ΣΥΝΔΥΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΥΡΩΠΗ

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τελικα η τελικη μου επιλογη ειναι το hotel de neuve....
H
Μου φαινεται καλη επιλογη και σε κεντρικο σημειο θελω να πιστευω.
Υπαρχει βεβαια και η δυνατοτητα ακυρωσης αν βρεθει κατι πιο καλο μεχρι τις 17 ιουλιου
ή αν προτεινετε και εσεις μεχρι τοτε κατι καλυτερο....
Και τωρα αρζιζει το ψαξιμο για το επομενο 4ημερο στη βαρκελωνη 24 με 28 ιουλιου
Ναι, είναι εξαιρετικό σημείο. Και bonus, το ότι είναι δίπλα στο Village St-Paul, ένα από τα "καλά κρυμμένα" μυστικά του κέντρου... ( Site Officiel Village Saint PAUL, PARIS, LE MARAIS, de l'antiquit au Design, )
 

MAKEHAN

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
αντε βρε παιδακια και αφου τελειωσα επιτελους με το παρισι εχουμε τωρα κατι για το επομενο 4ημερο στην βαρκελωνη.....24 ιουλιου με 28 ιουλιου
Ποιες περιοχες αξιζουν για να βρει καποιος ξενοδοχειο
Ενδεικτικα πλατεια καταλωνιας,περιοχη L'eixample.plazza espanya εχω βρει καποια...
και καμια προταση για ξενοδοχειο
Το ξερω σας επρηξα αλλα οποιος μπορει να βοηθησει....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

MAKEHAN

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.ΑΝΤΕ PAN PAN ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ 6 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΕΝΤΡΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΟΜΩΣ.
ΕΙΝΑΙ
ΠΡΩΤΟ(h10 casanova)
Booking.com: Ξενοδοχείο H10 Casanova, Βαρκελώνη, Ισπανία - 164 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ΔΕΥΤΕΡΟ(hotel vilamari)
Booking.com: Hotel Vilamar
ΤΡΙΤΟ(hostal martinval)
Booking.com: Ξενοδοχείο Hostal Martinval, Βαρκελώνη, Ισπανία - 29 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ΤΕΤΑΡΤΟ(evenia rosello)
Booking.com: Ξενοδοχείο Evenia Rossello, Βαρκελώνη, Ισπανία - 325 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ΠΕΜΠΤΟ(barcelo hotel sants)
Booking.com: Barcel
ΕΚΤΟ(acta splendid)
Booking.com: Ξενοδοχείο Acta Splendid, Βαρκελώνη, Ισπανία - 647 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ξερω οτι σας πρηζω αλλα θα ηθελα μια βοηθεια
Δηλαδη τοποθεσιες που παιζουν καλα μαγαζια μπαρακια σε συναρτηση με το ξενοδοχειο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Υ.Σ. ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ;)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Φίλε μου, σου ξαναθυμίζω:

Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

http://www.travelstories.gr/rules.php
 

MAKEHAN

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Φίλε μου, σου ξαναθυμίζω:

Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

http://www.travelstories.gr/rules.php


χιλια συγνωμη...δεν το εχω συνηθησει ακομα
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.735
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.ΑΝΤΕ PAN PAN ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ 6 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΕΝΤΡΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΟΜΩΣ.
ΕΙΝΑΙ
ΠΡΩΤΟ(h10 casanova)
Booking.com: Ξενοδοχείο H10 Casanova, Βαρκελώνη, Ισπανία - 164 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ΔΕΥΤΕΡΟ(hotel vilamari)
Booking.com: Hotel Vilamar
ΤΡΙΤΟ(hostal martinval)
Booking.com: Ξενοδοχείο Hostal Martinval, Βαρκελώνη, Ισπανία - 29 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ΤΕΤΑΡΤΟ(evenia rosello)
Booking.com: Ξενοδοχείο Evenia Rossello, Βαρκελώνη, Ισπανία - 325 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ΠΕΜΠΤΟ(barcelo hotel sants)
Booking.com: Barcel
ΕΚΤΟ(acta splendid)
Booking.com: Ξενοδοχείο Acta Splendid, Βαρκελώνη, Ισπανία - 647 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ξερω οτι σας πρηζω αλλα θα ηθελα μια βοηθεια
Δηλαδη τοποθεσιες που παιζουν καλα μαγαζια μπαρακια σε συναρτηση με το ξενοδοχειο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Υ.Σ. ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ;)
1)Πολυ καλο
2)Δεν το ξερω ,αλλα μαλλον ειναι καλο.
3)δεν εχω ιδεα.
4)πολυ καλο
5)Πολυ καλο,ειδικα στα ανακαινισμενα δωματια.
6)καλο,σε πολυ καλη θεση.

Μην ξεχασεις την υποσχεση ;)
 

MAKEHAN

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
1)Πολυ καλο
2)Δεν το ξερω ,αλλα μαλλον ειναι καλο.
3)δεν εχω ιδεα.
4)πολυ καλο
5)Πολυ καλο,ειδικα στα ανακαινισμενα δωματια.
6)καλο,σε πολυ καλη θεση.

Μην ξεχασεις την υποσχεση ;)
Αντρες με παντελονια ειμαστε...
Αρα απο πλευρα θεσης προτεινεις το 6..
Η περιοχη γυρω απο το everia rosello τι λεει???Μου εκανε κατι αυτο
 

MAKEHAN

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
δηλαδη αν κανουμε μια κατανομη των ξενοδοχειων με βαση την τοποθεσια βασιζομενη σε κριτηρια οπως κοντινα μπαρακια-εστιατορια,τουριστικο ενδιαφερον,συγκοινωνιες,ασφαλειαμ περιοχης τι θα προτεινατε???
αντε για να τα κλεισω και αυτα να ξεμπερδευω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.209
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom