Σιγκαπούρη Ταϊλάνδη Σιγκαπούρη-Πουκέτ...Εξόρμηση στην Ασία!!

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Πολύ ωραίο το ταξίδι σας! Σίγουρα ένας από τους επόμενους, εκτός Ευρώπης, προορισμούς μου. Ταξιδεύετε με γοργούς ρυθμούς! Μπράβο και να συνεχίσετε έτσι!!

Υ.Γ.
συνεχισαμε εχοντας ως βοηθο το google map στο κινητο
Ναι αλλά η μπλούζα σου σε μία φώτο άλλα λέει......:haha:
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Πολύ ωραίο το ταξίδι σας! Σίγουρα ένας από τους επόμενους, εκτός Ευρώπης, προορισμούς μου. Ταξιδεύετε με γοργούς ρυθμούς! Μπράβο και να συνεχίσετε έτσι!!

Υ.Γ.
Ναι αλλά η μπλούζα σου σε μία φώτο άλλα λέει......:haha:
Χαχαχα ναι η μπλούζα καλά λέει αφού η γυναίκα μου πολλές φορές αμφισβητεί ακόμα και το google....:haha:
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
μπραβο ρε φιλε!!! πολύ ωραια η ιστορια κ οι φωτος! οντως οι φωτος με το μπλουζακι όλα τα λεφτα! παντα τετοια! με το καλο κ στον επομενο προορισμο!!!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
Πολυ ωραία η ιστορία σας! Μ έβαλες στο τριπάκι να ψάχνω αεροπορικά για Σιγκαπούρη το καλοκαίρι.
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Τι μου θύμησες τώρα... Με τον άντρα μου είχαμε κάνει το πρώτο μας ταξίδι στο εξωτερικό Σιγκαπούρη - Μπανγκόκ - Πουκέτ! Και στη Σιγκαπούρη είχαμε μείνει στην Little India, στο ξενοδοχείο δίπλα από το Mustafa centre. Βλέποντας τις φωτογραφίες σου μου ήρθαν υπέροχες αναμνήσεις στο μυαλό! Να είστε καλά και να ταξιδεύετε!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Τι μου θύμησες τώρα... Με τον άντρα μου είχαμε κάνει το πρώτο μας ταξίδι στο εξωτερικό Σιγκαπούρη - Μπανγκόκ - Πουκέτ! Και στη Σιγκαπούρη είχαμε μείνει στην Little India, στο ξενοδοχείο δίπλα από το Mustafa centre. Βλέποντας τις φωτογραφίες σου μου ήρθαν υπέροχες αναμνήσεις στο μυαλό! Να είστε καλά και να ταξιδεύετε!
Χαίρομαι που έγινα αφορμή να θυμηθείς όμορφες στιγμές.Ευχαριστώ πολύ,έχω βάλει σκοπό της ζωής μου να ταξιδέψω όσο πιο μακριά και συχνά μπορώ,παρόλο που όλοι μου λένε ότι όταν θα έχω παιδιά δεν θα μπορώ....
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Η αλήθεια είναι ότι από τότε που γεννήθηκε ο μικρός μας πάμε μόνο Ευρώπη... Ομως δεν διανοούμαστε να μην πάρουμε τον μικρό μαζί μας, απλά η επιλογή του προορισμού σαφώς και πρέπει να προσαρμόζεται στην ηλικία και την ιδιοσυγκρασία του παιδιού, εάν θέλετε να περάσετε όμορφα.Εξαρτάται τις αντοχές σας, σίγουρα με ένα μικρό παιδί δεν μπορείς να κάνεις ότι έκανες παλαιότερα! Και φυσικά να συνεχίσετε να ταξιδεύετε όταν με το καλό έρθει το παιδάκι, όποιος θέλει το ψάχνει και το καταφέρνει!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Η αλήθεια είναι ότι από τότε που γεννήθηκε ο μικρός μας πάμε μόνο Ευρώπη... Ομως δεν διανοούμαστε να μην πάρουμε τον μικρό μαζί μας, απλά η επιλογή του προορισμού σαφώς και πρέπει να προσαρμόζεται στην ηλικία και την ιδιοσυγκρασία του παιδιού, εάν θέλετε να περάσετε όμορφα.Εξαρτάται τις αντοχές σας, σίγουρα με ένα μικρό παιδί δεν μπορείς να κάνεις ότι έκανες παλαιότερα! Και φυσικά να συνεχίσετε να ταξιδεύετε όταν με το καλό έρθει το παιδάκι, όποιος θέλει το ψάχνει και το καταφέρνει!
Ευχαριστώ πολύ!Αυτό ακριβώς έχω σκοπό να κάνω....να διαψευσω όλους αυτούς που επειδή οι ίδιοι δεν μπορούν νομίζουν ότι δεν γίνεται....Έχω πολλά παραδείγματα από τα ταξίδια μου,βλέποντας γονείς να έχουν μαζί τους ακόμα και νεογέννητα....δόξα το θεό δυνάμεις έχουμε....
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Μολις διάβασα την ιστορία σου και ήταν υπέροχη!! Συγχαρητήρια πρωτα απ' όλα για τον σχεδιασμό και στη συνέχεια για τον ενθουσιασμό σας για τα ταξίδια!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Μολις διάβασα την ιστορία σου και ήταν υπέροχη!! Συγχαρητήρια πρωτα απ' όλα για τον σχεδιασμό και στη συνέχεια για τον ενθουσιασμό σας για τα ταξίδια!
Ευχαριστω πολυ!!!Εδω μεσα υπαρχουν ταξιδιωτες που λατρευουν να ταξιδευουν χωρις προγραμμα και σχεδιασμο,εγω ομως ειμαι απο τους ανθρωπους που λατρευουν την οργανωση και το σχεδιασμο και ειμαι περηφανος που εως τωρα δεν εχει συμβει κατι απροοπτο και ολα πανε οπως τα σχεδιασα!!!
Για παραδειγμα οταν πηγα στην Κουβα ολοι μου ελεγαν να μην κλεισω τα εισιτηρια του λεοφωρειου viazul απο το διαδυκτιο αφου θα εβρισκα θεσεις,και οταν πηγα στο σταθμο 10 ατομα εμειναν εκτος λεοφωρειου γιατι πρωτα εμπαιναν εκεινοι που ειχαν κλεισει διαδυκτιακα και μετα οι αλλοι.Και μαλιστα ενας Ισπανος που ειδε οτι ειχα βγαλει εισιτηρια με ρωτησε με απορια:Γιατι να βγαλει κανεις εισιτηρια απο πριν;ο συγκεκριμενος βρεθηκε εκτος λεοφωρειου και πηρε την απαντηση.....
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Δεν θα προτρέψω κάποιον να αλλάξει τον τρόπο που απολαμβάνει το ταξίδι του, απλώς για μενα ο κάλος σχεδιασμός σου επιτρέπει να κάνεις και δεις περισσότερα και ίσως σημαντικότερα πράγματα κατά τη διάρκεια του ταξιδιού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom