Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί

Minas

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Έχεις δίκαιο σε όσα λες. Απλά, φαντάζομαι, πως το όλο εγχείρημα θέλει αρκετό χρόνο προγραμματισμού και ίσως και κάποιον να σε κατευθύνει σχετικά. Από την άλλη, το πρακτορείο είναι η εύκολη λύση και λογικά θα υπάρχει και κάτι αξιόπιστο...

Θα τσεκάρω σχετικά και θα ξαναμιλήσουμε...
Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου.
 

bourboulithra

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παρόλο που έμαθα από αυτό το φόρουμ πως στο Μπαλί δεν είναι και η καλύτερη ιδέα να μείνεις στην Kuta, εγώ εκεί έμεινα γιατί όταν το έμαθα είχα ήδη κλείσει.
Τι ωραια ιστορια, μπορω να πω πως ταξιδεψα κι εγω μαζι σου......

Επειδη σκοπευω να ταξιδεψω κι εγω στο Μπαλί το καλοκαιρι, λογω της εμπειριας που εχεις, αν ξαναπηγαινες που θα εμενες? Απ'οτι καταλαβα η Kuta απορριπτεται, και καπου αλλου διάβασα πως και στην περιοχη Nusa Dua επισης δεν ειναι καλα.Για να βοηθησω θα προτιμουσα ενα μερος κοντα στη θάλασσα που θα μπορουσες να κανεις μπανακι (εαν υπαρχει τετοιο) και επισης να μην ειναι πολυ απομερο, ετσι ωστε να μη χρειαζεται καθε τρεις και λίγο να παιρνεις ταξι. Υπαρχει κατι τετοιο?Οποιος γνωρίζει ας πει την γνώμη του.......
Ευχαριστω:D
 

giorgos_o

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Χριστούγεννα στην Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες..
ενδιαφερομαι κ εγω για Μπαλι, γαμηλιο ταξιδι, σπιτακι πανω στη θαλασσα, φοινικες κλπ. Περιμενω συγκεκριμενες προτασεις σας ως προς το ξενοδοχειο και το μερος!
 

helena13

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Αμερικης
Γεια σας παιδια!!καινουρια στο site κ εγω!προγραμματιζω να παω στο μπαλι τελη σεπτεμβρη με αρχες οκτωβρη κ το θεμα ειναι το εξης:καταρχας απ οτι βλεπω εδω ολοι λετε να μην μεινουμε nusa dua ουτε kuta.φιλοι-γνωστοι μας ειπαν να παμε Nusa dua σε 5αστερο γιατι στα φθηνα μπορει να παθουμε τροφικη δηλητηριαση απ το φαγητο ή απ το νερο και να μην κοιταξουμε καν 4αστερο!υπαρχει οντως περιπτωση να παθεις κατι απ το πρωινο οντως??η οτι να μην φαμε τιποτα "φθηνο" παρα μονο στο ξενοδοχειο.ετυχε σε κανεναν απο εσας τετοιο περιστατικο?επισης μου ειπαν οτι στο ubud εχει κουνουπια και δεν εχει θαλασσα οποτε δεν αξιζει.εγω ομως θελω να μεινω 2-3 μερουλες εκει...τι να κανω??ειμαι σε διλλημα.....:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom