταιρειες που προσφερουν φαγητο, τουλαχιστον εντος ευρωπης, το φαγητο τους δεν ειναι και τιποτα το αξιολογο..
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
σκεφτομαι να πεταξω πρωτη φορα με ryanair...
εχετε να μου δωσετε καποια συμβουλη?
τι πρεπει να κοιταξω αταν ειναι να κλεισω το εισιτηριο ?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Να πάρεις ξηρά τροφή και νερό μαζί σου, καμιά αλοιφή για την σκολίωση, χάρτες για να μην χαθείς εκεί που θα προσγειωθείς, να προσευχηθείς να μην κάτσει καμιά στραβή με καθυστέρηση και σε αφήσουν στο έλεος του Θεού και τέλος να διαβάσεις είκοσι φορές τα ψιλά γράμματα για να μην σε χρεώσουν ότι θέλουν... καλή τύχη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.742
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom