Ταξίδια και applications

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Εσυ καλα κανεις και το λες,γιατι πολλους τους βολευει να εχουν μια ετοιμη λιστα.....αλλα,για μενα η λιστα που φτιαχνω με χαρτι και μολυβι,ειναι η χαρα της προετοιμασιας.
Δεν χρειαζεται,βεβαια,να συμφωνησουμε....ο καθενας,οπως βολευεται:icon_wink:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Εγώ έχω φτιάξει λίστες (αρχικά σε χαρτί και τις μετέφερα σε excel για να τις αναπροσαρμόζω εύκολα) για πολυήμερες καλοκαιρινές ελληνικές διακοπές, για Σ/Κ, για ανοιξιάτικα ή καλοκαιρινά ολιγοήμερα ταξίδια εντός ή εκτός κλπ.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Εγώ έχω φτιάξει λίστες (αρχικά σε χαρτί και τις μετέφερα σε excel για να τις αναπροσαρμόζω εύκολα) για πολυήμερες καλοκαιρινές ελληνικές διακοπές, για Σ/Κ, για ανοιξιάτικα ή καλοκαιρινά ολιγοήμερα ταξίδια εντός ή εκτός κλπ.
Και να φανταστείς το είχα υποψιαστεί πως είσαι οργανωτική.. αλλά και excel? χα! χα!
 

YAz

Member
Μηνύματα
32
Likes
9
Καλησπερα σας παιδια.
Σε λιγες μερες θα φυγω για ενα ταξιδι 3 εβδομαδων σε 6 πολεις της Ευρωπης. Εγω προσωπικα δουλευω πολυ στα ταξιδια με το tripadvisor και φτιαχνω χαρτες για την καθε πολη στο google maps προσθετοντας pins με αξιοθεατα, εστιατορια, bars κτλ.
Η ερωτηση μου τωρα ειναι εαν ξερετε applications η σελιδες οπου να μπορουν να σου οργανωσουν το ταξιδι για να το εκμεταλευτεις στο επακρο, οπως και γενικα applications για οργανωση ταξιδιου
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Καλησπερα σας παιδια.
Σε λιγες μερες θα φυγω για ενα ταξιδι 3 εβδομαδων σε 6 πολεις της Ευρωπης. Εγω προσωπικα δουλευω πολυ στα ταξιδια με το tripadvisor και φτιαχνω χαρτες για την καθε πολη στο google maps προσθετοντας pins με αξιοθεατα, εστιατορια, bars κτλ.
Η ερωτηση μου τωρα ειναι εαν ξερετε applications η σελιδες οπου να μπορουν να σου οργανωσουν το ταξιδι για να το εκμεταλευτεις στο επακρο, οπως και γενικα applications για οργανωση ταξιδιου
www.tripomatic.com
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
FUNCARD από τα γερμανικά ταχυδρομεία.
Μετατρέπουν κάθε φωτογραφία του κινητού σε καρτ ποστάλ έτοιμη για ταχυδρομική αποστολή.
Συνολικό κόστος κάθε αποστολής περίπου 2,5 €

Δυστυχώς είναι μόνο στη γερμανική γλώσσα κ δέχεται χαρακτήρες λατινικού αλφαβήτου
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Υπάρχει κάποιο app για οργάνωση ταξιδιού & επισκέψεων ένα ημέρα;
λέγεται my Trip και έχει σηματάκι άσπρο με ένα αεροπλάνο πάνω, σκέψου έχω αποθηκεύσει εκεί όλα τα τελευταία μου ταξίδια..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.654
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom