1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Αύγουστο - Σεπτέμβριο 2013! Κάντε κλικ εδώ!

Ηνωμένο Βασίλειο Ταυτότητα/Διαβατήριο στη Μ. Βρετανία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος triparismenos, στις 25 Φεβρουαρίου 2010.

1. makisg

makisg Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Νησιά Φίτζι
    με την ταυτότητα είσαι μία χαρά

Last edited by a moderator: 10 Μαρτίου 2017
    JChris likes this.
  2. mariapt

mariapt New Member

Γειά σας και από εμένα, έχω κλείσει ταξίδι Λονδίνο και εγώ για 27 μαρτίου με ryanair και επιστροφή με norwegian. Έχω χειρόγραφη με λατινικούς χαραχτήρες ταυτότητα που έχει εκδοθεί το 2005. Έχω ξανά ταξιδέψει σε αρκετές ευρωπαικές χώρες με αυτήν χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Αλλά με το Λονδίνο διαβάζοντας διάφορα και πετώντας πρώτη φορά με τη norwegian μία ανησυχία την έχω. Και περισσότερο επειδή είναι χειρόγραφη!! Σίγουρα ρε παιδιά δεν θα υπάρξει κάποιο θέμα??

3. Vegerazaros

Vegerazaros Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ελβετία ξανά
    Αν πας σημερα οριακα προλλαβαινεις να βγαλεις καινουρια...μην παραδωσεις την παλια για να την εχεις σε περιπτωση που δεν παρεις την καινουρια..πες οτι την εχασες κ οτι ταξιδευεις μεθαυριο κ δεν την βρισκεις..πολυ συνηθισμενο φαινομενο....τσεκιν στην ραιαν κανεις και την προηγουμενη της πτησης μην σε αγχωνει αυτο θα δωσεις την νεα ταυτοτητα....αν τωρα δεν προλλαβεις να την παρεις...μαλλον θα ταλαιπωρηθεις στο αεροδρομιο να σε στειλουν πισω δεν νομιζω...τη πρωτη φορα πριν χρονια ειχα ταξιδεψει με χειρογραφη εκει κ τοτε την κοιτουσαν ωρα..
    ισως γραψει κ καποιος με ιδια προσφατη εμειρια

mariapt likes this.
  4. paefstra

paefstra Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Gdansk
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ισλανδία
    Ακομη με χειρογραφη ταξιδευω. Δεν υπαρχει προβλημα.

mariapt likes this.
  5. mariapt

mariapt New Member

Ευχαριστω παιδια για τις συμβουλες και τη βοηθεια!

6. AntRo

AntRo Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Λονδινο
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ταϋλανδη
    Με την ταυτοτητα εισαι οκ

Μοιραστείτε τη σελίδα