"Ποια είναι για εσάς η πιο ωραία παραλία στην Ελλάδα?"

Ποία είναι η καλύτερη για εσάς παραλία και γιατί;


  • Total voters
    142
  • Poll closed .

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω παντως (και ξερω θα με βρισουν πολλοι) μετα την τριπλετα Ελαφονησι-Μπαλος-Ελαφονησος πολυ δυσκολα μπορω να βρω στην Ελλαδα κατι αλλο να μου αρεσει.(Για τα δικα μου παντα γουστα βεβαια μιλαω που ειμαι του τροπικου..γιατι δεν αρεσει σε ολο τον κοσμο η αμμος .)
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
η δημοσκοπηση τελειωσε και τους περισσοτερους ψηφους τους πηρε το ελαφονησι χανιων,γι'αυτο μαλλον πρεπει οσοι δεν εχετε επισκεφτει αυτη την παραλια να το βαλετε στα μελλοντικα σχεδια σας!
ευχαριστω ολους οσους ψηφισαν και περιμενω να ακουσω προτασεις για νεες δημοσκοπησεις που θα σας ενδιαφεραν!οσοι θελουν μπορουν να μου στειλουν πμ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Yes ..yes..yes..χαιρομαι πολυ για το αποτελεσμα!!!
 

maraki_83

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
η δημοσκοπηση τελειωσε και τους περισσοτερους ψηφους τους πηρε το ελαφονησι χανιων,γι'αυτο μαλλον πρεπει οσοι δεν εχετε επισκεφτει αυτη την παραλια να το βαλετε στα μελλοντικα σχεδια σας!
ευχαριστω ολους οσους ψηφισαν και περιμενω να ακουσω προτασεις για νεες δημοσκοπησεις που θα σας ενδιαφεραν!οσοι θελουν μπορουν να μου στειλουν πμ.
Εγώ (όπως προείπα) ψήφισα τους Αντίπαξους ... το θέμα είναι ότι όταν ψήφισα τους Αντίπαξους δεν είχα πάει ακόμη Χανιά, και πόσο μάλλον στο Ελαφονήσι (ή αλλιώς Λαφονήσι) απ' όπου γύρισα πριν από 2 εβδομάδες ... Αν ξαναψήφιζα τώρα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα ψήφιζα Ελαφονήσι ... Μόλις φτάσαμε είπα: "Κάπως έτσι πρέπει να είναι ο παράδεισος..." Παιδιά ειλικρινά δεν υπάρχει αυτό το μέρος... Απλά απίστευτο! Δεν έχω λόγια ούτε για το Ελαφονήσι ούτε γενικά για τα Χανιά ! Ενθουσιάστηκα!!!:p:D:p:D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
baba καντε μου κινεζικα βασανιστηρια ,βαλτε βραστα αυγα στις μασχαλες ...δεν πειθομαι ...δεν πειθομαι....:bleh::bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
baba καντε μου κινεζικα βασανιστηρια ,βαλτε βραστα αυγα στις μασχαλες ...δεν πειθομαι ...δεν πειθομαι....:bleh::bleh:
Ουδείς τέλειος αγάπη μου, ουδείς τέλειος...
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Έλα παιδιά τώρα....τι να λέμε...σαν την Χαλκιδική "μας" δεν έχει!!!:bleh::bleh:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πολυ επαναληψη με βαζετε να κανω βρε παιδια ,αλλα δε μπορω να το μαθω το μαθημα μου.Παλι αδιαβαστη και με τον κηδεμονα μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom