Αυστραλία Το ταξίδι μου στην Αυστραλία

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου-Χιλη
Παντως, πληροφοριακα, ο χειμωνας τους ειναι ευχαριστος. Αυγουστο που πηγα εγω New South Wales, εμοιαζε ας πουμε με δικα μας τελη Οκτωβρη. Βεβαια μου ειπανε οτι ο χειμωνας του 2010 ητανε γενικα πολυ ηπιος.

Συμφωνω για το Sydney..φοβερη πολη και τοσο ιδιαιτερη..και οι Αυστραλοι υπεροχος λαος!
συμφωνω απολυτα σε οσα ειπες.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αν θελησεις ποτε θα σου πω εγω με πιο πρακτορειο πηγα.Αξιοπιστο και εγγυημενο.Να την γυρισεις ολη ειναι πολυ δυσκολο με μια και δυο φορες.κοραλιογενες υφαλος και το surfers paradise ειναι μερη που σχετιζονται με το υγρο στοιχειο και ειναι εντυπωσιακα.

Traveller 3 γράψε μας το πρακτορείο ή στείλε μου ένα πμ.
 

manouvr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Περι Αυστραλιας

Αγαπητε φιλε ,επειδη προκειται να ταξιδεψω (οχι απλα για διακοπες ,αλλα ισως και για εργασια στο Συδνευ) σου επαναλαμβανω ενα μηνυμα που εγραψε αλλος φιλος ,αλλα μαλλον δεν το απαντησες...
...μερικες πληροφορίες?? Ας πούμε η αγορά εργασίας πώς είναι εκεί κάτω? Τα ενοίκια?? Έχετε ιδέα που κυμαίνονται... Η μεγαλύτερη μερίδα του ελληνικού πλυθυσμού στην Αυστραλία που βρίσκεται, Μελβούρνη?? Οτιδήποτε πληροφορίες μπορείτε να δώσετε είναι ευπρόσδεκτες.Ευχαριστώ

 
Last edited by a moderator:

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου-Χιλη
Αγαπητε φιλε ,επειδη προκειται να ταξιδεψω (οχι απλα για διακοπες ,αλλα ισως και για εργασια στο Συδνευ) σου επαναλαμβανω ενα μηνυμα που εγραψε αλλος φιλος ,αλλα μαλλον δεν το απαντησες...
...μερικες πληροφορίες?? Ας πούμε η αγορά εργασίας πώς είναι εκεί κάτω? Τα ενοίκια?? Έχετε ιδέα που κυμαίνονται... Η μεγαλύτερη μερίδα του ελληνικού πλυθυσμού στην Αυστραλία που βρίσκεται, Μελβούρνη?? Οτιδήποτε πληροφορίες μπορείτε να δώσετε είναι ευπρόσδεκτες.Ευχαριστώ

Δυστυχως δεν γνωριζω λεπτομερειες τετοιου τυπου.Θα προσπαθησω να μαθω πληροφοριες απο μια φιλη μου που μενει στην Μελβουρνη και να σου απαντησω συντομα.
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom