Βουλγαρία Στη Βουλγαρια με το κτελ.

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Τσιμπαει?Θεσσαλονικη - Σοφια ειναι 300 χλμ 5 ωρες δρομος.ποσο να ηταν δηλαδη?Σε αντιστοιχες αποστασεις στην ελλαδα κοστιζουν λιγοτερο τα κτελ?
οχι. Κοστιζουν το ιδιο. Γι'αυτο περιμενα οτι Βουλγαρια θα ηταν φθηνοτερο
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
οχι. Κοστιζουν το ιδιο. Γι'αυτο περιμενα οτι Βουλγαρια θα ηταν φθηνοτερο
Μάλλον έχεις καιρό να ταξιδέψεις με ΚΤΕΛ...

ΚΤΕΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Υπεραστικός σταθμός : Υπεραστικά λεωφορεία, πληροφορίες, εισιτήρια, δρομολόγια, προορισμοί - Προορισμοί εσωτερικού
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.727
Επόμενο Ταξίδι
?
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
παιδια καλησπερα!ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω αφου ειμαι και καινουριο μελος!σας χαιρετω ολους!θα ηθελα να ρωτησω αν ξερεις καποιος-α το αν φευγει λεωφορειο απο θεσσαλονικη για μπανσκο!η αν ειναι σε θεση να μου προτεινει κανα δυο τουριστικα γραφεια που ισως ναυλωνουν λεωφορεια!ευχαριστω προκαταβολικα!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
παιδια καλησπερα!ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω αφου ειμαι και καινουριο μελος!σας χαιρετω ολους!θα ηθελα να ρωτησω αν ξερεις καποιος-α το αν φευγει λεωφορειο απο θεσσαλονικη για μπανσκο!η αν ειναι σε θεση να μου προτεινει κανα δυο τουριστικα γραφεια που ισως ναυλωνουν λεωφορεια!ευχαριστω προκαταβολικα!
Καλώς όρισες στην παρέα..δες λίγο παραπάνω στο topic να πάρεις μια ιδέα..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.727
Επόμενο Ταξίδι
?
Σχεδόν όλα τα τουριστικά γραφεία της Θεσσαλονίκης κάνουν εκδρομές για Μπάνσκο.Βγες μια βόλτα στο κέντρο και όποιο τουριστικό δεις μπες και ρώτα.Απο Οκτώβρη ειδικά και ασταμάτητα για όλο τον χειμώνα.
Πάντως λίγο πολύ όλα παρέχουν τα ίδια.Μετάφορα και διαμονή σε 4στερο ή 5στερο ξενοδοχείο.

Δεν έχω πάει αλλά όσοι έχουν πάει λένε πως αν δεν κάνεις σκι δεν αξίζει.Δεν έχεις κάτι να δεις.Αλλά για τους λάτρεις του σκι έχει καλές υποδομές.
 
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Παιδιά καταρχήν ευχαριστώ για την προθυμία σας να με βοηθησετε!Φίλε giannimits σωστά όσα λες,έχω μονο ένα θεματάκι!Δεν είμαι απο Θεσσαλονίκη αλλά πρωτευουσιάνος :p !Θέλω να συνδυάσω μία επίσκεψη σ έναν φίλο στην πανέμορφη Σαλονίκη,μ΄ένα ταξιδάκι στο Μπάνσκο ώστε να δω πια,το μέρος που έχει πάει ο κάθε Έλληνας ταξιδιώτης!Πράγματι πολλά μα πάρα πολλά λεωφορεία φευγουν από Θεσσαλονίκη,αλλά προς το παρόν κανένα την ημέρα που θέλω,Τρίτη κατα προτίμηση!Όπως και να χει ευχαριστώ εκ νέου παιδιά!Και αν κάποιος-α ξέρει κάτι περισσότερο ας ενημερώσει!Χαιρετε φίλοι ταξιδιώτες!
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Παιδιά καταρχήν ευχαριστώ για την προθυμία σας να με βοηθησετε!Φίλε giannimits σωστά όσα λες,έχω μονο ένα θεματάκι!Δεν είμαι απο Θεσσαλονίκη αλλά πρωτευουσιάνος :p !Θέλω να συνδυάσω μία επίσκεψη σ έναν φίλο στην πανέμορφη Σαλονίκη,μ΄ένα ταξιδάκι στο Μπάνσκο ώστε να δω πια,το μέρος που έχει πάει ο κάθε Έλληνας ταξιδιώτης!Πράγματι πολλά μα πάρα πολλά λεωφορεία φευγουν από Θεσσαλονίκη,αλλά προς το παρόν κανένα την ημέρα που θέλω,Τρίτη κατα προτίμηση!Όπως και να χει ευχαριστώ εκ νέου παιδιά!Και αν κάποιος-α ξέρει κάτι περισσότερο ας ενημερώσει!Χαιρετε φίλοι ταξιδιώτες!
καλυτερα κανε ενα ταξιδι στην Εδεσσα ή στην Σοφια
λεωφορειο για Μπανσκο που να κανει ημερισια δρομολόγια δεν υπαρχει. Μονο οργανωμενες εκδρομες.
Την περιοδο Χριστουγεννων, εχει πολυ συχνα, τωρα αμα δεν εχει την μερα που θες εισαι ατυχος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom