Ισπανία Ταξιδιωτικος οδηγος για Σεβιλη Ανδαλουσια

ougk

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελπιζω Σκανδιναβια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια, Αγ Πετρουπολη
Γεια σας θα ηθελα να σας ρωτησω που μπορω να βρω καποιον ταξιδιωτικο οδηγο για Σεβιλη και Ανδαλουσια εχω ρωτησει σε βιβλιοπωλεια και μου ειπαν οτι ειναι εξαντλημενα απο τον εκδοτη αν καποιος απο εσας γνωριζει που μπορω να βρω η αν εχει καποιος εναν τετοιο οδηγο μηπως θα μπορουσε να μου το δανεισει
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
αν εχεις πιστωτικη καρτα γιατι δεν παραγγελνεις μεσω ιντερνετ??
 

maccabi990

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Και αν δεν έχεις πρόβλημα με τα αγγλικά σου προτείνω να παραγγείλεις από το bookdepository.com με πολύ καλές τιμές και δωρεάν αποστολή.

Π.χ. μπορείς να βρεις οδηγό με 12Ε ενώ εδώ θα κάνει γύρω στα 18 αν δεν κάνω λάθος.

Seville and Andalusia (Hardback) ISBN 13: 9781405326483 at The Book Depository
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.743
Γεια σας θα ηθελα να σας ρωτησω που μπορω να βρω καποιον ταξιδιωτικο οδηγο για Σεβιλη και Ανδαλουσια εχω ρωτησει σε βιβλιοπωλεια και μου ειπαν οτι ειναι εξαντλημενα απο τον εκδοτη αν καποιος απο εσας γνωριζει που μπορω να βρω η αν εχει καποιος εναν τετοιο οδηγο μηπως θα μπορουσε να μου το δανεισει
για ποτε σκεφτεσε με το καλο να πας?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Και αν δεν έχεις πρόβλημα με τα αγγλικά σου προτείνω να παραγγείλεις από το bookdepository.com με πολύ καλές τιμές και δωρεάν αποστολή.

Π.χ. μπορείς να βρεις οδηγό με 12Ε ενώ εδώ θα κάνει γύρω στα 18 αν δεν κάνω λάθος.

Seville and Andalusia (Hardback) ISBN 13: 9781405326483 at The Book Depository

πολυ σωστα!απο αυτο το σαιτ παρηγγειλα προσφατα και εγω!ασε που οι οδηγοι που θα βρεις εκει, θα ειναι πολυ προσφατες εκδοσεις!
 

ougk

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελπιζω Σκανδιναβια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια, Αγ Πετρουπολη
Θα παω Ισπανια 24 Φλεβαρη για 11 μερες 3-4 Μαδριτη και οι υπολοιπες Σεβιλη Κορδοβα απλα εψαχνα στα ελληνικα τελικα δεν βρηκα οποτε θα παρω απο το site που μου προτεινετε στα αγγλικα
 

maccabi990

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Απλά μια παρατήρηση. Το site στέλνει με απλό ταχυδρομείο (δεν ξέρω αν έχει και επιλογή για courier και πόσο κοστίζει). Δύο φορές που έχω παραγγείλει βιβλίο ήρθε επαρχία σε 5-7 εργάσιμες. Λογικά θα έχει έρθει μέχρι να φύγεις, απλά πάντα υπάρχει το ρίσκο της καθυστέρησης με το ταχυδρομείο.
 

ougk

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελπιζω Σκανδιναβια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια, Αγ Πετρουπολη
ευχαριστω δεν νομιζω εγω θα το παραγγειλω φυσιολογικα θ απραλαβει να ερθω σας ευχαριστω για την βοηθεια σας ολους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom