Ιταλία Σικελία και Ελληνόφωνα Χωριά Κάτω Ιταλίας

georgetrips

Member
Μηνύματα
30
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
ΣΙΚΕΛΙΑ !
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΑ
travelbreak ,Μπραβο ,πολυ απλες περιγραφες ,ομορφες φωτογραφιες χωρις να μας κουρασουν καθολου .Το ευχαριστηθηκα παρα πολυ & επειδη ειναι το επομενο μου ταξιδι με την μηχανη μου -καλα ναμαστε- θα συμπληρωσω το ηδη υπαρχον πλανο μου & με μερη που περασες ! χαχα ! Επισης ειδα μεσα απο δικες σου φωτος & μερη που θελω να παω. [ευτυχως κατι ''παρεμβολες'' δεν χαλασαν την ομορφια του αρθρου σου] . Παντα παιζει ''ενδιαφερον μου'' για συνεπιβατη στο ταξιδι μου και για μοιρασμα εξοδων ....Καλη σου μερα ! Καλη συνεχεια στα ταξιδια σου !
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
travelbreak ,Μπραβο ,πολυ απλες περιγραφες ,ομορφες φωτογραφιες χωρις να μας κουρασουν καθολου .Το ευχαριστηθηκα παρα πολυ & επειδη ειναι το επομενο μου ταξιδι με την μηχανη μου -καλα ναμαστε- θα συμπληρωσω το ηδη υπαρχον πλανο μου & με μερη που περασες ! χαχα ! Επισης ειδα μεσα απο δικες σου φωτος & μερη που θελω να παω. [ευτυχως κατι ''παρεμβολες'' δεν χαλασαν την ομορφια του αρθρου σου] . Παντα παιζει ''ενδιαφερον μου'' για συνεπιβατη στο ταξιδι μου και για μοιρασμα εξοδων ....Καλη σου μερα ! Καλη συνεχεια στα ταξιδια σου !
Ευχαριστώ για τα ωραία σχόλια. Σου εύχομαι να περάσεις καλά. Καλό Πάσχα.
 

Arkoudou

Member
Μηνύματα
55
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Μπρυζ-Γάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικα Φιορδ - Ν.Υόρκη
Συγχαρητήρια travelbreak και για αυτή σου την ταξιδιωτική ιστορία. Πάντα λιτός και περιεκτικός με ταξίδεψες σε μια περιοχή της Ιταλίας που δεν έχω πάει. Περιμένω με ανυπομονεσία την περιγραφή του επομένού σου ταξιδιού...
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Εξεταζοντας το ενδεχομενο να επισκεφθω την Σικελια, διαβασα την ιστορια σου και ειδα μια προς μια τις φωτογραφιες σου περνοντας ετσι μια καλη γευση. travelbreak, να σαι καλα:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.736
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom