Ουγγαρία Ταξιδι την Βουδαπεστη με το αυτοκινητο

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Προσωπική μου άποψη για την Βουδαπέστη: Δεν θεωρώ ότι είναι όμορφη πόλη, έχει όμως πολλές ομορφιές και πολλά αξιοθέατα. Οι γέφυρές της και το Κοινοβούλιο είναι πανέμορφα. Επίσης έχει έναν από τους πιο σημαντικούς ζωολογικούς κήπους της Ευρώπης και αν έχετε χρόνο αξίζει να επισκεφτείτε.
Πιο ωραίο απ'του Βερολίνου; :shock:
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή,Αυστραλία
Πολύ πιο ωραίος φυσικά. Μπορεί να είχε πολλά ζώα στο Βερολίνο αλλά ο στην Βουδαπέστη είχε πιο μεγάλα κλουβιά και τέλεια απομίμηση του φυσικού περιβάλλοντος των ζώων
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πολύ πιο ωραίος φυσικά. Μπορεί να είχε πολλά ζώα στο Βερολίνο αλλά ο στην Βουδαπέστη είχε πιο μεγάλα κλουβιά και τέλεια απομίμηση του φυσικού περιβάλλοντος των ζώων
Θεωρώ ότι οι ζωολογικοί κήποι είναι να τους επισκεφτείς μόνο αν δεν έχεις κάτι άλλο να κάνεις ή αν έχεις παιδιά μαζί σου.
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή,Αυστραλία
Δεν διαφωνώ. Είναι απλώς για συμπλήρωμα όταν δεις όλα τα υπόλοιπα σημαντικά κομμάτια μιας πόλης. Σκέψου ότι εμείς μείναμε 7 μέρες στην Βουδαπέστη...
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή,Αυστραλία
Το αρχικό σχέδιο ήταν να το συνδυάσουμε με Βιέννη ή Πράγα αλλά για κάποιο λόγο ο σταθμός των τρένων ήταν άδειος σαν στοιχειωμένος όταν πήγαμε... Άσε που δεν είχα και την πλέον δραστήρια παρέα μαζί μου...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μπρρρρρ,μη μου λες άλλα.Μια εβδομάδα!!!!!!!
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ριο Ντε Τζανειρο
συμφωνω απολυτα μαζι σου. δεν ηταν κ οτι το καλυτερο. για 2 μερες καλα ειναι. οχι για παραπανω
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παιδιά, το'χω πει και θα το ξαναλέω. Σκέτη Βουδαπέστη χωρίς τα Παραδουνάβια ΔΕ ΛΕΕΙ.
 

harilander

Member
Μηνύματα
550
Likes
396
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
χώρα του ποτέ
καλα 7 μερες είναι πολλές αλλα και 2 μου φαινονται λίγες . Εγω ειχα κάτσει 4 μερες και φανηκαν καλες ,δεν βαρέθηκα και ηταν και χειμωνας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom