Ryanair Πτήσεις Θεσσαλονίκη-Ρώμη από Μάιο η Ryanair

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Υποτίθεται ότι σε μεταφέρουν με τον επόμενο συντομότερο τρόπο που θα βρουν. Η αλήθεια είναι όμως ότι υπάρχουν αρκετές καταγγελίες από ταξιδιώτες που η ryanair τους παράτησε στη μέση του πουθενά χωρίς να ενδιαφερθεί για την τύχη τους μετά από ακυρώσεις πτήσεων. Κανείς δεν μπορεί να ξέρει κατά πόσο αληθεύουν όλα αυτά, πάντως θεωρητικά σε μεταφέρουν με επόμενες πτήσεις.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχεις δικαίωμα μία χειραποσκευή. Ή θα είναι η τσάντα του υπολογιστή σου ή μια μεγαλύτερη στην οποία θα πρέπει να βάλεις και τον υπολογιστή με την τσάντα του.
 

travelgirlgr

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι καινούργια στο φόρουμ!Καλώς σας βρήκα!!!!!
Έκλεισα κι εγώ για Ρώμη με ryanair για Μάιο με 60 ευρώ πήγαινε-έλα (μαζί με βαλίτσα 15 κιλών).Ήθελα να σας ρωτήσω,χειραποσκευή σίγουρα επιτρέπεται χωρίς χρέωση?Γιατί βλέπω αυτό που λέει για την "ryanair approved cabin bag" που χρεώνεται 79 ευρώ και έχω μπερδευτεί!!!!Αυτό τι ακριβώς είναι?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χειραποσκευή μπορείς στις διαστάσεις και στα κιλά που λέει το σάιτ. Αυτό που πουλάει με 79ε είναι μια βαλίτσα, που αν θες την αγοράζεις, και που είναι μέσα στις προδιαγραφές της εταιρείας.

Δες και το χαμό που έγινε εδώ... Κάπου στο #44 αναφέρονται και τα της βαλίτσας.
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%...%E3%E9%E1-%F4%E7-ryanair%3B-4.html#post279322
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
υποτίθεται οτι αυτη η βαλίτσα που πουλάνε με 79ευρώ ειναι η ιδανικη χειραποσκευη? εννοω οσο μεγαλυτερη γινεται? φενια να προσεχεις πως εκφραζεσαι σχετικα με την φωτο μου...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.370
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
υποτίθεται οτι αυτη η βαλίτσα που πουλάνε με 79ευρώ ειναι η ιδανικη χειραποσκευη? εννοω οσο μεγαλυτερη γινεται? φενια να προσεχεις πως εκφραζεσαι σχετικα με την φωτο μου...
εγω ειμαι hight class, θα παω με αεροπλανο:haha::haha:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Υποτίθεται ότι σε μεταφέρουν με τον επόμενο συντομότερο τρόπο που θα βρουν. Η αλήθεια είναι όμως ότι υπάρχουν αρκετές καταγγελίες από ταξιδιώτες που η ryanair τους παράτησε στη μέση του πουθενά χωρίς να ενδιαφερθεί για την τύχη τους μετά από ακυρώσεις πτήσεων. Κανείς δεν μπορεί να ξέρει κατά πόσο αληθεύουν όλα αυτά, πάντως θεωρητικά σε μεταφέρουν με επόμενες πτήσεις.
Αφού τα εισιτήρια είναι τόσο φτηνά και οι πληρότητες πολύ καλές, δεν υπάρχει η περίπτωση να μην μπορέσει η Ryanair να σε βάλει σε επόμενη πτήση και να αναγκαστείς να περιμένεις 2-3 μέρες σε κάποιον προορισμό και αυτοί να είναι καλυμμένοι μιας και προσπάθησαν αλλά δεν κατάφεραν να σου βρουν θέση?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Αφού τα εισιτήρια είναι τόσο φτηνά και οι πληρότητες πολύ καλές, δεν υπάρχει η περίπτωση να μην μπορέσει η Ryanair να σε βάλει σε επόμενη πτήση και να αναγκαστείς να περιμένεις 2-3 μέρες σε κάποιον προορισμό και αυτοί να είναι καλυμμένοι μιας και προσπάθησαν αλλά δεν κατάφεραν να σου βρουν θέση?
σε αυτή την περίπτωση τους αποκαλείς δικαίως γαιδούρια και επιστρέφεις με βάρκα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.730
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom