Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
μου θυμίζει την γαμάτη δήλωση του O'Leary


enjoy ;)
 
Last edited by a moderator:

mar1anta

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
Καλησπέρα!
Σας γράφω από Ρώμη!!!!!
Τελικά δεν δημηουργηθηκε κανενα πρόβλημα με τις ταυτότητες..
Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
Παιδιά,
μπορεί κανείς να με ενημερώσει για τις καθυστερήσεις της ryanair?

Λανσάρουν πολύ την ακρίβεια των αφίξεων κ αναχωρήσεων αλλά θα ήθελα αν κάποιος ξέρει επιβεβαιωμένα να μου πει..γιατί έχω βάλει 2 πτήσεις με 10 ώρες διαφορά για Γενάρη κ φοβάμαι μην χάσω τη δεύτερη πτήση, αν ήταν καλοκαιράκι δεν θα ανησυχούσα τόσο αλλά λόγω καιρού μήπως είναι παρακινδυνευμένο?
...Κ ως γνωστό δεν καλύπτουν τίποτα κ δεν θα μπορώ ούτε μπροστά να πάω ούτε πίσω να γυρίσω..:shock:Φαντάζομαι οι τιμές τους για αυθημερόν πτήση θα είναι απαγορευτικες :(
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
καλα 10 ωρες ειναι αρκετες νομιζω, αν υπαρξει τοσο μεγαλη καθυστερηση λογικα θα ακυρωθει η πτηση.
Live Flight Information
αυτη τη βδομαδα πχ το 92% ηταν στην ωρα του
 

annoula

Member
Μηνύματα
227
Likes
495
νενα καλησπερα! ταξιδεψα δυο φορες με την ryanair κ πραγματικα φτανουν στην ωρα τους η και νωριτερα!!! μαλιστα οταν προσγειωνεται ο πιλοτος βαζουν εναν χαρακτηριστικο ηχο να παιζει ενδεικτικο του οτι εφτασαν νωριτερα απο την προβλεπομενη ωρα!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
ok παιδιά ευχαριστώ..θα το ριψοκινδυνεύσω...αν και δεν είμαι καλή στις πιθανότητες :shock:
Κολλάω λίγο γιατί φοβάμαι κανα χιόνι μια κακοκαιρία κτλ, σας έχει τύχει κάτι τέτοιο?
Έχω ταξιδέχει κ γω με την ryanair.. έμεινα ευχαριστημένη με εξαίρεση το πρόβλημα που είχα με τη βαλίτσα εξτρα που χρεώθηκα (20 λίρες) κ μου ζητούσαν για 3 κιλά ακόμη άλλες 80 αν θυμάμαι καλά, έβγαλα κ έβαλα τη βαλίτσα 3 φορές μέχρι να φτάσω τα 17 κιλά κ 500 γραμμάρια!Παιδιά είναι αρρωστημένο αυτό με τις low cost, ξενέρωσα πολύ αλλά το περίμενα...εκεί που μελάνιασα είναι οτι για 300 ακόμη γραμμάρια μου ζήτησαν 20 λίρες!!!Φόρεσα 3 φόρμες, 2 μπλούζες κ 2 μπουφάν για να περάσω!!!!:bleh:

Άς ελπίσω οτι όλα θα πάνε οκ γιατί δεν μου βγήκε κ φτηνό το εισιτήριο(!) κ είναι κρίμα να μείνω στη μέση του πουθενά!!!:mad:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
...τον τραγικό ήχο, να συμπληρώσω. Σε περίπτωση που ξεχάστηκες ότι πετάς φτηνά, σπεύδουν να στο θυμίσουν με κάθε πιθανό κιτσαριό.

Παρ'όλα αυτά, thank god for ryanair in skg :)
 

fotinakio

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
SOS!!! ΠΕΤΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΡΩΜΗ. ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ! (Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ)!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ONLINE CHECK IN!ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!ΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
καλά ρε παιδιά. Πες ότι εγώ είμαι εξικιωμένος με τα αεροπορικά εισιτήρια, άλλα πάντα θα κοιτάξω 3 με 4 φορές πρωτού πατήσω ΟΚ.

εσείς γιατί δε προσέχετε καθόλου;

από που πετάτε για που

ποτέ δε κοιτάζαν σε μένα το αριθμό της ταυτότητας/διαβατηρίου, πάντα το όνομα κοιτάζαν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom